• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG:
    jako vážně? :))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SUBVERSION: nicméně, dobytek septum skutečně mívá, spíš jestli nejsi vztahovačná
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    CHA1NDLER: nejsem urazliva, fakt me to rozesmalo; ale snad nebudu dal povidat s takovym klackem? :)
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SUBVERSION:
    "já nejsem urazliva...ale to teda pekne posral" :))))

    Ale pěknej příběh. Takovýhle různý historky a příběhy by sem právě měly slečny dávat co nejčastěji, protože v tom je ta zkušenost, poznání a ponaučení.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: já myslel v kompotu, no tak to jo, to bylo dobrý :)
    v kompostu je edafonu po kokot, ale řekněme si otevřeně, to je celá řada organismů ze všech tří říší, vybrala sis určitě ty nejoblíbenější!
    v tomto duchu by mi dávala smysl i kvasinka, třeba z nějaký modelky
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    FIYAH: ja jsem fakt rada kdyz se me nekdo na rovinu otevre jaky je komunikacni retard, pak nemusim s takovym ztracet cas, to se hodi.
    kdysi mi psal nejaky typek s nausnici v obliceji, a ja jsem mu udelala kompliment, ze mu ten piercing slusi a ze mam taky a nekdy nosim - v nose. odpovedel cituji "septum? to maji kravy :D" ja nejsem urazliva, navic kdyz je to nekdo random na seznamce, pobavilo me to; ale to teda pekne posral, pak se 5x omlouval, ale bylo pozde))
    jak rikal muj byvay sefik ze sales department: what is the best answer after yes? not "maybe", it is "no", because then it is clear, that you don't have to loose your time.
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: neblázni, bez mikroorgamismů by nemohlo dojít k zásadní transformaci biologickýho materiálu na novou hlínu. půda je úrodná právě jenom díky půdnímu životu, teda hlavně půdním mikroogramismům. půda bez edafonu (tj. život v půdě), je mrtvá a nevypěstuješ z ní vůbec nic.
    půdní mikroorgamismy jsou v zásadě klíčem k životu rostlin i živočichů
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: i to by byla mila odpoved. Vim, ze nic nevim...a mozna by me to i pobavilo:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYA: gratuluju, v kompostu by ale zadny mikroorganismy byt nemely, ne
    NYA
    NYA --- ---
    PALEONTOLOG: já mám na obou předloktí vytetovaný mikroorganismy z kompostu, a sklízí to dost úspěch :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: otazka, jestli jedinec vi, proc to ma
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FATTY: umim byt jeste otravnejsi. Ja bych se zeptala jestli mas to tetovani protoze se nudis, nebo protoze na sebe chces upozornit? Coz je pak rozcestnik, jestli by takovy dialog vubec mel sanci pokracovat. Jinak me je putna co kdo a proc se tetuje.
    FATTY
    FATTY --- ---
    FIYAH: jsou s tim strasne otravne, to je fakt.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: kdyby v tom buchta z baru spatrila thc nebo lsd tak to bude vcelku uspech ;)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: ja uz se tesim na ten vyraz buchty, co se te bude ptat, co ze to mas vytetovany?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: avengers jsou dobry, ale visjak, zenska logika funguje na sebevedomi, umeni se prosadit, peru jak rikas a pak, kdyz mas kerku, jses badass a tim padem nebudes .K.O.T.
    Ale kvuli tomu si kerku neporidim a pokud nekdy zblbnu, tak to bude cjemickej vzorec porfyrinovyho jadra. Ale to se nestane.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: ja doufam..
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: není
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: a neni tomu ve skutecnosti i stale?
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: a bylo to skutečně tou dobou? :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    SITH: Kdovi, jak to tehda bylo. V zhruba 50 let stare knize mam tuto vetu: "Pronasledujte ho tak, abyste se chytila do jeho pasti." ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam