• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: nějakej hodnej strejda koupí kalhoty až na kotníky a místo nich minisukni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: tyhle havlovky bohuzel u mlade 20-30let generace posledni leta dost leti..taky to nechapu..:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: chudák holka, vypadá, že odrostla z kalhot a nestihla koupit nový ;)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    GRANTORINO: Být kreativec je nějak oslňující? ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ještě že se ve školách neučí podle cestovatelskejch webů. nebo jo ? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEADSLUT: bosenský pyramidy jsou jediný skutečně nepřiznaný pyramidy, protože by se ukázala faleš archeologie :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYA: vegan..klasika..queer je co?..to zas bude vedet snowwhite urcite..jdu si to radsi vygooglit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NYA: "only boys"? To vypada jako nejaky to dalsi pohlaví, co usiluje o sebepoznani formou autofelace
    NYA
    NYA --- ---
    Můj nevtipnější match je asi tenhle, netuším teda, jak jsem k němu přišla :)
    V každým případě věřím, že tihle kluci na první rande lubrikáč nezapomínaj

    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    PALEONTOLOG:
    GRANTORINO: bosenský pyramidy slunce jsou ty nejlepší pyramidy! :)) a ty konspirace a kulty kolem toho jsou uplně báječný! Majský hieroglyfy nám řikaj, že lidstvo přišlo z Plejád, v roce 2012 jsme se měli vibracema pozdvihnout na vyšší úroveň, a Hitler se schovává v podzemní základně v Antarktidě. Takže jestli chlapec prozřel a Spatřil Pravdu zrovna tam, musel to bejt fakt pocuc :))
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PALEONTOLOG: googli Visoko ;) naopak, tahle jediná informace byla z celý tý konverzace jediná zajímavá a obohacující :-D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak to ses musela zakonite opit. Ale kdyz uz jsi u tech copywriteru. Ja byl na sraze s copywriterkou a pozval jsem ji do vinarny. uz teda nevim jak jsem k ni prisel, dala si caj, polozila na stul kabelku LV a rekla: "Tak me bav". Tim jsem ztratil veskery pointy vtipu a povidek co bezne vypravim a absolutne mne doslo strelivo. ;o)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    :D

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: nebyl :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TEKKANNE: škoda že v bosně pyramidy nejsou, kdyby alespoň tak na egyptské, ale takhle nabral vztah docela vážný trhliny dost brzy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: to byl urcite Von_Gilotine a s Los Angeles te chtel jen oslnit, protoze koukal na youtube videa se soporem :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: mozna to bylo Las Vegas dokonce, ted si mne zmatnul.. :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: ja nevim, vis co radsi jsem se opila, uz si to nepamatuju, furt do me cpal, ze je copywriter a byl hrozne nudnej :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    tak, moje neplánované babyshower je u konce, děkuji za pozornost.... s omluvou přijměte veselou historku z natáčení:

    bohužel nemám printscreen, bylo by to o dost zábavnější, stihl nás odpojit dřív, než mě napadlo ten skvost uchovat navěky....
    potkala jsem někdy loni na tinderu chlapce, co vypadal podle profilu sympaticky - měl hluboký hnědý oči, na krku jappu (takový ty meditační korálky), docela fajn výběr fotek i zajímavej popisek. začala konverzace, nejdřív o cestování, ale pak začlo přituhovat, když začal vynášet docela drsný soudy o lidech, co užívají drogy (cigarety, alkohol) a jsou zaslepení a ztracení. pokračovalo to tím, že je vlastně šaman a pracuje s energiema (což by bylo ok, kdyby z toho psanýho projevu nebylo zřejmý, že je spíš asi trochu mešuge)...když jsem se zajímala, jak se k tomu šamanstí dostal, nakonec jsme se dozvěděla, že mu to vnukla nějaká bohyně, když byl loni na pyramidě v Bosně. bylo to hodně výživný, díky němu jsem se dozvěděla, že exitují "diskarnáti", ale bohužel vycítil mou ironii a dal unmatch :´(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam