• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAN_UZIVATEL: za to můžou simpové, co tyhle instaštětky naučili, že pro prachy už nemusíš vyšukávat, ale jenom slíbit možnost vidět kozi na internetech!
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    PAN_UZIVATEL: Jen taková faktická, to cíleně míříš pod 27 nebo to sis tak všimnul, protože prostě máš ten Tinder? A pokud ano, kolik je tobě?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOTFORYOU: to mas taky ze svy hlavy?
    NOTFORYOU
    NOTFORYOU --- ---
    PALEONTOLOG: Co já vim, kdo jsem byl v minulém životě?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    AVATAR: urcite jen nucene popiraji sve pudy. jejich smula, ne?:))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PALEONTOLOG: ani jihlavak se neozval, vid... :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: marne hledam v tvojem inzeratu tu prirozenou nespoutanou slozku, ale na druhou stranu nenachazim ani obrazb uspechu. to dopadne nejakym jihlavakem.


    NOTFORYOU: to mas ze svoji hlavy? me to pripada jako jedno velky klise opsany z rusky prirucky spravneho muze. presne toto je ideal muznosti ruskyho vojaka, jaky jsem cetl v akvariu od alexeje suvorova, vc vymezeni proti vyspele spolecnosti. nakonec vzal drahu na zapad:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HAR4NT: nope, been there, done that :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    AVATAR: a tak do havlickova brodu bys snad nak dostopoval pripadne ne...?:))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Je tu nejaka jihlavacka? Vic pozadavku nemam, obavam se, ze i tenhle je jak sito bez der ;)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    NOTFORYOU: Ok, díky, takto vysvětlené to dává smysl a je to úplně cajk.
    NOTFORYOU
    NOTFORYOU --- ---
    TRAILER: Napsal jsem že je dobré si to hned na počátku vyjasnit, protože tam bývá většinou největší nekompatibilita.

    A svůj nejdelší partnerský vztah jsem měl se ženou, které jsem se podíval na ulici do očí a věděl jsem, že ji chci.
    Proběhla počáteční mírně trapná a mírně komická část seznamování a první intimní setkání proběhlo do pár hodin, pak se to ještě několikrát opakovalo, pak jsem odjel na služební cestu a dlouho nic. Nakonec jsme se dali dohromady asi až po 8mi měsících a vydrželi spolu skoro sedm let.

    Lidé jsou taky zvířata, jen nuceně popíráme své přirozené pudy, protože se to ve vyspělé společnosti nedělá. I přes to, že jsem jinak "civilizovaný" moje postel je teritorium (možná skanzen) kam se civilizace ještě nedostala. :)

    Většinu žen to vyděsí, ale já nehledám zdaleka standard, takže by případný inzerát splnil svůj účel.

    Není od věci si přiznat, že drtivá většina všech inzerátů vůbec neplní svůj účel.
    Popis totiž neodpovídá tomu, co pisatel hledá a jaký je, ale tomu, co on si představuje, že bude mít největší úspěch.

    To je dle mého nestandardního názoru úplně stejně zvrhlé jako potírání přirozených živočišných pudů.
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    NOTFORYOU: Tohle je argumentační sekaná. Psal jsi, že jdeš rovnou na věc, že někoho poznávat a pak jít na věc ti nefunguje. V pořádku. Z mého pohledu holka, která do toho jde stejně hr, není standard, jde ji o sex a spíš se podobá uvažováním chlapovi, takže ano, taková holka podle mě myslí vagínou, stejně jako chlap penisem. Definice byla daná historicky. Králík se přiživil a diskuze zůstala celá.
    FATTY
    FATTY --- ---
    D1RABBIT: nemusis na vsechny prispevky reagovat.. Jsou prispevky, ktere jsou zajimave, podnetne a debata je uzitecna pro vice lidi. Jsou prispevky, ktere shrnuji vse, a neni na nich nic co rozvijet. A jsou prispevky, ktere jsou tak debilni, ze to vidi okoli i bez reakce.

    Myslete taky trochu na lidi, co to ctou, a rozvijejte jen ty zajimave. N4Y zbytecne uplne plevelite fajn inzerat :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NAVARA: jo, já asi razím "zlatou střední cestu", jsem zjistila...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: hele já mlčím, oba muži právě odešli do restaurace na oběd, kam jsem je poslala... já si tu v klidu sním zbytek rýže od včerejška s tuňákem z konzervy a dokojim XD
    NYA
    NYA --- ---
    D1RABBIT: ale.. chudáčku
    NYA
    NYA --- ---
    NOTFORYOU: jojo, já jsem si všimla, a tahle tvoje odpověď mi přišla úplně ok a že jsme si tím nedorozumění vyjasnili NOTFORYOU

    Teď si tady další na tom hřejou polívčičku, protože se bojí, že je ohroženo jejich domnělé právo na automaticky navařené teplé večeře. Tak jsem dost zvědavá, co se z toho ještě semele :)
    Jestli se třeba v rámci zachování tradičních hodnot dostaneme i k dobré tradici nevolnictví, která tu byla stovky let, tak proč by se na tom mělo něco měnit.
    Nebo (když už teda přemýšlíme v rozsahu tisíců let) jestli se dostaneme i k dobré tradici otroctví :)
    Nebo jestli si přece jenom neřekneme, že to rovnostářské uspořádání 21. století je vlastně dost fajn
    NOTFORYOU
    NOTFORYOU --- ---
    NYA: Všimni si ale, že já ženám žádné práva neupírám. Naopak mi nepřijde nijak špatné když by inzerát nějaké ženy začínal podobnými slovy. To vy jste tu sepsuli ženy které myslí vagínou.

    Jsem velmi samostatný muž po ženu na rodinný život jsem nikdy nepotřeboval. Jde mi převážně o tělesné souznění. Proto ale nemusí nutně být promiskuitní. A nemusím se s ní vyspat na první schůzce.

    Mám možná nezvyklou potřebu sexu a nestandardní chutě, ale proč by opačné pohlaví po takovém vztahu toužící mělo být méněcenné a nebo výhradně z osazenstva fabriky?
    NYA
    NYA --- ---
    D1RABBIT: teď mi prosimtě pověz, k tradicím před kolika tisíci lety se vztahuješ? :D
    (Jestli to náhodou není tak, že se to nastavení v průběhu doby mění a za těch "několik tisíc let" se změnilo víckrát, včetně celýho způsobu života společnosti.)

    A cože to chceš v sobě "zlomit nebo potlačit "? Tady jde spíš o to, přestat utlačovat ženy a nedělat si z nich kuchařky/uklízečky/chůvy/služky.

    Ještě mi tu napište, že jsou muži biologicky předurčeni sedět v openoffice u počítače :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam