• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    PALEONTOLOG: Pravdu díš
    Dlouho už mi nepřišla celá věta, nebo nedejbože souvětí, jen Ahoj, Jak se máš ... atd
    Pak jsem to už zrušil a zavrhl, všecky ty seznamky. Dřív to trochu fungovalo, občas se někdo chtěl seznámit a vyšlo to. Teď z 99,5% úplný kulový, stačí se podívat na ty mizerně upravovaný fotky, někdy i schválně rozmazaný, a na ty blbý plky co tyhle košťata dovedou o sobě napsat. Většinou z toho vyplývá z toho, že jsou to nejdokonalejší lidi na světě a žádnej chlap pro ně neni dost dobrej. Poslední co mě v tomhle vadí jsou pravopisný chyby.
    Taky mám všelijaký zážitky ze seznamování
    Např.
    Jedna holka co se živila jako kouč osobního rozvoje
    Další byla průvodce turistů po Praze, k tomu si dodělávala "vzdělání " přes jakési kurzy přes internet
    Obě byly psychicky dost labilní, /např. ta druhá se po pěti minutách chůze zcela bezdůvodně rozbrečela a nedovedla vysvětlit proč/.
    Chudáci holky


    Nekažte si život seznamkama
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jo no seznamka je dobrej motivator zustat single :-))
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NELLAS: Jj, já jsem jeden z těch co píšou špatně. V pohodě. Už učitelka češtiny na základní mi říkala, ať raději ani nejdu na střední :D Mě prostě štvou ty háčky a čárky. Slovo diakritika prostě nemám rád, kdo ví proč.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KVALKAN: "Nabodeníčka" jsou něco, co je v současné češtině už dávno neaktuální, ač to teda zní hrozně "cool", znát takový termín. Každopádně, absence diakritiky je menší prohřešek než neumět skloňovat slovo "pes".
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    A vůbec, i za těch pár rande jsem narazil na zajímavé ženy.
    Rusku, co opustila manžela kvůli postiženému dítěti (dítě v domově) a vydělávála si výrobou panen pro bohatý Rusy. Kvůli sankcím se ji nedařilo podnikání.
    Paní, co se živila jako pěstounka a když se zrovna neživila tím, tak dělala “moderátorku” na podvodný seznamce.
    Cvičitelku jógy, co žila u rodičů v paneláku (bylo ji třeba mezi 30 a 35) a občas hlídala psi v pražských vilách.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Ty jo, kolik holek si vystačí bez nabodeníček. Že se to pak hůř čte je žel nedohoní :/
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SENIN: Mě fascinuje množství lidí, co neznají otazníky.
    SENIN
    SENIN --- ---
    NELLAS: Jako jo souvisí to :) Asi je to tím, že žiji ve své sociální bublině, ale opravdu jsem z toho byla v šoku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SENIN: Ta ucelená věta je spíš ta gramatika. Zvláštní peklo je právě pravopis, ten ovládá tak jeden z padesáti :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    SPIKE411: ta gramatika to je zlaté pravidlo ... nicméně mě opravdu udivuje, kolik lidí neumí dát dohromady větu, která dává smysl. Nemluvím teď o gramatice, ale přímo o jedné ucelené větě. Peklo.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Christina Wallace: How to stop swiping and find your person on dating apps | TED Talk
    https://www.ted.com/talks/christina_wallace_how_to_stop_swiping_and_find_your_person_on_dating_apps/
    PELDA
    PELDA --- ---
    HOUBA: Lehce OT: mně se na "vážné" osvědčil speed dating. V Praze je toho dost... Šel jsem jednou a potkal svou dnes ženu a je to 11 let. IMHO lepší než čistě online.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja sem zjistil ze uz nedavam to smazani po dni dvou, co si slibne povidate nebo jako vcera, nemas tu fotku s ocima, ok tak ja ti nakou poslu, podlu fotku, conversation deleted.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Manželku musím vyhledat ve všední den, ne v neděli.
    -- anglické přísloví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tak vazne zvazuji, ze se zucastnim!

    Festival Mužsko - Ženského Přátelství | Užíváme si naše propojené světy
    https://muzskozenskyfestival.cz/
    BLAF
    BLAF --- ---
    HOUBA: Ja byl na Seznamka.cz (jsme s buchtou uz desatej rok) a Badoo, oboje zadarmo a cajk.
    XARGH
    XARGH --- ---
    HOUBA: imho zadne. primarne zkousej tam, kde te nevoberou o moc penez - v tomto se jevi stesti.cz jako lidova varianta (89kc/rok nebo zadarmo napsat 1x denne).
    pocitej se zvysenou koncetraci vadnych kusu.
    precti si historii tohodle klubu a udelej si nazor sam.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Dali byste mi tipy, které seznamky jsou dobré? Já jsem nikdy na žádné nebyl, takže se v nich vůbec nevyznám a je jich celkem dost. Je mi celkem jedno, jestli placené nebo neplacené.
    Hledám děvče na vážný vztah.
    Děkuji.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Týpek analyzoval 4 roky používání online seznamek

    NJAL
    NJAL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam