• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AMORESMORTIS: Je to za paywallem, nedá se to přečíst celé
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: to ti tam za ty prachy nasadi ochotnou moderatorku, ne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: inftp uz jsou vyvraceny? dik za informaci, dost lidi tim jeste nedavno sermovalo, tal asi proto uz nesermuje :)
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    VON_GILOTINE: ano, funguje to jak vyherni automaty, coz je logicke. Ma oblibena Shani Silver o tom mluvi uz dlouho: https://shanisilver.medium.com/stop-waiting-for-dating-apps-to-work-3123a70a79af
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE: Kdyby to aspoň bylo to win :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Vysmech. Pay2win

    Tinder snobs can now pay $499 per month to be matched with the 'most sought after' profiles | TechCrunch
    https://techcrunch.com/2023/09/25/tinder-snobs-can-now-pay-499-per-month-to-be-matched-with-the-most-sought-after-profiles/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Inu nahodil sem tinder bumble boo a fb dating a je to slusny hell.
    Skoro mi je az smutno po tinderu pred 10lety.
    Vsexhno chce penize. Boo je obzvlast smutny, postaveny na vyvracenych inftp typech a s limiten snad 20 lajku na den tvl.
    Bumble se jakztakz drzi ale tlacej na ten cash stejne jak tinder jen je min zjevny kolik tech profilu je fake a davno slouzi jen k odtukani lajku.

    Je to marny, ty seznamky proste uz nefungujou, pac ten filtr platicich je neco otresnyho co zasadne distortuje jakejkoliv pokus o realitu

    Je strasny videt ze se to strida jen 3x "dokonala" 5x "neobdarena ani vzhledem ani intelektem"
    Nekonecny zdroj sebefrustrace garantovan.

    Podle me vydrzim tak tri dni max
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    NYA: ja teda nijak extra neleju, ale mam sedave zamestnani a delam dost casto do noci takze kila nahore a vicka dole. Chlast za vsechno nemuze 🤷‍♂️😁
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BAAL: to mohu asi potvrdit. Šedivý vlas ani jeden a teď co jezdím po Blízkém východě, tipují mi 22-25 a bez dětí. Asi to bude individuální. Potvrzuji, že normálně mám pohyb tak 4-5x týdně intenzivní hodinu. Určitě mi dost pomohlo, že jsem po sedmi letech skončila ve školství a vrátila se mezi studenty FFUK. Při práci ve škole jsem neměla dost času na sebe ani finance bohužel.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    vsak taky rikal jsem vam to.. internet is a hell hole !
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    PALEONTOLOG: :D

    on to tak pise nahodne nahodnym lidem na nahodnych mistech na internetu :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIONOR: teple lidske slovo aby dnes jeden pohledal
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: chípni, kryple
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    ad ne znamena ne.. po novem roce cekejte zaplavu zalob a krivych obvineni a vydirani zrovna z techto platforem... resp. z internetu

    Internet is a hell hole !

    varoval jsem vas
    MRDOOM
    MRDOOM --- ---
    Nedávno jsem zkusil stáhnout "Boo" za několik dní jsem měl možnost bavit se s několika lidmi. Zatím to funguje lépe jak jiné kopie Tinderu.
    + Když člověk nepotřebuje vysloveně osobní kontakt a chce jen debatovat, dají se tam potkat komunikující lidé z celé planety.
    - Je to sice free, ale jakmile člověk chce něco víc, musí zaplatit premium.

    Celkově je to docela sympatická appka plná lidí kteří se baví třeba při "otázka dne".
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BAAL: nevim, nevim. Delam v pomahajici profesi celej svuj dospelej zivot, a musim neskromne konstatovat, ze v nasi organizaci minimalne pulka holek vypada mladsi nez ve skutecnosti je.

    Ja ne. Ja vypadam normalne stare a tluste. Ale zase jsem diky Tinderu poznala par fajn chlapku, par kretenu a ve finale zazila hodne zabavy, protoze vypravet o tech kretenech, to ve spolecnosti funguje. Zazil to kazdej, je tam dost predpochopeni a hodne humoru. Podle me ta appka docela slape. ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    NAVARA: To se casto rika o pecujicich profesich, ze lidi co pecuji o jine ve velkem stresu jako zdravotni sestry, matky vice deti atd atd starnou rychleji, koneckoncu i ty komunisticke tetky na zakladce rikali ze jim z nas sediveji vlasy a maji zlucnikove zachvaty kvuli tomu jak jsme zly chlapci:) Ja si taky myslim, ze za stav mejch vlasu muze microsoft:-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: A distress (zdravá míra sportu je eustress), kdo má více stressu než zvládá, stárne pětkrát rychleji.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BAAL: A taky hrají roli geny. Já na svých padesát taky úplně nevypadám, většinou mi tipují maximálně pětačtyřicet!
    NYA
    NYA --- ---
    BAAL: jasný chápu. já si myslím, že hodně dělá i sešlost chlastem. ale to je vlastně pořád o té životosprávě..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam