• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Tak sem postni fotky, cos tam zkousela dat, treba je tam neco co Te nenapadlo, ze muze vadit :)

    Ja vim, shorim v pekle..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENA_SULIROVA: A proc si proste neudelas jinej profil? Tak, jako sis to udelala treba na Nyxu?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Zrovna přišla odpověď od Tinderu.

    Psala to nějaká cizinka, Ava, která si podle mě ani nepřečetla můj mail.

    A přišlo:

    Porušení našich podmínek bereme velmi vážně. Již nebudete mít přístup...

    Vůbec nenapsala, proč mi ten Tinder zablokovali.

    Tak jsem se jich znovu zeptala, jestli mohou prověřit, které z pravidel jsem porušila. Že jsem se jen blbec při ověřování vyfotila ve slunečních brýlích, ale že fotky vložené předtím na Tinder jsou moje. A že bych ráda ověřila svůj profil znovu.

    Napsala jsem to česky a anglicky, tak snad už tomu budou věnovat pozornost.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Ja myslim, ze ma VSCHT. A k tomu tohle. Proste unikatni :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOGO: podobnost ciste nahodna a beda ti dat nejakej nevyzadanej lajk!
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    LOGO: už jsem myslela, že svět se změnil. ne ne:))
    LOGO
    LOGO --- ---
    Tyhlety výlevy přes půl nyxu psala jen Reborna. The queen is back.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Taky to nechápu, proč mám jakožto management jezdit do práce v 6 ráno ve společnosti bezdomovců, Ukrajinců a Ukrajinek a zoufalejch zanedbanejch pani, který vylily z práce před důchodem, tak se jedou postavit někde k lince.

    Ale mimo 20 dalších činností na PC a občas částečně ve výrobě, taky musím v 6:00 laboratorně zkontrolovat některý suroviny, než jdou do výroby.
    V předchozí firmě to dělala laborantka a tady nic.

    Takže muže 28-42 let nepotkávám cestou do práce žádný, tedy krom těch Ukrajinců.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: V šest ráno slušní lidi spěj :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ho hóóó

    Tak já si jako že budu myslet, že mi to zablokovali z těchto důvodů:

    Tato dívka je tak krásná, že jí Tinder zablokoval účet
    https://damskydenik.cz/lifestyle/divka-je-tak-prekrasna-ze-tinder-smazal-jeji-ucet/
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Aha, to jsem nevěděla.

    A nemám VŠE, tedy ekonomickou.

    Nebylo tam žádný morče.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    RENA_SULIROVA: Tu fotku vyhodnocuje AI a když jsi se tam dala ve slunečních brýlích, vyhodnotilo tě to jako podvod. Jestli jsou pak někde v Indii lidi, kteří to prověřují je možné. Jen si asi počkáš. Příště nedává smysl se na takové fotky brát brýle, slouží pouze k ověření a ne abys na nich byla dokonalá.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Prosim te, slecno, vzhledem k tomu, ze sis nezaplatila tinder gold a v settings slozite nevypnula aby ti to neukazovalo jen recommended profily tak ti to ukazuje jen stary profily co mely hodne lajku.

    Chapu ze ns vse absolventku je to slozity. Co to morce?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Uz neverim :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: ,,tinder ma algoritmus, kterej vyhodnocuje atraktivnost profilu a snazi se nabizet adekvatni. Asi jsi na nej udelala dojem ;)

    Ale s těmi DJs to možná nebude náhoda jakožto reakce na to, jak jsem tam krom profilovky dala i fotku z párty.

    Nabízelo mi to fakt z 50 % POTETOVANÝ týpky.

    Nevím, možná je to teď fakt tak v módě u těch mladších, že všichni musej chodit povinně pokérovaný, aby je ty sedmadvacítky vůbec chtěly.

    Ale opravdu v nabídce záplava potetovaných samečků a dokonce i 5 DJů.

    Každopádně dobrý vědět, že v okruhu 10 km od mýho bydliště se údajně takový momentálně nacházej.

    Je mi to bez tinderu fakt k ničemu, když tu v noční košili datlím tapety na nyx a žádný takový samečky jsem při mé cestě do práce v 6:00, ani při cestě z práce ve 14:30 nepotkala.

    A když jedu na odpolední a vracím se z práce večer, tak ani v těch devět večer takový nepotkávám, to už jsou asi zalezlí nebo zalezlí v hospodách.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: ,,algoritmus, kterej vyhodnocuje atraktivnost profilu a snazi se nabizet adekvatni"

    To bude nějakej nadpozemskej algoritmus.

    Já tam totiž krom profilovky dala i fotku z párty a nabízelo mi to mimo jiné i profily pěti DJů :D

    To bude ale asi náhoda.

    Ale zbytek těch nabízenejch profilů?? To jsem jako čuměla. Jako kdybych nakreslila představu o mém ideálním partnerovi (krasavec, 28-42 let, ze kterýho mi spadne brada, hustý načupřený tmavý vlasy, hubená postava, sem tam nějaký sporty, možná i něco s IT) a oni by to vzali a 100 x nakopírovali a pak mi to poslali jako nabídky.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: Co? Já jsem na nyxu proto, že byly vyprodaný lístky na jednu akci a potřebovala jsem kontaktovat jednu kámošku znamého a on na ni věděl jen nyx kontakt.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR:

    ,,tinder ma algoritmus, kterej vyhodnocuje atraktivnost profilu a snazi se nabizet adekvatni"

    Pecka!

    A víš že mi to blesklo hlavou, že to snad není možný, že mi snad vybíraj borce na míru, protože jsem tam dala hezkou ,,modelkoidní" profilovku?

    Takže hezkým holkám to nenabízí starý hnusníky.

    No ale co když je nějaká hezká masochistka a ráda to dělá s hnusníky? Co pak?

    Ale to je asi malá pravděpodobnost.

    Ježíš já na ten Tinder chci zpátky. ale oni mě zablokovali.

    Možná to bylo tak, že jim ta fotka přišla podezřele hezká a tak mě chtěli ověřit, nevím. To se nedozvím. Konkrétní důvod blokace nanapsali.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo a vitej zpet na nyxu, verim, ze uz je ti lepe :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA: vazim si casu, ktery jsi postu venovala, jen moc netusim proc. Urcite se nemusis ospravedlnovat, ze sis nevybrala nekoho, kdo se ti nelibi. Natoz mne :)

    Hodne stesti pri hledani a stastnou ruku preju.

    Jen teda k tem hezkym klukum - tinder ma algoritmus, kterej vyhodnocuje atraktivnost profilu a snazi se nabizet adekvatni. Asi jsi na nej udelala dojem ;)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: Ještě musím upřesnit, že právě ten kámoš s výhodami, kterej si našel před třemi lety mě, se mi jako úplně nelíbí v obličeji. Jako má štíhlou postavu, to jo, ošklivej neni, ale to nestčí.

    A potvrdila jsem si, že se prostě nedokážu zamilovat do člověka, kterej se mi nelíbí v obličeji.

    Říká se, že po letech manželství se lidi do sebe zamilují, ať jsou jakýkoli. A my už to spolu táhnem skoro tři roky a z mý strany skoro nic. Jako mám ho ráda, ale to nestačí.

    Takže prostě jsem nucena vybrat někoho, kdo se mi bude líbit a z koho se mi budou podlamovat kolena s podvědomým výkřikem, jak ten je úžasnej, abych se dokázala zamilovat.

    S bývalými jsem to tak měla, že tam byl enormní zájem i z mojí strany a docela to pak klapalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam