• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    WAMP_ELF: No nijak, páč mi ho zablokovali hned na začátku.

    Strávila jsem celou noc zamítáním a několika lajky a oni mi to blokli hned druhej den, protože jsem si DEBILKA nasadila na ověření fotek dle pózy na webku sluneční brejle. Někde totiž psali, že to zatim ověřují lidi. Nevěděla jsem, že už je tam robot. Blbej ROBOT!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Takže jsem z toho pochopil, že REBORNA ani po letech nesehnala frajera s bytem v Praze a biologický hodiny tikaj nemilosrdně.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Wow, trojnásobný selfreply... Představuji si jak s tebou vypadá chat na tinderu..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jo aby to nezaniklo mezi kecy:

    SATOO se ptal, jestli mate nejake zkusenosti s boo.world?

    koukala jsem a píšou tam ,,Poznejte nové lidi" třeba ,,podle osobnosti".
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA: a co teprve jedí k večeři hubený týpci s vlastní nemovitostí v Praze....
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *hubený týpci nejedi k večeři svíčkovou, ale avokádový salát s banány nebo vejci, jogurt nebo lehké těstoviny s krevetami.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Správnej sameček si dá svíčkovou k obědu v práci a nevotravuje. Navíc svíčková není jakožto večeře zdravá.
    LOGO
    LOGO --- ---
    NAVARA: nebuď takový detailista. Když se chce, jde ledacos. Důležitý je věřit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LOGO: Nemá, sameček poté co mu připraví čisté prádlo a k večeři připraví skvělou svíčkou by samozřejmě mohl pokračovat ve výrobě i po 20:30, zatímco už bude spát, dala by mu písemný souhlas.
    LOGO
    LOGO --- ---
    RENA_SULIROVA: naplánovaný to máš ale dobře, ne že ne..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Mně se právě vůbec nepodařilo tam vyplnit žádný informace. Nebylo tam v úpravě profilu žádný políčko pokračovat, jen fotky a dál už nic, to už jsem psala.

    Asi se to objeví, až když je tam člověk déle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Třeba ti dali ban, protože tam máš samý "chci chci chci", ale už ne "nabízím, umím, zvládnu" - si ty políčka úplně přeskočila. Asi nějaká kontrola robotů, co si toho nevšimnou.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NAVARA: Budu vás tiše obdivovat z trpělivosti. Je fantasticky bezbřehá:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ale jak by to pak probíhalo prakticky nevim.

    Buď bychom společně trávili čas jen o víkendech nebo bych musela časem změnit práci. Tak třeba kdyby pak bylo mimino, tak bych stejně musela.

    Na miminu by se ale teď pracovalo 18:30 - 19:00, když ve 20:30 musim jít spát.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VICTO_REA: Je to silnější, uvidíš :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Nijak. Chci zpět ten Tinder!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Jak se tedy chceš seznamovat s lidmi, kterým v pět večer teprve začíná mimopracovní soc život?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *ale ty teda jsou! Musela jsem si nakoupit komplet nový podprsenky velikosti D/E.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NAVARA: naděje umírá jako poslední ale já reagovat tady na paní nehodlám, užijte si to:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VICTO_REA: Já třeba 2020/2021 zhubla a znovu vážila 62 kg jako dřív, ale teď jsem za dva roky zase ztloustla přes 12 kg, takže mimo jiné NABÍZIM VELKÝ KOZY!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam