• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NEI
    NEI --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAVARA: tygle kritetia splnuje vic lidi a stejne se nic nestalo. Staci umet brecet a mit armadu fanousku
    FATTY
    FATTY --- ---
    NEI: tak to nefunguje.. zkouseli to lobotomiemi, izolacemi, praskama, zalezi na kulturach, ale mozek uplne dobre opravit stale neumime. to je bohuzel zivot, ne magicka pohadka..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: na mě teda působí trochu vyrovnanější odposledně a zrovna na nyxu by se našlo ústavně léčených dost na to, aby měl mít někdo doživotní stigma z nějaký epizody. očividně je funkční, ani to se o některých tady říct nedá.
    NEI
    NEI --- ---
    NAVARA: Já myslela jako sejít se s ní a nějakým magickým způsobem jí pomoct najít vhled do reality.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Sama si to nepřizná a dokud nebude někoho ohrožovat…
    NEI
    NEI --- ---
    Zajímalo by mě, jestli se R. dá reálně nějak pomoct a případně jak.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ALTOR: neni stejne jako to nebyla rreloaded :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: a ty nejsi Reborna?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: noe tedy presne rekli, co je spatne. u tebe teda nevim, co si mam myslet. hadam, ze jsi vsechno zasadniho uvedla
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: no vychazel jsem z toho, ze jsme si to v 10 letech bezne rikali, o trestnosti jsem neuvazoval. dosel jsem k sebereflexi, ale s adminem to uz nehlo :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Malichernosti ze strany admina se daj pochopit. Ale malichernosti ze strany ROBOTA?

    Že mě jako hajzl nepozná ve slunečních brýlích??!!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Nevim jak REBORNĚ, která jich tu schytala asi 20, ale mně třeba tyhle návrhy na sebevraždu přijdou docela vtipný.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: tak ja dostal na twitteru taky ban za to, ze jsem jenom napsal typkovi, at zvazi sebevrazdu. takze tyhlety malichernosti ze strany admina taky moc nechapu :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FATTY:
    RENA_SULIROVA:

    *nějakÝ čas ,,válet"

    **výpisky nelíbilY s tvrdym Y
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Nešel. Je to ban na IP adresu, telefon a údajně i sériový číslo telefonu.

    Jinej FB profil i náhradní telefon sice mám, ale nevím, jak si udělat JINOU IP ADRESU!!!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FATTY: Až na to, že REBORNA tu původně psala o seznamce. Pak po provokaci od ostatních uživatelů, že jako údajně nic nenabízí a po POZNÁMKÁCH, že by NEMĚLA MÍT DÍTĚ, vypisovala něco o tom, co nabízela bývalému snoubenci, něco o svym vzhledu a postavě, jaký bude nebo nebude mít dědictví ohledně bydlení (reálný a údajný právní nároky) a do toho bydlení se nějak zamotala, protože na seznamce lide.cz evidentně ani za rok nenašla pohlednýho muže kolem 30 let s vlasním bydlením. Takže pokud chtěla REBORNA zabřeznout a poté se nějak čas ,,válet", musela spoléhat na bydlení její vlastní, takže se tu sekla na tématu BYT, což generovalo nějaký její údajný parodie na neonacismus, iniciativu Obsaď a žij a Do práce na kole, kde zopakovala po jiném uživateli v odpovědi slovo NEGR, za což byla REBORNA napráskána na policii a zabanována.

    Na Tinderu by ovšem taková REBORNA byla naprosto neškodná, protože komu by se její výpisky nelíbili, ten by jí zrušil udělený lajk a už by si s ní jednoduše nepsal. Vyšší level nyxího ignoru.

    Zatímco vlastními potenciálními BYTY stejně posedlý jedinec jako je REBORNA by sis s ní mohl na tinderu vypisovat nekonečné teorie o potenciálně zděděných nemovitostech vesele dál, pak by se vzali a zplodili by mimino naštvaně v nájemním bytě, nicméně účel by byl splněn.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: novej ucet by nesel udelat?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No ale pokud bych na profilovce měla sluneční brýle, tak by to tak dopadnout nemohlo.

    Buď by mi hned po vložení tý profilovky psali, ať zvolím jinou, protože tato není vhodná, že neukazuje celou tvář a nedá se ani ověřit...

    ...Nebo by mě ji nechali nahrát, ale při ověřování by robot na té webcamerové ověřovací selfie dle požadované pózy viděl reálnou tvář bez slunečních brýlí, kterou by jen neměl s čím porovnat.

    Pak bych se s nimi možná mohla soudit, kdyby mi to zablokovali.

    Byla by to jednoznačně jejich vina, když by mě neupozornili, že jako profilovku nesmím mít fotku ve slunečních brýlích.

    Takhle jsem za debilku já, protože jen debil si na ověření shody fotografií robotem bere na webcamerovou ověřovací selfie dle požadované pózy SLUNEČNÍ BRÝLE.

    Mohla bych sice říct, že někde psali, že to zatím ověřují lidi, že robot bude až později, že jsem si to tak myslela..

    ...ale na to by asi od nich stačila odpověď jejich právníka ve stylu ,,Jedna paní povidala..." a ,,Myslet znamená hovno vědět..."

    Na můj dotaz, která pravidla Tinderu jsem měla jako že porušit, mi odepsali, že mi momentálně nemohou poskytnout bližší informace.

    Takže jsem v pytli.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: aha, no dopadlo to stejne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam