• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAVARA:
    NEI:
    Myslim ze hodne lidi z 23 party prostredi se s ni v prubehu tech let setkalo a rekl bych ze naprosta vetsina potvrdi ze tam byla nejaka chyba odjakziva a nikdo z tim nedokazal pohnout ani o pid. Nenamahal bych se.
    NEI
    NEI --- ---
    Mě hospitalizace třeba zachránila před promyšlenou sebevraždou.

    Ale ne každej má správný vnímání sám sebe.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    HONZA09: Ve slově hospitalizaci máš pár překlepů.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Potřebuje pozornost, pokud na ni přestaneš reagovat v jednom klubu, rozleze se do dalších
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Mě teda přijde uplně stejně zacyklená jak minule. Měla by zvážit medikaci. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak to souhlas
    NEI
    NEI --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Your pure soul.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NEI: copak, copak.
    XARGH
    XARGH --- ---
    Grazhdanskaya Oborona - Lobotomy (eng sub)
    https://www.youtube.com/watch?v=M2Q2NCjvoK8
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: bingo! no ukáže čas :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: medikovany shitposting s novym presahem?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: lidi se nemění, ale můžou brát léky a můžou jim i dlouhodobě pomoct, žejo. možná jsi to neviděl, já spoustukrát.
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: kdo se kdy zmenil :DD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    no a pak mě ještě napadá, když si někdo změní identitu, tak mi nepřipadá tak úplně fér mu stále předhazovt tu starou. ale vycházím z předokladu, že na sobě zamakala a další epizodu zvládne líp než nekonečným tapetováním diskuze. ale to se taky nemusí předpoklad naplnit, žeano
    NEI
    NEI --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAVARA: tygle kritetia splnuje vic lidi a stejne se nic nestalo. Staci umet brecet a mit armadu fanousku
    FATTY
    FATTY --- ---
    NEI: tak to nefunguje.. zkouseli to lobotomiemi, izolacemi, praskama, zalezi na kulturach, ale mozek uplne dobre opravit stale neumime. to je bohuzel zivot, ne magicka pohadka..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: na mě teda působí trochu vyrovnanější odposledně a zrovna na nyxu by se našlo ústavně léčených dost na to, aby měl mít někdo doživotní stigma z nějaký epizody. očividně je funkční, ani to se o některých tady říct nedá.
    NEI
    NEI --- ---
    NAVARA: Já myslela jako sejít se s ní a nějakým magickým způsobem jí pomoct najít vhled do reality.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam