• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Já jsem na vztah podle mě dobrá právě.

    Ale musím toho chlapa dopředu připravit na to, že mám prostě tak jednou dvakrát za rok vztekací náladu.

    Že jsem klidná milá veselá osůbka, ale jakmile mě někdo vyprovokuje v blbou dobu, že je to sice zřídkakdy, ale že to pak stojí za to.
    Prostě pak nadávám a řvu.

    Ale chce to prostě flegmatika, kterej když vidí naštvanou ženskou, se jí bude snažit uklidnit a ne jí ještě provokovat.

    Do naštvanýho člověka šije podle mě jedině debil.

    Inteligentní chlap řekne: ,,Tak se nezlob. Můžu tě obejmout? "

    Nebo tak něco.

    Obzvlášť ve chvíli, když se ta ženská nevzteká na něj, ale po půl roce na nějaký svoje závažný momentální problémy a je jasný, že ji třeba ztráta práce vyvedla z míry víc, protože má za chvíli dostat menses.

    Chce to někoho tolerantního a chápavýho.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Takovýho jsem předtím měla, tak nevím, proč bych to měla měnit.

    Ale nikde jsem nepsala, že musí být movitý.

    Spíš nemovitý ve smyslu nemovitost mající...vzhledem k tomu, že já ji nemám.

    Tedy zřejmě zdědím rozpadlý barák, ale ten je daleko od Prahy a bude vyžadovat spíš další peníze na opravy.

    Nemovitost u potenciálního partnera neřeším.

    Úspory už jsem taky obnovila.

    Takže řeším spíš to, aby k světu vypadal, byl hubenej, spíš tmavovlasej, nebyl to kurevník ani debil a měl trochu smysl pro humor.

    Dokonce už z důvodu nový práce a zanevření na sporty netrvám na tom, aby se mnou jezdil na kolo a na lyže.

    Ale nějaký koupání v létě a sem tam párty asi jo o.

    Tu bezdětnost řeším jako dost.

    Každej druhej chlap, kterej má jedno dvě děti, ti řekne, že už žádný nechce a že na to, aby uživil další, ani nemá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Lide.cz mi nedovolilo se zaregistrovat bez fotky. Ale lide.cz už zrušili.

    Na tý druhý seznamce fotku taky mám. Tam jsem nevěděla, že tam fotku mít nemusím.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: je ti jasny ze jsi prave neprosla antiPica sitem nejakyho manazera.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: ses na nyxu kratce a chodis do spatnejch klubu. Uz jsem vycouval z mnoha a mnoha debat pote co jsem vylezl z vany, nebo si utrel prdel a odesel ze zachoda.
    AVATAR: ale plosimtebe :)
    PROBUZENY
    PROBUZENY --- ---
    KOUDY: v klidu, to bys musel řídit jinou káru :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NELLAS: kdyby se ti dva dali dohromady, tak je z toho vysvetlovaci perpetum mobile. Napojit je na sit a uz nepotrebujem elektrarny :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    To je poprvé, co vidím Koudyho couvat z debaty. Wow.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    KOUDY: Reborna!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nekdo me volal?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Podle toho co pise ma pozadavky na skvele vypadajiciho, uspesneho, nezadaneho, bezdetneho, moviteho chlapce, ale je alespon vytrvala a jde si za svym. Tak alespon jedno pozitivum. Az je mi toho nadejneho samecka trochu lito, nevi co ho ceka :D
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty tam fotku máš?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Nemyslím si.

    Když jsem si založila lide.cz, také jsem se snažila nedat tam fotku.

    Jen jsem se bála, aby mě tam někdo nepoznal a nesmál se mi, že jsem na seznamce nebo tak něco.

    Ono neni příjemný, když tvůj profil vidí někdo z práce nebo ze známých.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Kdo nemá na seznamce fotku, je buď extrémně ošklivý, nebo ženatý/zadaný.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ta druha mi k tobe sedi, takova psajtrencova
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ach jo.



    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    RENA_SULIROVA: Ať ho brzy najdeš, ale bude škoda, že přestaneš psát! Tvoje historky jsou super.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Popeláře jsem oslovila já.

    Paralelně s tím mi píšou jiní uživatelé bez fotky.

    Pak si dám vždy zaslat fotku na mail. Ale žádnej se mi zatím nelíbil.

    Takže nevím, čím se živí ti, co na mě berou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PROBUZENY: Do práce. Ty profily jsem procházela už před novým rokem. Ale popelář se ozval až teď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam