• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: ty chces taky minus, zejo :))
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Mě by zajímalo kdo jí dává ten jeden mínusek.
    Poslední měsíc mi přijde že se opět blížíme vrcholu sinusoidy "Nyx je jako Ulice" a tak bych rád takové to pikantní zákulisní info..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULA: myslet si to muzes, ale tak sofistikovanej ten troll nemuze byt, aby kazdej post mazal a petkrat prepisoval. To dokaze jen R :)
    KULA
    KULA --- ---
    Já myslím, že Vás někdo trollí, na R je to nějaké moc učesané, málo hysterické a dada.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Hustý, taky jsem nevěděl, že existujou popelářky. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    @nela_kralova • Tinder skvosty #2 Potkali jsme se na náměstí a šli na drink. On říká, že nepije, chvályh... • Threads
    https://www.threads.net/@nela_kralova/post/C2Nt3UYLD7u/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

    Tinder skvosty #2
    Potkali jsme se na náměstí a šli na drink. On říká, že nepije, chvályhodné, řekla jsem si. Za 10 minut se rozpovídal a vylezly z něj zajímavé věci. Rád se pere a vyvolává konflikty v klubech, svou šéfku by nejradši
    zabil tak, že by po ní hodil noťas, nedávno se popral kvůli špatného parkování atd. Za 15 minut bylo vymalováno. Už jsme se neviděli.
    tinder
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: zapomněla si, že má mít rovný a úzký nos, co si pamatuji. Co se stalo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: tam je maj povine oholeny kvuli vsim. :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Ty nemaj vlasy. Von jo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: sem musis koukat :).

    Photos: Inside El Salvador’s new ‘mega prison’ for gang members | Prison News | Al Jazeera
    https://www.aljazeera.com/gallery/2023/2/27/photos-inside-el-salvadors-new-mega-prison-for-gangster
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Tedy nemá jako vytetovaný hákáče ani říšský orlice ani nic podobnýho.

    Jen nějakýho pejska na krku. Psí hlavu, asi zlýho pejska. Ale z dálky na fotce to vypadá jako ornamenty.

    Ale to je jedno, kérky se mi začínaj líbit čím dál víc.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    1.) Des na Psajtrenc
    2.) ....
    3.) "Sexy kerky nackovsky"


    Go, figure
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *ty kérky jsou jako hodně sexy jako

    /sexy kérky náááckovský /
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Tak vzhledem k tomu, že jsem mu na jeho požadavek sdělila, jak lukrativní práci dělám, si rozhodně nemyslel, že to, co bych od něj chtěla, jsou peníze.

    Myslím, že je opravdu popelář.

    Ale říkal, že je vyučenej kuchař.

    Taky říkal, že je z Ostravy a že je bývalej nácek a že má nějaký pohledávky.

    Tipuju, že někomu rozbil hubu, dostal flastr (trest), má záznam a už ho nikde, krom popelářů, nezaměstnaj.

    Ale je zajimavý, že mi vadí sestupně:

    1. že má dítě

    až na 2. místě, že je popelář

    pak dlouho dlouho nic

    a že mi úplně nejmíň z toho vadí fakt, že je bývalej nácek.

    To je jako zajimavý.

    Prostě tak.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR:
    RENA_SULIROVA:

    *prababička a pradědeček se odstěhovali z Prahy na vesnici a tam je ten barák. Ale má propadlou střechu. Máma do rekonstrukce už nasypala asi 750 tis. a pořád je to tragédie. Ale zakazuje mi ho pak prodat.
    Máme k němu vnitřní vztah. Trávila jsem tam v dětství velkou část všech prázdnin.

    Ale není to na bydlení.

    A vzhledem k tomu, že jsme po generace z Prahy, já nerada auta, nemám dodělanej ŘP a z dalších důvodů chci zůstat a hnízdit v Praze.

    Taky kvůli práci, který je pro vysokoškoláky víc někde kousek od Prahy.

    Takže sameček s bytečkem v Praze by se šiknul, to né, že né, ale podmínka to není.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: nikoliv. Rekl ze je popelar aby vytridil zlatokopny
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Jako že by mu na mně něco vadilo a tak si vymyslel, že je popelář?

    To ne e.

    On právě říkal, jak mám milej hlas.

    A že podle hlasu budu asi slušná a hodná.

    A chtěl se sejít.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: Nechápu..

    ???
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Já jsem na vztah podle mě dobrá právě.

    Ale musím toho chlapa dopředu připravit na to, že mám prostě tak jednou dvakrát za rok vztekací náladu.

    Že jsem klidná milá veselá osůbka, ale jakmile mě někdo vyprovokuje v blbou dobu, že je to sice zřídkakdy, ale že to pak stojí za to.
    Prostě pak nadávám a řvu.

    Ale chce to prostě flegmatika, kterej když vidí naštvanou ženskou, se jí bude snažit uklidnit a ne jí ještě provokovat.

    Do naštvanýho člověka šije podle mě jedině debil.

    Inteligentní chlap řekne: ,,Tak se nezlob. Můžu tě obejmout? "

    Nebo tak něco.

    Obzvlášť ve chvíli, když se ta ženská nevzteká na něj, ale po půl roce na nějaký svoje závažný momentální problémy a je jasný, že ji třeba ztráta práce vyvedla z míry víc, protože má za chvíli dostat menses.

    Chce to někoho tolerantního a chápavýho.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Takovýho jsem předtím měla, tak nevím, proč bych to měla měnit.

    Ale nikde jsem nepsala, že musí být movitý.

    Spíš nemovitý ve smyslu nemovitost mající...vzhledem k tomu, že já ji nemám.

    Tedy zřejmě zdědím rozpadlý barák, ale ten je daleko od Prahy a bude vyžadovat spíš další peníze na opravy.

    Nemovitost u potenciálního partnera neřeším.

    Úspory už jsem taky obnovila.

    Takže řeším spíš to, aby k světu vypadal, byl hubenej, spíš tmavovlasej, nebyl to kurevník ani debil a měl trochu smysl pro humor.

    Dokonce už z důvodu nový práce a zanevření na sporty netrvám na tom, aby se mnou jezdil na kolo a na lyže.

    Ale nějaký koupání v létě a sem tam párty asi jo o.

    Tu bezdětnost řeším jako dost.

    Každej druhej chlap, kterej má jedno dvě děti, ti řekne, že už žádný nechce a že na to, aby uživil další, ani nemá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Lide.cz mi nedovolilo se zaregistrovat bez fotky. Ale lide.cz už zrušili.

    Na tý druhý seznamce fotku taky mám. Tam jsem nevěděla, že tam fotku mít nemusím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam