• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SCHWAB: Jo, dostal jsi stopku, protože jsi hodil šestku (a máš děti).
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NELLAS: ty jsi místní Pán jeskyně, či cooo?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SCHWAB: Jenže ty jsi ze hry.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MEANKITTY11: dětnatých
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Ne vsichni prispivaj do foto auditek a tvuj vkus a jak moc jsi ochotna delat kompromisy je jen tvoje vec.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Jezdí na kole, hraje šachy, má kultivovaný písemný projev. Vzdělaná, prý pohledná.
    Mně se začíná líbit!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    NAVARA: jestli bude takhle mlet, žádnej šachista ani turista se na výběrko nedostaví. začnou si od dětných půjčovat fotky potěru.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: to s tou nahatou fotkou je docela pravda no... Je to divný, pokud hledáš vztah :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nevím jak si to představuješ…

    Jako že zajdeš někam do šachového kroužku nebo vyjedeš s nějakou skupinou "objevujme Kokořínsko" na kole a na začátku zahlásíš "svobodní bezdětní ruku hore", na 2-3 ukážeš a "jdeme dom na druhé kolo výběrka"?

    Většinou v takových spolcích potřebuješ chvíli fungovat, poznat ty lidi, někteří třeba i budou single a případně se jim budeš líbit. Pak něco může začít, ale opravdu nepočítej s nějakým speeddatingem. To pak opravdu spíše zajít na nějaký speeddating.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Schválně se podívej do auditka FOTKY KLUKŮ + MUŽŮ Z NYXU a zkus vybrat jedinýho, kterej myslíš, že je single a nemá děti a kterej by se mi podle tebe líbil.

    Tedy pokud si někdy najdeš čas.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Ústup by byl fajn, ale on mě ještě víc vytočil.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Já třeba ráda jezdim na kole.

    Ale čumilové ze svlečených, který těm holkám pak píšou, nevim jestli chtěj zrovna jezdit na kole.

    Nabízí se, že chtěj spíš něco jinýho.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jo, šachy mě bavěj a docela mi jdou.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Bezdetnejch a nezadanejch tu bude urcite pomerne hodne.
    FRKOLKA: Hele ver mi, kdyz mi bude nejaka zena nadavat a kricet na mne, tak budu ustupovat celkem rychle :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Ja taky nebudu maly vypravet, ze sem maminku potkal pri hrani flasky ;)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Fakt posledni moudro a pak mlcim…
    Obcas je lepsi se proste s chlapama bavit bez nejakejch cilu nebo ocekavani, bez ty optiky zachovani rodu a tak.
    A nejlip bez chlastu, na nejakym konicku co bavi a spojuje oba. At je to keramika, fitko, rybolov, horolezeni, tanecni, je to uplne jedno. Cokoliv cos chtela v zivote vyzkouset a stydela ses, de o ten sjednocujici zajem. Idealne bez internetu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Obecne ta mira domyslivosti s niz si polstrujes zdi sve cely aby dovnitr neproniklo ani zbla reality je fascinujici
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: No, že by jsi měla nějaké zájmy a koníčky tu nepíšeš, aby sis mohla najít chlapce třeba ve šachovém kroužku…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    77WHITE:

    Možná je to blbost.

    Ale mně kdosi kdysi říkal, když jsem se příliš vyzývavě oblíkala, že přitáhnu ty, kterým jde jen o sex.

    A co teprve, když se tam ty ženský vystaví úplně.

    Jako že když se dítě zeptá tatínka: ,,Jak jsi poznal maminku?" a ten odpoví ,,Viděl jsem její nahatou fotku na internetu a napsal jsem jí."

    Prostě mi to nějak nesedí.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Z auditka FOTKY KLUKŮ + MUŽŮ Z NYXU jsem nabyla dojmu, že většina uživatelů z nyxu je zadaných a i kdyby nebyli, tak maj děti.

    Z toho usuzuju, že už další děti nechtěj a i kdyby chtěli, já mám hned několik důvodů proto to, že chci muže zatím bezdětného.

    Takže nevím, zda se dá na nyxu seznámit.

    Fotka do svlečených podle mě přiláká jen zadaný dětnatý čumili a i kdyby byl nějakej volnej..

    ...fotka ve svlečených podle mě přiláká hlavně takový, kterým jde jen o sex.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam