• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Bezdetnejch a nezadanejch tu bude urcite pomerne hodne.
    FRKOLKA: Hele ver mi, kdyz mi bude nejaka zena nadavat a kricet na mne, tak budu ustupovat celkem rychle :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Ja taky nebudu maly vypravet, ze sem maminku potkal pri hrani flasky ;)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Fakt posledni moudro a pak mlcim…
    Obcas je lepsi se proste s chlapama bavit bez nejakejch cilu nebo ocekavani, bez ty optiky zachovani rodu a tak.
    A nejlip bez chlastu, na nejakym konicku co bavi a spojuje oba. At je to keramika, fitko, rybolov, horolezeni, tanecni, je to uplne jedno. Cokoliv cos chtela v zivote vyzkouset a stydela ses, de o ten sjednocujici zajem. Idealne bez internetu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Obecne ta mira domyslivosti s niz si polstrujes zdi sve cely aby dovnitr neproniklo ani zbla reality je fascinujici
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: No, že by jsi měla nějaké zájmy a koníčky tu nepíšeš, aby sis mohla najít chlapce třeba ve šachovém kroužku…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    77WHITE:

    Možná je to blbost.

    Ale mně kdosi kdysi říkal, když jsem se příliš vyzývavě oblíkala, že přitáhnu ty, kterým jde jen o sex.

    A co teprve, když se tam ty ženský vystaví úplně.

    Jako že když se dítě zeptá tatínka: ,,Jak jsi poznal maminku?" a ten odpoví ,,Viděl jsem její nahatou fotku na internetu a napsal jsem jí."

    Prostě mi to nějak nesedí.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Z auditka FOTKY KLUKŮ + MUŽŮ Z NYXU jsem nabyla dojmu, že většina uživatelů z nyxu je zadaných a i kdyby nebyli, tak maj děti.

    Z toho usuzuju, že už další děti nechtěj a i kdyby chtěli, já mám hned několik důvodů proto to, že chci muže zatím bezdětného.

    Takže nevím, zda se dá na nyxu seznámit.

    Fotka do svlečených podle mě přiláká jen zadaný dětnatý čumili a i kdyby byl nějakej volnej..

    ...fotka ve svlečených podle mě přiláká hlavně takový, kterým jde jen o sex.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    ALTOR: tady to není o tom, co chceš, ale o tom, co má tu oboustranně nepříjemnou situaci vyřešit. A vím, že to bude vypadat jako parafráze z knížku Muži jsou s Marsu a ženy z Venuše, ale někde jsem četl, že muži mají v těchto situacích (hádky) ustupovat až utíkat a ženy naopak se přibližovat. Takže to, co chce R., v tomhle konkrétním případě, dává smysl.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Ja vim, a v tramvaji rano jezdi jen popelari a ukrajinci.
    Hele nyx je plnej dychtivejch samecku, sem si jistej ze jedna fotka do svlecenejch prilaka davy, na jakejkoliv material. Jenom bych doporucil mozna psat trochu min, at se neleknou:D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Nejde o to, že by o mě někdo neměl zájem.

    Nepíšu si s nikým a ještě jsem si tam ani s nikým nezačala psát, protože ten Tinder mi zablokovali okamžitě - proto:

    [RENA_SULIROVA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky]
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Je to prostě blbá seznamka, na který nejsou žádný hezký kluci, o který bych měla zájem já.

    A zablokovali mi Tinder, takže nemám kde se seznamovat.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Kdo o mě jako nemá zájem?

    Bývalej snoubenec odešel kvůli tomu mýmu křičení po ztrátě práce a hlavně odešel pokračovat ve své budoucnosti na Moravu zpět do svého rodiště blíže svýmu starýmu tatínkovi.

    A na seznamce mi píšou pořád nějaký, ale nelíběj se mi.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    77WHITE: Kdo o mě nemá zájem?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty se divis ze o tebe nemaj zajem, kdyz ses schopna rozepsat se v rozsahu kratky povidky na kazdy uprdnuti tvym smerem:D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Nekřičela jsem na něj, ale jen tak pro sebe.

    Když vidím, že druhej člověk je z něčeho, co se mu stalo, nešťastnej, trpí a křičí, nepříjde mi lepší způsob, jak ho uklidnit, než ho obejmout. Nebo to alespoň navrhnout.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    A navíc si nemyslím, že člověk, který se vzteká nebo nadává, když příjde o práci, je hysterický.

    Když takových firem, který maj ředitelství v Praze, kde by se dala dělat taková práce, je úplný minimum.

    Záleží na tom, jak moc si to člověk bere.

    Vzhledem k tomu, že jsem se měla vdávat, navíc za muže, kterej měl v Praze vlastní byt, mě to jako nemuselo s tou ztrátou práce tak štvát, ale štvalo.
    To je otázka osobní hrdosti.

    Ale když má ženská dostat krámy, tak si prostě vše bere moc osobně a za vším vidí konec světa.

    Tomu se dá myslím rozumět.

    Každopádně provokace ve smyslu: ,,Ty jsi asi úplně neschopná!"

    Tak to mi rozhodně nepřipadá na místě.

    Obzvlášť, když jsem vysvětlila, že jsem tomu rozuměla, že jsem si to jen potřebovala ověřit, protože jsem se s takovým případem podle mě šizení zákazníka, v minulosti prostě nesetkala a bála jsem se, že dostaneme od SZPI nebo ČOIky pokutu.
    Že to byl specifickej případ, kdy to hraničilo s klamáním spotřebitele, ale bylo to ještě košer, takže jsem to mohla schválit, ale nebyla jsem si jistá.

    Takže jsem s tím zdržovala a dostala jsem padáka.

    Nadávání doma bylo vyloženě vyprovokovaný druhou stranou.

    Já osobně bych nikdy nehodnotila schopnosti člověka, kterej dělá obor, kterýmu já osobně nerozumím ani nemůžu rozumět.

    Provokace ve smyslu: ,,Ty jsi asi úplně neschopná!" To vedlo ke zvýšení mýho křiku.

    Pro mě je důležitý, že 363 dní v roce jsem klidná milá veselá osoba, se kterou se dá velmi dobře vyjít.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Ale já jsem bývalýmu nenadávala. Já jsem jen nadávala, že bývalá kolegyně je kráva, že něco nepochopila, co jsem dobře napsala a chtěla jsem si to jen ověřit.

    Takže jsem vůbec nenadávala jemu nebo na něj.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Ciste ze zvedavosti. Kdyz na Tebe rve chlap a nadava ti mas ho velkou chut obejmout?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: ty chces taky minus, zejo :))
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Mě by zajímalo kdo jí dává ten jeden mínusek.
    Poslední měsíc mi přijde že se opět blížíme vrcholu sinusoidy "Nyx je jako Ulice" a tak bych rád takové to pikantní zákulisní info..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam