• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: ,,já si myslím, že to mohlo bejt jakkoliv, třeba i tak jak píšeš, ale to je šance 50:50."

    Co myslíš?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: já si myslím, že to mohlo bejt jakkoliv, třeba i tak jak píšeš, ale to je šance 50:50.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Stejně tak si ti na Tinderu říkají, že ztratili jen pár vlasů a brýle potřebují jen na čtení, takže se to nepočítá :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A sháníš tedy chlapa pro sebe nebo pro Rebornu? Protože pořád řešíš jak Reborna přibrala, jak měla Reborna mít byt; ale pak přijdeš s tím, že kvůli Tinderu si nemůžeš najít příliš mladého chlapce s bytem...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tady mi napsali, že jsem asi tlustá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Co mi nevěříš?

    Vytvořila jsem si Tinder přes web a FB profil.

    Nahrála jsem tam fotku.

    Celou noc jsem klikala na profily doleva a doprava jak šílená.

    Odhlásila jsem se a znovu přihlásila.

    Chtělo to po mně ověřovací fotku podle pózy.

    Byla jsem nenalíčená po probdělý noci, no nic moc modelka, tak jsem si DEBIL na tu fotku nasadila sluneční brýle.

    Pak se to schvalovalo.

    Přišla jsem druhej den a měla jsem bana.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: cože, nevyplnilas info, nenapsala jediou zprávu a oni ti napsali, že jsi tlustá?
    no vzbuzuje víc otázek než odpovědí a přesně proto ti nevěřím jediný slovo, pravděpodobně si pamatuješ selektivně nebo trpíš bludy. že by s takhle zkoušela manipulovat mi připadá hodně nepravděpodobný
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No protože mi napsali, že si myslí, že jsem TLUSTÁ, ne asi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: upřímně, ví bůh jak to bylo, já ti prakticky vůbec nevěřím
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: ALE JÁ JSEM JASNĚ NAPSALA, ŽE JSEM NA TOM TINDERU JEŠTĚ ANI NEVYPLNILA INFO A NENAPSALA ZATÍM NIKOMU JEDINOU ZPRÁVU!!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: "jak kdy". tak třeba na tindru se s tebou nikdo vůbec nemazal rozhodli se pro permaban, aby tě nemuseli řešit. pravděpodobně za tím stojí obsah i forma projevu, ne fotka s brejlema.
    RENA_SULIROVA: na to, že to teda "vůbec" neřešiš, se tvoje posty kolem vzhledu nápadně preodlužujou a obsahujou spoust vnějších ujištění, že to je "v pohodě". ono to je v pohodě, tak netuším, proč se to vůbec řeší?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale obličej mám pořád stejnej.

    A psala jsem, že jsem sice přibrala, ale hlavně na prsou a na zadku, což může právě někdo považovat za výhodu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak urcite dyz tu uz pul mesice vysvetlujes zes teda dost pribrala
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale ty chlapi teď vypadaj úplně jinak - brýle, pleš, snad i hrb :)

    Ale já vypadám pořád stejně. Fakt.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Technickou, presne to se da vzdy jen nabiflovat. Guma
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KULA: :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: No ale to už se tu taky psalo.

    Chceš krom fyzický krásy i ženskou, která má VŠ. Třeba technickou, ne jen nějakou soukromou nebo která se dá nabiflovat. No tak já ji třeba mám.

    Má ji spousta holek.

    Do jaký míry se z toho pozná inteligence už posuď sám.

    Vařit taky umim, jen na to teď při práci nemám čas.

    A vzhledem k tomu, že máme dotovaný obědy, chodim domu už nažraná. Vařim jen o víkendu.

    Tak jaký jsou ještě ty priority?

    Vlastní BYT? Majetek?

    No tak na to téma už tu REBORNA psala o jejím reálnym a potenciálním dědictví takový romány, že to už nestojí za slovo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A nezacala ta debata stiznosti na chlapy co maj starou fotku? A ted ma stacit 10let stara vzpominka na nsky x let stary fotky?lol dvoji metr hadr
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tobě se líbí to po sobě číst viď? Myslíš si, že je zajímavý co píšeš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam