• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    BERRUNA: Sedim v práci. Do 20 h.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    RENA_SULIROVA: s tím, jak se tady prezentuješ, tak si troufnu také tvrdit, ze NE!
    Zajdi si místo toho tapetovani do divadla, kina, kavárny (s knihou), na vernisáž. Vyraž mezi lid a otevři oči, určitě by ti někdo do oka padnul,…naříkat skoro měsíc nad tím, ze nemáš přístup na Tinder a vypisovat jaké máš “přednosti” na nyx - opravdu asi není žádoucí ;)
    Nic tím nezískáš!
    Nebo jinak, proč myslíš, ze někoho zajímá, ze si přibrala 15kg a máš super prsa, super zadek a obličej jak malovanej? K čemu myslíš, ze je to dobré? Proč se obhajuješ, dohaduješ, ponižuješ?
    Dostala si ban na Tinder - tím pádem to zkus tedy řešit jinak, hm?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    V textovym popisu mám, aby mi nepsali muži bez fotky, ti, co nejsou z Prahy a ti, co mají dítě, že bych pak dítě ráda naše vlastní.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Ale ona ano :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONZA09: Určitá změna tu od minule (kdy se jí tu lidi z počátku také pokoušeli pomoci) už je - ten narcismus už není tak silný, že je přesvědčena že má NÁROK na zajištěného 10/10 DJ s bytem, aniž by musela cokoli nabídnout. Pořád ho chce, ale už netrvá na všech parametrech a zatím nevyslovila, že má nárok.

    Stále schází nabídka - co nabízí, čím zaujme chlapce, co si neprohlédne fotku, ale jen si přečte textový popis - proč by si takový měl říci, že ji pozve na rande.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: játo pochopil, nemusíš se tím okola zabývat. nemám OCD
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    ,,Ale je ti kolem 40 a máš tak trochu (nebo spíš víc) nadváhu.
    Ok.
    Chápu, proč by tě takový chlapec chtěl ojet, ale proč by s tebou měl chtít zakládat rodinu a poskytnout navíc svou nemovitost?"

    Tak mu prosím vysvětli, proč miliony chlapů poskytujou výše zmíněné milionům pohledných dam, který maj pravidelnej xicht a postavu jak Ashley Graham, když on to nechápe!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA: dobrý, pochopil jsem, nepsali ti to na tinderu, ale na nyxu. oni si tě lidi rádi dobírají, víš?
    ale moje nedůvěra trvá dál. jseš od prvního pohledu mešuge a možný je prakticky cokoliv :) viz tvoje nepřímá řeč o reborně, sama jseš jeden velkej RED FLAG na první pohled. sory za upřímnost :-]

    jo a množství přípsěvků o ničem a x-řádkový do sebe zahleděný fabulace fakt dnes už nikoho nezajímají. možná kdybys našla nějakou psychickou diagnózu z úzkým nosem a kolem třiceti, tak by ti to mohlo vyjít, ale takhle :/
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NAVARA: Regulerně si myslím, že tady žádného mladého chlapce s bytem nesežene. Dokonce tu ani nesežene nikoho, kdo by jí ho mohl dohodit. Ale už jsem jí tu dával odkaz s telefonem do Bohnic, kde jí sice taky žádného mladého chlapce s bytem asi neseženou, ale možná jí tam pomůžou pochopit, proč žádného takového chlapce sehnat nemůže, nebo že by měla věnovat víc času a péče sama sobě než seznamce na Tinderu. :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: ,,já si myslím, že to mohlo bejt jakkoliv, třeba i tak jak píšeš, ale to je šance 50:50."

    Co myslíš?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: já si myslím, že to mohlo bejt jakkoliv, třeba i tak jak píšeš, ale to je šance 50:50.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Stejně tak si ti na Tinderu říkají, že ztratili jen pár vlasů a brýle potřebují jen na čtení, takže se to nepočítá :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A sháníš tedy chlapa pro sebe nebo pro Rebornu? Protože pořád řešíš jak Reborna přibrala, jak měla Reborna mít byt; ale pak přijdeš s tím, že kvůli Tinderu si nemůžeš najít příliš mladého chlapce s bytem...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tady mi napsali, že jsem asi tlustá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Co mi nevěříš?

    Vytvořila jsem si Tinder přes web a FB profil.

    Nahrála jsem tam fotku.

    Celou noc jsem klikala na profily doleva a doprava jak šílená.

    Odhlásila jsem se a znovu přihlásila.

    Chtělo to po mně ověřovací fotku podle pózy.

    Byla jsem nenalíčená po probdělý noci, no nic moc modelka, tak jsem si DEBIL na tu fotku nasadila sluneční brýle.

    Pak se to schvalovalo.

    Přišla jsem druhej den a měla jsem bana.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: cože, nevyplnilas info, nenapsala jediou zprávu a oni ti napsali, že jsi tlustá?
    no vzbuzuje víc otázek než odpovědí a přesně proto ti nevěřím jediný slovo, pravděpodobně si pamatuješ selektivně nebo trpíš bludy. že by s takhle zkoušela manipulovat mi připadá hodně nepravděpodobný
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No protože mi napsali, že si myslí, že jsem TLUSTÁ, ne asi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: upřímně, ví bůh jak to bylo, já ti prakticky vůbec nevěřím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam