• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NELLAS:
    RENA_SULIROVA:

    Třeba tady je taky jedna tapeta dosahující délky REBORNINA běžnýho postu a rozhodně si nemyslim, že ten člověk je psychicky nemocnej.

    Zatím jsem to tedy nečetla celý, ale nic nemocnýho na tom zatím neshledávám:

    [KRISHNA @ R) E) P) O) R) T) I) E) S) .. z .. F) R) E) E) P) A) R) T) I) E) S) ]
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NELLAS: A můžu se zeptat, ze kterýho konkrétně příspěvku nabýváš dojmu, že je REBORNA psychicky nemocná?

    Z nějakýho jejího nebo spíš z příspěvku nějakýho jinýho ID?

    Ostatně na tom, že tu tehdy REBORNA, která přišla o práci, ve volnym čase psala tapety, a to ještě jako reakce na ostatní ID, ne sama od sebe, já neshledávám nic psychicky nemocnýho.

    Na nyxu TAPETUJE spousta lidí.

    Myslím si, že přijít o byt, je pro takovou ženu, která chce dítě, daleko závažnější téma, než třeba nějaká párty.

    Ale přesto o nějaký párty jsou na nyxu některý ID schopný vyplodit dvě A čtyřky textu a takhle pořád dokola.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: I mravokárce jsme tu minule měli, hned několik :)
    KULA
    KULA --- ---
    NELLAS: mě přijde hrozně vtipný nadávat na Tinder a současně přiznat, že na kontrolní fotku si vezmu brýle, protože opuchlý ksicht po probdělé noci nad koloušky. Drsný to teprve bude, až na ni začnou přijímat vsázky v klubu - Kdo umře
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A nepřijde vám hloupé si dělat legraci z psychicky nemocného člověka? Já vím, nyx, internety, a tak, ale všichni víte, co je zač, a stejně do ní rýpete. Není to ani vtipné, je to čím dál tím horší spirála.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FRKOLKA: Tu pokryla už klasika :)

    Heidi Janků - Když se načančám
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdXhIqcj0Ak&t=117s
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONZA09: Přesně… žádný "já ho ráda doprovodím i na tu dechovku", ale pěkně už rozvrženo jak pán bude makat, na jeho osobní zájmy, povahu,… nebude brán zřetel :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    SHARKIE: naprosty, bohuzel, standard.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TUILE: "Rádi objevují stárnoucí tělo, je to pro ně podle ní něco exotického"

    to mi pripomina muj oblibeny:

    TUILE
    TUILE --- ---
    KOUDY: jedny to vyslo, druha to chce taky.
    Je mi 56 a randím jenom s dvacetiletými. Milují moje povislá prsa, říká modelka - Super.cz
    https://www.super.cz/clanek/pribehy-je-mi-56-a-randim-jenom-s-dvacetiletymi-miluji-moje-povisla-prsa-rika-modelka-1501969
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Sumarizace poslednich 100+ ?
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    AVATAR: No tvl...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MMORT7: No, zacala z toho, jak se ji tu lidi snazili prvne pomoct, pak otevrit oci a nakonec poslat do prdele, docela blaznit. Zacala psat bludy, obvinovala konkretni id z tezkych zlocinu, zasekla se jak poskozenej vinyl, produkovala tuny postu, jeden jak druhej, porad to same dokola...

    Nakonec ji dal nyx ban, protoze rozesrala x diskuzi a nejspis mel (ja bych mel) obavy z pripadnych legalnich opletacek kvuli nyxi rape konspiraci na nebohe reborne, co se vylila do bezvedomi na festaku.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    AVATAR: Já Rebornu minule nesledoval, takže ne, nevím. Jak?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    FRKOLKA: a když ta slova teď slyším, tak je to vlastně reborna v kostce, ve významu i formě
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hele musite ji tu zas psychovat? Nepamatujete si, jak to dopadlo posledne? Je to jak stourat naostrenou tuzkou do stenete...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: njn, jednou za tři-čtyři týdny ta výmluva obstojí, to máš pravdu.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Už sem začala číst jenom to, co je psaný caps lockem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jak vidno povinnosti a naroky plati jen pro ostatni. Pani nereborna ma vyjimku
    TUILE
    TUILE --- ---
    este tri minuty kocicko!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Čus bus.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Padla.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Doprovodit občas. Na samotu už jsem si zvykla. Tedy samotu v davu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam