• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: No nic. Vypráno mám, je čas na pozdní oběd. Po tý párty jsem prochrápala půl dne a měla zatím jen v 18 h snídani.

    Jdu patlat k obědo-večeři kuskus s krevetami, zeleninou a kokosovým mlékem.

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: na kolik procent si myslíš, že ho tady najdeš? můj tip je 0,003%
    jakej nos má podle tebe dragon?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Popravdě? Jeho kopii. Ale už jsem flexibilnější.
    Teď se mi na párty třeba líbil týpek, kterej má oči trochu blízko u sebe a širší nos, ale ne moc.
    Měl úúžasý vlasy. Takovej ten podholenej střih nahoře vepředu načupřenej, barva vlasů ne tak tmavá, ale stejně se mi líbil. Je ale zadanej.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: takže teď přesně hledáš co?
    GIOMIKY: no vy dva jste se imho hledali
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Opustil mě v roce 2018, okamžitě jsem tam jela a snažila se, čekala jsem na něj pak ještě půl roku v našem bytě, prosila a nic nepomohlo.

    Od 2021 mám 29 letýho frienda with benefits.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: tak se mu jeď omluvit a chce to ještě nějaký velký gesto, určitě na něco příjdeš, na co hledat někoho novýho, to je přece strašně namáhavý, ne?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    RENA_SULIROVA: Jsem cizinec z netu. Rád dělám vrbu. Pověz mi více.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Měli jsme se brát, ale pohádali jsme se, protože jsem byla vystresovaná a prudivá, když jsem přišla o práci a on odešel pokračovat ve své budoucnosti do rodiště za tatínkem na Moravu, do Brna, blíže UH, kde maj barák a vinohrad, na kterym ten tatínek sterej už potřeboval od něj pomoct.
    SENIN
    SENIN --- ---
    DELIRIUM: mě takhle jednou oslovil na školení jeden chlapec, proběhla krátká konverzace a druhý den mě oslovil úplně stejnou větou znovu. Tak jsem mu odpověděla s dovětkem, že jsme se už o tom bavili včera. Zůstal jen koukat a dělal jako že nic.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: a proč s nim teda nejsi?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Ale já jsem s takovým 4 roky bydlela a děti ještě v 35-42 letech neměl, možná nemá doteď a kurevník to teky nebyl.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: takoví kluci jsou buď zadaní, s dětma nebo kurevníci......koukej přehodnotit svoje požadavky :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    GIOMIKY: To Gilotine sem spamoval, že jsem jako že rasistka.

    Tak jsem jen vysvětlila, proč se mi nelíbí třeba tlustonosí černoši nebo zase ty takový moc severský s tlustym nosem.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Třeba tenhle je zase až takovej moc jakoby přeumělkovanej a má takovej ten macho look, kterej nemám ráda.

    Prostě na seznamce sháním normálního dobře vypadajícího a pro mě trochu sexy týpka, ne zrovna tohle:

    XARGH
    XARGH --- ---
    GIOMIKY: trpaslicci v jeji hlave ji nedavaj na vybranou! hod si ignore ;)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    RENA_SULIROVA: Baví tě to, tady takhle spamovat?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: ale koudy má úzkej nos!!!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: to přece nemůžeš vědět, už jsi to zkusila? já jsem jednou byla s klukem, kterej se mi vůbec nelíbil, ani jsem ho radši neukázala rodičům....
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KouDiCaprio?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: DiCaprio taky není můj typ. Proto třeba ani KOUDY.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam