• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SITH
    SITH --- ---
    DARKINA: ale zas dobrý typ pro někoho kdo hledá lásku na celý život rychle a levně :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Asi jsem rád, že jsem dlouho na žádné party nebyl. Asi i ty drogy už jsou o dost jinde.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ne, vypadal takhle. Jen vlasy měl kratší a podholený :) Na Tinderu bych to určo nenašla, takže mě nemusí mrzet, že mi ho zablokovali:

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: nebyl to tenhle?

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tedy, když se nad tím tak zamyslím, tak vypadal spíš takhle. Měl takový očička trochu u sebe. Byl teď v pátek na párty.

    Tak kdybyste ho někdo znal, tak se mu za mě omluvte, že jsem ho nechala sahat na ty kozy, když je zadanej a ať mi pošle telefonní číslo, kdyby ta jeho náhodou měla nutkání se někam odstěhovat a opustila ho, jako mě opustil muj bejvalej, že to dáme dohromady.

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🤦
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Takže za to můžu já.

    Jsem tancovala a čuměla a natřásala nevědomky kozama. Protože ten zadanej vypadal nějak takhle, tedy měl hezčí vlasy.
    Takže jsem na něj začala mluvit, že už jsem ho viděla minule. Pak jsem zase čuměla a čuměla a čuměla, až jsme se zase začali bavit. Pak si prostě chudák při mluvení se mnou všimnul těch koz a musel si sahnout. To se dá pochopit.
    Z toho ještě budu mít výčitky.

    Až ho příště uvidim, tak se mu omluvim.

    Neznáte ho?

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Nemohli si prostě pomoct. Jsem na ně čuměla. Si chtěli jen sáhnout na něco takovýho. Ne se seznámit. Šoda!

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale je dobrý vědět, že kluci jsou ještě pořád věrný.

    Ten zadanej mi sice chtěl na ty kozy sahat, sahal, ale pak řekl, že je zadanej a že už musí jít a ani nechtěl telefonní číslo.

    Ten ženatej si telefon sice vzal, byl sice u mě doma, ale když mě pak potkal náhodou znovu, tak zvedal oči v sloup a když jsem se ho ptala, tak kápnul božskou, že je ženatej.

    Ten tedy tak úplně věrnej není, ale rozmyslel si to, takže i to se počítá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Ale o nic nešlo. Jen sahnutí na kozy.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Takoví mladý kluci 28 a 35 let, tak kdo by řekl, že každej někoho má.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ne. Jedno mi dělal ženatej a jedno zadanej.

    Ale já nevěděla, že jsou zadaný.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Jako že jsi si dělala samovyšetření? Schvaluji.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KVALKAN: Já nevím jak ty, ale já jsem za ty dva měsíce o dvě sahání na kozy bohatší.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kazdopadne nakou chvili uz to reflektuji i media, ze to prestalo fungovat

    Why is it so hard to get a date using a dating app these days? | The Independent
    https://www.independent.co.uk/life-style/dating-apps-dates-hinge-bumble-tinder-b2485472.html
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Tohle je úplný perpetum mobile, kam se hrabou fyzikální hrátky. Po stovkách příspěvků jsme stále na místě. Fakt chybí jen nějaký dobrý křupání! :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ne to se nedeje. Ne tak to nefunguje. Lzes, ale mnohem spis ses it diletant
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NAVARA: Hubeny nos ma, i on sam je hubenej a vzhledove jak by rekla Acidqa “hratelnej”:) kdyby drzel hubu tak bych ho asi casem fikla;) nicmene kdyz nad tim tak premyslim, tak myslim, ze to, ze jsem mu zlomila srdce je dostatecny nez mu prihrat jeste Renatu.

    PROSTE_LO: ja utekla uz druhy den po rande, neboj nic:)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dneska to v tý práci obzvlášť utíká:

    Dance rádio ON-AIR
    https://www.danceradio.cz/

    Rave on air - dramec.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: dyť už jsem psala, že mi dali bana hned, po ověřování kontrolní fotky podle požadovaný pózy, na kterou jsem si vzala debil sluneční brýle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam