• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jezis..60 novejch a neni to vsechno od Reborny. Co se deje? :)
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    HONZA09: Slušnost je říct to až potom.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    DARKINA: No tak si mu měla říct, že si ho chtěla jen fiknout. Chlapy občas nechápou.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIMSAK: no a dneska si to zkus a hned jseš za toxíka ;-))
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    PALEONTOLOG: Stephen Leacock píše v jedné povídce: Willibald a Isolda se nikdy nesetkali, nikdy spolu nemluvili, vůbec se navzájem neznali, A přesto se milovali!!!!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: ještě mě napadlo, že takhle nějak asi vypadá knižní romantická láska na první pohled, obvzlášť pokud není opětovaná. příběhy, ve kterých bna sebe partneři čekají třeba půl života a viděli se 2x z literatury určitě znáš :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NACITALKA: limerence je nedobrovolná posedlost osobou, jestli se starej výkladovej slovník nemejlí.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Si tu tak odložím, hodí se to předešlé debatě :)

    “Zamilovanost obvykle netrvá dlouho, ať už jsou city opětovány či nikoli. Limerence má naopak tendenci sílit v nepřízni osudu a může tak trvat i věčnost, pokud city nejsou opětovány nebo dochází k jiným překážkám ve vztahu s objektem limerence.”
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NELLAS: ano, vlastní zkušenost ;) jde spis o tu rozchodovou hlášku, která mi díky D. vyplavala zase na povrch ;) milion keců kolem a kolem, milion zpráv,…eseje tvl na půl týdne a přitom stačilo říct: Ne, nechci ;)
    Nesnáším tohle okecávání ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BERRUNA: Povídej - nějaká nyxí historka? Vlastní zkušenost? :")
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Ta hláška: “nejsem připravený/á na vztah” - co mi to jen připomíná?:D přitom stačilo tak málo…
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HEJSEK23: ja myslim ze idealni. presnejsi uz bejt nemohla. Jemne jako dyka!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DARKINA: jestli jsi mu napsala dneska, tak to si může schovat dobrou valentýnku :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKINA: Držím palce :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NELLAS: No ja mu to rekla do toho telefonu, ale mas pravdu, co je psano je dano. Chyba napravena, uz jsem mu napsala, ze ne.

    Timto doufam, ze se to uzavre.
    SITH
    SITH --- ---
    DARKINA: no buď ráda že ses to nakonec neudělala vole :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKINA: Jestli jsi od té doby nenapsala tvrdé ne (promiň, nemám zájem, nefungovalo by to, nechci) a jen mlčela, tak ten pocit může mít pořád, no.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    SITH: Vole ja ho chtela fiknout!
    SITH
    SITH --- ---
    DARKINA: imho jsi mu měla říct přesně co ti na něm vadí a neokecávat to s vidinou další šance ("ráda se s tebou zas někdy uvidím") atd.
    Nesedí mi to a tím tvým "co na srdci to na jazyku" neb děláš přesný opak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam