• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Jak fungují falešné seznamky: https://youtu.be/Y56ecseHg90?si=h7g6Y2-6stndVF-Y
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NAVARA: no, vzhledem k tomu, ze mi nikdy zadna nenapsala sama od sebe, tak by me mozna potesilo i to ai :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: Časem nebudou platit ani tyhle a nechají to čistě na AI :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mají to vůbec pokryté v podmínkách vůči koncovým uživatelům? Přeci jen, ti tam chodí někoho hledat (ať už na mrd nebo vztah) a tohle mi přijde jako klamání spotřebitele…
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SENIN: pro me jo a to jsem si myslel, kdovi jak se nevyznam :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    PALEONTOLOG: to není žádná novinka.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to buď rád :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVALKAN: tohle asi nebude to sama, mam i foto
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Jestli pak si napíšeš se stejnou jako já. Potkal jsem ji na Tinderu a nikdy ji tedy neviděl :) Když se neživila tahání chlapů za nos, tak byla pěstounka pro malé děti, než si je někdo adoptuje. Celkem ostrá kombinace :]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    pry to ma sva pravidla, je to ve smlouve pri podpisu uvedeny a na jasnou otazku, zda je animator, musi pravdive odpovedet
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    btw si pisu s placenou moderstorkou na chatu. twdy ne kvuli seznameni, ale nasel jsem cloveka, co dela na seznamkach placenou moderstorku, pise si s chlapama pod generovanymi profily.

    a pak, ze nerostou
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: neldo hejtuje mochelle, nekdo hejtuje tebe, a nekdo zas me, me uz nedava smysl se tim hloubs zabejvat. ctenri maj bias stejne jako autori maji faily. jsme lidi, cmon
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FRKOLKA: dekuji za korekci. Casto si nevidim na spicku nosu abych se mohl dodatecne roky pred spanim mozkem tyrat co sem to za debila a jak mocne sem verejne failnul.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FATTY: Copak, chceš být chycen za koule?
    FATTY
    FATTY --- ---
    tak bude ta sauna nebo ne? je to napinave jak trenky!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Přesně tak. Sem zakomplexovana píča která nesnese, když někdo jen tak hejtí slabší nebo zranitelné.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    MICHELLEDANIELS: to je věkem, ty jsi mentálně jinde, partneři jsou mentálně jinde
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    VON_GILOTINE:
    VON_GILOTINE: Měl jsem jeden semestr psychologie, takže jsem odborník, a tam jsme měli jednu přednášku o komunikaci. Něco ve smyslu, že na to musí být dva a to, co jeden říká a co druhý slyší slyší se může diametrálně lišit. A zrovna v téhle diskusi s MD já čtu (chápu) její příspěvky úplně jinak než ty, např. tam vůbec nevidím nějaké zastávání se baalovi dočasné komunikační partnerky, pouze něco ve smyslu "pozor na to, někdo to může vnímat jinak" jako obecné konstatování. Zajímavé, že se to vnímat jinak i když je to černé na bílém.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    "Neberte si prispevky osobne"

    Vs

    "Delirium ma komplexy" "spajk pomlouva a skemra vo saunu" "gilotine ses psychofetka" .... atd

    Ja myslim ze kazdej si uz udelal obrazek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam