• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: prej to stoji v podminkach, takze s tim souhlasis pri vstupu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAKROUSEK: Zatím je to jen návrh - a i to jen "protože zlá EU" - a samozřejmě to osekali tak, aby se to prakticky nedalo použít a místní kartely mohly klidně spát.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NACITALKA: Uz v Cechach funguji hromadne zaloby? Tohle by byl krasny pripad, to bych si snad nejaky ten chat zaplatil, jenom abych se mohl pridat.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Jak fungují falešné seznamky: https://youtu.be/Y56ecseHg90?si=h7g6Y2-6stndVF-Y
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NAVARA: no, vzhledem k tomu, ze mi nikdy zadna nenapsala sama od sebe, tak by me mozna potesilo i to ai :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: Časem nebudou platit ani tyhle a nechají to čistě na AI :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mají to vůbec pokryté v podmínkách vůči koncovým uživatelům? Přeci jen, ti tam chodí někoho hledat (ať už na mrd nebo vztah) a tohle mi přijde jako klamání spotřebitele…
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SENIN: pro me jo a to jsem si myslel, kdovi jak se nevyznam :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    PALEONTOLOG: to není žádná novinka.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to buď rád :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVALKAN: tohle asi nebude to sama, mam i foto
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Jestli pak si napíšeš se stejnou jako já. Potkal jsem ji na Tinderu a nikdy ji tedy neviděl :) Když se neživila tahání chlapů za nos, tak byla pěstounka pro malé děti, než si je někdo adoptuje. Celkem ostrá kombinace :]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    pry to ma sva pravidla, je to ve smlouve pri podpisu uvedeny a na jasnou otazku, zda je animator, musi pravdive odpovedet
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    btw si pisu s placenou moderstorkou na chatu. twdy ne kvuli seznameni, ale nasel jsem cloveka, co dela na seznamkach placenou moderstorku, pise si s chlapama pod generovanymi profily.

    a pak, ze nerostou
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: neldo hejtuje mochelle, nekdo hejtuje tebe, a nekdo zas me, me uz nedava smysl se tim hloubs zabejvat. ctenri maj bias stejne jako autori maji faily. jsme lidi, cmon
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FRKOLKA: dekuji za korekci. Casto si nevidim na spicku nosu abych se mohl dodatecne roky pred spanim mozkem tyrat co sem to za debila a jak mocne sem verejne failnul.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FATTY: Copak, chceš být chycen za koule?
    FATTY
    FATTY --- ---
    tak bude ta sauna nebo ne? je to napinave jak trenky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam