• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: tak to ses z toho moc nevymluvil :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRKOLKA: tak to ses fakt velkej psycholog, podporit zaver utvorenej na zaklade sestiprispevkovy interakce, vytrzeny z kontextu a kterymu predchazela tydenni konverzace a komunikace:))) Uplne to vidim, na zaklade TOHOTO jedineho aspektu je jasne, ze dotycny je iks ypsilon, tecka. Jeronym Klimes at its best.
    KULA
    KULA --- ---
    ENDER: je to souboj falešné starosti s upřímnou zlomyslností. Osobně čekám, že až skončí s pěnou u huby někde v koutě bohnické cimry, příjde nás sem pod tímhle účtem pokárat její rodič nebo někdo takovej... huronskýsmích.exe
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: hlavne sikanu, proti ktery jsem se taky vymezil, tady posledne provozovala asi pulka aktivniho nyxu a pokrocilejch uzivelu internetu vubec. takze zae ke letosni epizodanohem povedenejsi, je videt, ze potencial k posunu tadybyl z obou stran :-)
    ted uz jen cekame, az nastevej to zrcadlo

    Já přijdu až nastaví zrcadlo - Vesničko má středisková
    https://youtu.be/sXIqYEsF1SE?feature=shared
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: ja se ke kopani nepridavam, maximalne tak inicializuju :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: Specialně v poslední větě tolik sebereflexe jsem od tebe ani nečekala se přiznám...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: no, ne... lidi ji tu nastavujou zrcadlo a kopou do ni celou dobu a absolutne k nicemu to nevede. Jen k tomu, ze se zas za pul roku kopani sesype, rozjede to ve velkym a zas dostane banana.

    Ergo kopani je fakt zbytecne a tudiz jen krute, at si ho lidi omlouvaj jak chtej.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ENDER: jasne, přicválal si jako rytíř na bílém koni a začal si zachraňovat.
    (btw obzvlášť tahle reakce pobaví od lidí, co rádi kopou do ostatních po celým nyxu a pak si tu hrajou na hrdiny, co zachraňujou Rebornu)
    Hele není jí patnáct ani dvacet. Co má dělat, se tu už říkalo mockrát.
    Ten monolog tu jede už několik let s víceméně stejným výsledkem. Zahltila tím tohle auditko.
    Ono už nejde moc dělat, než jí nastavit zrcadlo. Třeba, třeba uvidí absurditu toho, co píše a dojde jí to a třeba ne no. Těžko říct. Ale není to tady terapeutická poradna s odborníkem, takže netřeba všechny začít pranýřovat.

    ale k věci, pokud někdo začne psát, že se do někoho zamilovat na základě fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomene /aniž by se vůbec potkali), a není tomu člověku dvacet, ale dvakrát tolik, tak to už je fakt dost red flag, že něco není v pořádku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ENDER: no dovol, nejdulezitejsi udalosti letosniho, dokonce prestupnyho, unora si komentar zaslouzi! byla by hba to vynechat. dopkricuju se vic soustredit na sklasanej toaletak a ppdobmy jevy, ve kterejch jses bezkonkurence kovanej, ne jak my mlady
    ENDER
    ENDER --- ---
    Moc vas nechapu, mne to prijde smutny. To, ze je reborna svihla vime, ale takhle do ni kopat, spis vypovida neco o vas...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: mas pravdu, bylo to lehky, mozna dokonce jsem ji pral zaskorovat, ale jaksi
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: vždyť jó!
    Že to takhle dopadne bylo jasný od začátku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: story jak z bravicka. miljju jeho plagaty, co mam delat? :-))
    HEJSEK23: nerikal jsem to? kdo torikal? ja to rikal :-)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty jsi fakt až roztomile marná! Jako jestliže tě vyfuckuje i subík, tak to už jsi fakt hodně hluboko v piči.

    Vypadá to že jediný co ti zbyde je psát sem kilometry sraček
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Tak se priznejte kdo z vas si ji povodil
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    já nevím, mně už to připadá jako troling ...
    "Ale je problém, že jsem se totálně zamilovala do subíkových fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomenu."
    KULA
    KULA --- ---
    Někdo je dost chytrej na to, aby si vytvořil v hlavě absurdní konstrukt na hliněných nohách ale současně je to úplný společenský primitiv s nulovou sociální inteligencí.

    RENA_SULIROVA: kontroluje mamča datum spotřeby na kondomech? Měla by, je to vážná věc, nepodceňte to, zeptej se ji na to.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Beztak to byl animator, zeptala ses ho? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: HAHAHAAHAHA..hAAAAAAA..HAAAHAHAHAHAAAHAA
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Reborna horší než fízlové. Ty Tě ztotožní i bez dokladů. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam