• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: ONS si vsude do inzeratu pisou hezky buchty..ze jako "nejsem holka jen na jednu noc chlapecku"..Me to prijde jako hroznej bizarek, protoze to, ze holka s tebou nepujde hned do postele ti rekne snad pri konverzaci, nebo na tom prvnim rande a nemusi si to psat do profilu. Takze jsem si to tam dal spis jako takovou ironii, ale protoze zenskej mozek funguje uplne jinak nez muzskej, tak mi za prvy pisou holky jako prvni, coz chce kazdej chlap..a za druhy pisou veci jako "Tyjo ses prvni chlap, kterej ma napsano ze nechce sex jen na jednu noc, to cenim. Jak se mas?"..apod..Fakt nejvic vtipny, ale funguje to a kdo jsem ja, abych resil jakym zpusobem se dostane vlk do kurniku zejo :)))

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LA_PIOVRA:
    DELIRIUM: já se v tom nevyznám, tak se prosím domluvte, jak to teda je :) možná proto jsem se ptal původně koudyho, ale tím se nenechte zviklat :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PALEONTOLOG:
    Office for National Statistics
    Asi nerad statistický úřad ve Spojenem království :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PALEONTOLOG: one night stand
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: ahoj koudy, moc ti to sluší, jenomže tohle není odpověď na inzerát. mám jednu palčivou otázku, která mě trápí a ty bys mi mohl poradit. co je to ONS?
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Tak takhle malý plat jsem jako Ing. měl naposledy před čtvrt stoletím a to jsem nikdy nepracoval v Praze...
    Něco děláš špatně holka.
    No, ono toho bude víc než "něco"...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: Ja to mam zapnuty jen pro holky 25-29 let, ktere maji vejsku, vydelavaji 50k mesicne+ a nemaji velkou prdel. Pro tebe zustava muj profil skrytej.

    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    AVATAR: Já bych tedy pravděpodobně měla nárok na příspěvek na bydlení. Jsem na rodicaku a přítel v tomto bytě nemá trvalé bydliště. Ale tak žije tady a hlavně by mi to přišlo dost blbý peníze čerpat, když nějak vycházíme. Surprise surprise, daně jsem odváděla také dlouho..
    Nedávno jsme se o tom bavili s přítelem, protože jeden známý taky příspěvek pobírá ne zcela oprávněně.. A nepřišlo nám to v pohodě příspěvek pobírat, když nejsme v prdeli. A je jasné, že prostě o ten plat méně jde dost cítit. Těch 10k měsíčně je dost směšná částka. (Nicméně díky za to. Jen prostě nepočítám, že stát mě bude živit..).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: a vona pizda brečí, že až se jí kouknou do konta, že už mít nárok nebude. to je fakt dada, twl :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja mam radost, ze ty prachy konci u nemocnych lidi, co se o sebe neumi postarat. Uplne mi to dodava duveru v nas socialni system.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RENA_SULIROVA: Hurry up, setri, 250k a jsi milionarka. Davam tomu 2 roky.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA:

    kdybych měla dítě, chci skončit v práci na deset let úplně.

    lol
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: si představ, že jí to vyjde a ona zas chytne nějakou epizodu a dítě vysoudí partner a ona bude platit výživný ^_^ to by ji trefilo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: A i když má nadprůměrný (má?) plat, stejně na hledání chlapce, po kterém tak touží, nedá ani korunu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: no já stejně nechápu, jak může bejt člověk rok bez práce, vždyť je stále co dělat, i když to zrovna nemusí vonět. a o lidech, co si vezmou plošnej příspěvěk na energie, ačkoliv vlastní nemovitosti a mají nadprůměrnej plat, si taky myslím svoje. koukám, že mám na příspěvěk nárok a asi to zvážím, vzhledem k některejm okolnostem. máš pravdu, že to může člověk nechat i dětem, nebo charitě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Živit gaučovou povalečku deset let, co si není ochotna zaplatit ani Tinder Tatoo, to je určitě něco, po čem chlapi touží :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak si o to zažádej a dej to dětem jako peníze navíc.

    Nikdy nevíš, kdy může být hůř a ty peníze se budou hodit.

    Jsou to přeci jen peníze z tvých daní.

    Já se poučila z doby, kdy jsem měla rok nulovej příjem, chodil mi příspěvek na bydlení 7000 kč, i když nájem jsem měla 13000 kč.

    A jelikož jsem měla nějaký peníze na účtě, tak jsem neměla nárok na hmotnou nouzi a tím pádem mi NA JÍDLO NEDALI VŮBEC NIC!

    Takže jsem po zaplacení nájmu 13000 a 3000 na jídlo byla každej měsíc 9000 v mínusu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    OVERWATCH: Ale já si chci v dohledný době dát zkrácenej úvazek a mít nárok na příspěvek na bydlení!

    A kdybych měla dítě, chci skončit v práci na deset let úplně.

    Proč má jako nějakej kokot s bytem, barákem a auťákem čerpat příspěvek na bydlení.

    A já, která nic z toho nemám a mám sotva desetinu jeho majetku ve formě peněz na účtu, příspěvek čerpat nemám, sama ženská v bytě?!!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: vidíš, já nemám naúčtě skoro nic a o příspěvky nežebrám, ačkoliv platím výživný na děti a mám nájem za 19k. někteří prostě umí jen brečet a svalovat vinu na zlej svět a nespravedlnost všehomíra. a to je taky redflag :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RENA_SULIROVA: Bud sobestacna a kasli na prispevky. Mne taky nikdo nic neda, a ani nic od nikoho nechci. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam