• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Love is Toxic!
    Why Is Modern Dating Such A Mess? - Sadia Khan
    https://www.youtube.com/watch?v=mm9y7YbUZUI
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KVALKAN: a přitom jeden krátký telefonát, domluvit se kdy kde a co, by bylo daleko efektivnější, co? :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Jj, kvůli holkám jsem si musel založit messenger i WhatsApp. Vysvětlování, že to nemáš kvůli korporacím zní jak laciná výmluva, že nechceš na rande. I když sms mám stejně nejraději, ale co naděláš :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    email nebo whatsapp, z obou vytáhneš EXIF data úplně stejně :) seznamovací stránky to alespoň čistí automaticky
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Vítej v roce 2024
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tak co taky s takovou? Být někde na samotě v klášteře budiž, ale ty chceš Prahu :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: jsem zvrácenej a tak sem si pustil ten link, a víš že jsi to trefila moc pěkně? Ty seš totiž jako ta návštěva lesa v tom klipu. přesný, ale bez ironie
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    SNOWWHITE: A je to tady :D

    RENA_SULIROVA: Lol.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: aha. Nebyla tu o tom tvém offline telefonu náhodou řeč? měli jsme pravdu, co? :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: jasne. Udelal bych ti to samy :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak včera jsem si psala s týpkem bez uvedených fotek, že whatsapp nemám, jestli mi fotky pošle na mail.

    On odepsal, že snad žijeme v 21. století, že komunikovat na mailu, to snad ne.

    Tak jsem odepsala: ,,Ale já jsem ze století dvacátého a taktéž můj soukromý telefon."

    Odpojil si mě obratem.

    Takže on si odpojí ženskou, která se mu líbí, dal jí lajk a má o ní zájem a pak s ní má dokonce match, jen proto, že TA ŽENA NEMÁ INTERNET V MOBILU!

    Posílám mu písničku, kterou si může ,,hrdě" prozpěvovat:

    minuta 1:20

    Pokáč - V lese [official video]
    https://www.youtube.com/watch?v=Ac3a_k9nSiM&ab_channel=Pok%C3%A1%C4%8DovoKan%C3%A1l
    XARGH
    XARGH --- ---
    pro trapaka kazdy trapny :DD
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RAINBOF:
    Děkuju! 👌🤞
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DELIRIUM: tak treba ti to vyjde priste :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Heh :")

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOUDY: neboj .)
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: beru roha, mazu za sebou, budiz muj osud varovanim vsem kdo pritahne sauronovo oko!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: mě už ty slizský řeči taky nejdou pod nos, kdybych měl klub booklej, tak ho okamžitě unbooknu!
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: omfg. unbook :DD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: kdyby sis to náhodou chtěl rozmyslet, tak tady máš motivaci, proč to nedělat :)

    "RENA_SULIROVA:

    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!

    XARGH:

    Dej si říct! Když příjdeš, vykouřim ti ho! Budu ti kroužit jazykem po žaludu a pak...."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam