• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Myslela jsem, aby se finančně postaral o to dítě.

    Já bych se o něj starala fyzicky.

    Když zbyde na moje jídlo a výdaje 6 tis. a na výdaje toho dítěte, tak ať si dělá se zbytkem prachů, co chce.

    Když mi tu psali, že muj plat kontrolorky kvality 40 tis. hrubýho měsíčně je směšnej plat, tak budeme s platem toho týpka tedy počítat alespoň 46 tis. měsíčně hrubýho, což je asi nevim 37 tis. čistýho.

    Po zaplacení výdajů na bydlení, kdyby neměl vlastní byt, tak 2 nebo spíš 3+1 za cca 18 tis. měsíčně, zbyde 19 tis.

    Mínus tedy 6000,- na mě a 5000,- na to dítě, protože to nepotřebuje tarif a zatím ani věci do školy, tomu týpkovi zbyde 8000,-

    Prožere tak 5000,- (tolik jen pokud by v práci neměl stravenky nebo dotovaný obědy).

    I kdybych počítala 600,- na tarif.

    Tak zbyde 2400,- - to znamená, že by se mnou mohl jít pařit dvakrát měsíčně na akci se vstupem 200 - 600 kč a tam probendit a prokalit 700,-, což by musel vypít minimálně deset piv, což bych ho v půlce asi stejně utla.
    Ušetřený peníz by šel na penzijko nebo tak.

    Takže vyžít se s tím dá dva až pět let v pohodě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OMNIHASH: co fizl, ale cloveka se zvyky z roku 1980 a uvazovanim z roku 1970, hledajici jistoty z roku 1960, bude chtit kazdej zajicek narozenej po roce 1990..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Banka ti normálně vygeneruje potvrzení o odeslání platby.

    Pominu tedy, že jestli inženýrka v průmyslu potřebuje příspěvek na bydlení, tak o to podezřelejší a tím spíše to vypadá na ty exekuce…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: 60,- za odeslání.

    Ale já chci kvůli příspěvku na bydlení odevzdávat kopii útržků z pošty, příjde mi to takový nejlepší.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Napsat mi někdo na seznamce, že nemá tarif a účty chodí platit na poštu, tak mám strach, že na rande místo Renátky dorazí nějakej Fritzl.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Platit složenky na poštu chodí důchodci a lidí s exekucemi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: S touhle nabídkou tě každý pošle do prdele :) Pokud se nehodláš o dítě starat, tak máš být zpátky u pásu hned po mateřské + platit alimenty.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Prozvánění dělaly puberťačky a mladé medičky, co utratily všechno za knížky; pak si našly práci a volají jako normální běloch.

    SHARKIE: A zaplatit 186 Kč za odeslání :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    RENA_SULIROVA: Na postu zaplatit najem.. wow 🙂
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Pokud mě nechá pak s naším miminem doma i pár let po mateřský a dá mi měsíčně šestku na moje náklady a moje jídlo, ať se postará o to dítě a pak si se zbytkem prachů dělá, co chce.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Kámoše prozváním a on volá mě, třeba nedávno, když mě vezl na lyže do Špindlu - já lyžovala, on šel na výlet. Znám ho 22 let, je to bývalý soused (a ne, nikdy jsme spolu nic neměli, takže jen o kozy mu fakt nejde a že vypadám skvěle, mladě a good mi opravdu neříká proto, aby zasunul.)

    Matku a FWB prozváním a oni volají mě.

    A pro tvoje info - ty známý z parties znám přes dvacet let. Jen léty se nabalilo pár dalších.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A tohle nucené šetření (i když to není třeba) pak čeká i kandidáta na snoubence? To jich mnoho nenalákáš…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: Dřív jsem si filmy stahovala z uloz.to a pak pouštěla přes flashku připojenou na televizi.
    Teď tedy nevím, kde jak splašit filmy. To by mě taky zajímalo!

    Spořivá jsem byla vždy - to víš, dítě matky samoživitelky, táta bydlel v tom druhym bytě z mámina dekretu naproti se ségrou, ale skoro nic nám nedával, měl v péči starší sestru a na tu vyšly soudně vyšší náklady, takže matka vlastně měla ještě platit tátovi. Tak mu neplatila a on nám taky ne.

    Takže sice jsem bydlela za studií na gymplu a vejšky zadáčo u mámy, ale ta mi nic nedávala ani nevařila snad ani toaleťák, s jídlem a všemi ostatními náklady jsem se musela vejít do 700 kč příspěvku na dítě a pak mi táta začal dávat během mý VŠ 2600 kč měsíčně, protože to už se od něj ségra odstěhovala, takže jsem měla na jídlo v menze, ale jinak nic moc.

    Co se plateb týče, nevadí mi jednou měsíčně zajít na poštu zaplatit nájem.

    Mám lítačku, takže taxík je pro mě sprostý slovo - nedovolila bych si do něj sednout, když mi tady v Praze ve dne v noci jedou spoje.

    A k tomu poslednímu - já prozváním, všichni tarifáři volaj mě.
    Příjde mi zbytečný, aby tarif platili obě strany.
    A navíc nejsem na dlouhý vykecávání po telefonu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA: Proste je to pro mlady lidi red flag, a at na to mas nazor jaky chces, tohle nezmenis :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Marketing by to mohl teoretický být, kdyby ti cpal nějaký konkrétní telefon nebo operátora.

    Tohle je "prober se, svíčky už dneska nestačí, máme elektřinu"
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: ,,Divis se, ze kolouska vydesilo, ze nemas smartfoun, coz je usmevny, protoze ho dnes nemaj uz jen exoti a geronti. Nediv se, prizpusob se okolnimu svetu, pokud chces zapadnout a nedesit kolousky."

    Dobrej pokus nebo snad marketingovej slogan?

    Ale ne, díky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: no tak dobre udelej repost
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    NAVARA: To mám z toho, jak sem furt na těch internetech. Pak nedávám pozor :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SNOWWHITE: Že ty to tady vůbec nesleduješ? :)

    > nikomu nepíšeš, nevoláš, nemáš kámoše, známé, rodinu

    Jenom náhodné neznámé z koncertů, které tam viděla po několikáté.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Já ti nevím, Renčo. Já makám převážně z domova a mám internet snad i v prdeli. Takže co se tvého dotazu týče, tak vlastně jo no, mám k dispozici osobní počítač s internetem a k TOMU já mrcha marnotratná i v tom telefonu. Dokonce neomezenej, himbajs šůvix.


    Jako ve výsledku asi fakt tvoje věc, jen ta spořivost je fascinující. Jak se třeba podíváš doma na film, když někomu taháš wifi za 150 příspěvek?

    A já teda uvedu pár příkladů k čemu mi takovej chytrej telefon s internetem třeba je.

    Bezkontaktní hrazení plateb, komunikace s klienty, Audible, UBER/WOLT/BOLT/MHD/ČD a mnohé další, sending nudes, krokoměr, zpravodajství, monitoring cyklu, youtube, socky. Takový ty kalkulačky, budíky a další srandy mají asi všechny mobily hádám, takže všechno to, co supluje průměrný smart phone asi vypisovat není třeba ♥


    Kredit 400 na půl roku je fakt úlet. To nikomu nepíšeš, nevoláš, nemáš kámoše, známé, rodinu...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam