• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Já si teda myslím, že Renu stvořil nějaký prvotřídní troll.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Pokud ji slo o najem i s poplatkama tak tam se sekla o 2000, to zas neni tak strasny ;o) Pak jde samozrejme o kvalitu, ale pro zacatek treba tohle neni spatny, i kdyz stary umakart...

    Sreality.cz • reality a nemovitosti z celé ČR
    https://www.sreality.cz/detail/pronajem/byt/3+1/praha-krc-kovarovicova/1538917708
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: to je újezd nad lesy :)

    a navíc bez poplatků. ale klidně hledej dál, já se ráda zmýlím:)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Psychoza nenastane ani se neda zhorsit tim, ze nekdo na Tebe reaguje na netu. Ta proste nastane a trva, dokud se nezaleci lekama. Pokud tedy nekdo zadny leky nebral a nebere, pak se vsichni sekli v diagnoze. A ja jsem rikal od zacatku, ze to s Rebornou nebude takovy jak se zda.

    Tady je treba pronajem 3+1 za 16990,- takze najit i 3+1 se da, spis bude tezsi ho ukoristit, nebot tam bude hodne zajemcu...
    https://www.sreality.cz/detail/pronajem/byt/3+kk/praha-ujezd-nad-lesy-zisovska/2656908620
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NACITALKA: budu si strasne nadavat, strasne, nicmene - mise mimis a byt je jeji boj, co je na proplesk, ze dospelej jedinec s VS vzdelanim a pracovnim procesu, zijici v Praze a ovladajic nekolik jazyku pobira socialni davky na bydleni a planuje podobnym stylem parazitovat na systemu - tedy danich, ktere tvl odvadime - dalsich x let a zatáhnout do toho stylu i potomka. Protoze postarat se sam a udelat si polstar, kdyz muzes je zbytecny, davky to poresi.. chlap to poresi, kdyz bude splnovat minimum. To je naprosto hrozivy.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH: normálně jsi se s ní "bavil", ačkoli ti všichni říkali: přestaň, je na hranici psychózy, a zhoršuješ to. ale ok, vrátila se, očividně žije, tak cajk

    ten odkaz nevím jak je relevantní, to jsou buď pronájmy samostatných pokojů či 1+kk například městských bytů v elektronických kaucích
    ale my se tu bavíme o 3+1
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Ja ji zadny blby dotazy nepsal, normalne jsem se s ni bavil. A nevim, jestli se da po netu kohokoli diagnostikovat. Ja se bavim (nejen na netu) s kazdym jako se sobe rovnym, nedelam rozdily, pokud nekdo nenapada ostatni. Jo psali jsme si s Tebou v poste.

    Mozna vi https://www.sreality.cz/hledani/pronajem/byty/praha?velikost=3+kk,3+1&razeni=nejlevnejsi ;o)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    NACITALKA: No jestli ti přijde, že si to ten partner užije, tak se asi nedá moc namítat. Myslím, že kdyby to mělo být obráceně, že bys narazila na nyxu stejný level pohrdání opačným pohlavím, akorát terčem by byly ženy, tak bys taky chrlila lávu směrem k autorovi.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OVERWATCH:
    lol, Reny jo, najednou? a nebyl jsi to ty náhodou minule, kdo jí furt triggeroval nějakejma blbejma dotazama když to měla dost nebezpečně rozjetý? pamatuju si to, protože jsem tě žádala pak soukromě v poště, ať toho necháš, mohu i dohledat případně


    hele jinak já za sebe neútočím, ale normálně se ptám, protože ačkoli ten fascinující plán (bejt doma 10 let s dítětem) je domyšlenej do posledního detailu, tak mám obavu, že selhává na realitě tam venku. ale pokud "Reny" tedy ví o bytě 3+1 za 18k v Praze, tak jako sem s tím, my taky s rozrůstající rodinkou teď hledáme, že jo

    takže z mojí strany je to čistě zvědavost. a když už tu ten člověk o sobě šíří poslední prd, tak proč se nezeptat
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NACITALKA: Take si myslim, ze se Reny jen vypisuje. Na tom neni nic spatnyho. Od toho nyx je.
    FATTY
    FATTY --- ---
    INSEQUI: ne, proste troli a bohuzel, jakkoli se mi to zda neuveritelne, uspesne.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Nojono, ja slysim holku, co ma vlastne docela promysleny jak si bez udreni uzit zbytek zivota i s partnerem. Ve volnym case se venuje prospesnym vecem, i kdyz se zdanlive zda, ze zije pod kamenem, tak prece taky pise na nyx, zna tinder, ma smysl pro humor, hudebne taky neni zaostala a navic nepise jako masabob. A problemem je tu presne co?

    Treba se tou debatou tu Rena bavi a zbytecne ji branim. Ale nektere reakce jsou tedy zbytecne az vulgarni vezmu-li v potaz situaci kdy Rena apriory neprisla se zlym umyslem a spise se brani.

    Nic co by resilo ty seznamky nakonec.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    NACITALKA: Proc utocite? Ja ji fandim. Otazka zda je pro nas dobry aby mela mimiska, ale pokud se ji to postesti at je ji prano.
    Jako jednoduchej chlap bych rad jeste videl ty jeji udajne skvely prsa a postavu, ale jinak ten cely pribeh skoro nema chybu.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Je nějaký speciální důvod proč na ni pořád útočíte? Jist askin… 🧏‍♀️
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: závidíme? to je dobrej fór. vždyť jsi stará škeble. Kolik si myslíš že ti ve 40.letech zbylo vajíček? tobě vlak dávno ujel a dítě už je akorát tak tvůj vlhkéj sen, kterej se ale nikdy nesplní

    Klidně se s tebou vsadím. třeba o 5tis. že ty nikdy těhotná nebudeš
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: to ale není úměra - 3k za každý další pokoj, přece

    Dívala ses někdy v posledním půl roce na možností pronájmu v Praze?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak babybox
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OMNIHASH: Hlavne prispevkovy. Jako pocitat rovno s tym, ze ti stat zaplati valanie sa doma, je slusny ulet aj bez dietata na krku. A az to nevyjde, tak co?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Na kolouška ještě nebylo ani výběrový řízení, ale koukám, že splátkovej kalendář už má připravenej až do důchodu!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    INSEQUI:

    A beztak je to zase kilometrová debata, protože mi zřejmě závidíte, že jsem ženská a že i přes věk skoro 40 let mám ještě šanci na to mít toho mimíse a pak se válet.

    Before:



    After:



    ZÁVIDÍTE, TRAPÁCÍÍÍÍ!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam