• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ...mo dream....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: nebyla sem tam...podle fotek je to dost masova akce, na to ja nejsem...my se zdejchli na vyslap na říp...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: jo to je super...pekne se na nem i uspava (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: jo leoš by mel byt kvalitni...pry byva ze zacatku tuhoň...tak pak napiš postřehy jaký je...sem zvědavá...mě se líbí violet..
    jinak našla jsem to video , je s kraťasem a není zakončené přes bříško...

    RRRR - reinforced rear rebozo rucksack
    https://www.youtube.com/watch?v=OngQa8p3BRM


    jinak didy rubin mandarin je krasny satek ale myslim ze lepsi na miminka nez na batolaka...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak jsem si objednala cerveny Storchenwiege Leo velikost 3. Myslela jsem, ze jdu pro didymos rubin-mandarin, ale kdyz na me pani vytahla vzornik, byla jsem v haji :-) Uz se na nej moc tesim, je krasne tenouckej a hebouckej a urcite nezabere moc mista.
    Co jsem koukala na ty didymos, tak me prekvapilo, jak maj malo zkoseny konce, jsou skoro rovny.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KLEVKA: Nenosim porad, takze to jde pomaleji, ale povoluje.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DALEEN: a jak se ti nosi s yaroušem? roznosilo se to konopi?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    to jsou ceny...pecka...

    Prices drop - Nosící šátky
    http://www.nosicisatky.cz/prices-drop
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nevim no, na nás jde asi jaro...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    že by podzim za dveřmi?

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ...satek-Baie...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    nosnice me jako nazev fakt bavi....jak rika verca je to velmi trefne...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: jéé krásná fotka...pěkně decentní (+: Jinak bydlim kousek od skalky (+: myslim že sem zaregistrovala ze jsi ze strasnic (+:
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    FRENNET: Mně to přijde občas docela trefné, vzhledem k tomu, co se tam kolikrát řeší (a hádá) :D
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ty skupiny ohledne noseni deti v satku jsou super! No to oznaceni zen, nosicich deti v satku - Nosnice! Boha jeho!
    Asi jsem precitlivela.
    RYNA
    RYNA --- ---
    SANCHA: No teda to je rychlost! Obdivuju a závidím. Správnost neposoudím, ale vypadá to moc hezky!
    RYNA
    RYNA --- ---
    DALEEN: Děkuju moc! Jsem po porodu teprve pár dní a s nošením chci určitě chvíli počkat, ráda ale slyším, že to čekání nemusí být zase tak dlouhé. Snad to hojení půjde rychle a stihneme pořádně trénovat ještě do konce léta.
    KLEVKA: taky moc děkuju za zkušenost. Já mám zatím z jizvy blbý pocit, tahá mě a pobolívá, o bolavých zádech vůbec nemluvě. Šátek nicméně vidím jako naději na rychlejší zaplutí do běžného života, máme děsně těžký kočárek, který se musí z domu vynášet asi deset schodů a na to se teď vůbec necítím, takže šátek by snad mohl být řešením, abychom netrčeli do konce života doma. Děkuju za podporu!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    oscha...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: vypada to super...evidentne se to Adelce libilo a uz spi (+: nemam co vytknout muzu jen chvalit (+: parada (+:
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    S tím rozchozením souhlasím na stopět procent. Po prvním císaři jsem to flákala, ale jizva se mi fakt blbě hojila (praskla mi třetí den po porodu a celé šestinedělí jsem chodila na výplachy a převazy). Podruhé už jsem věděla do čeho jdu, od začátku se všechno líp hojilo. A fakt to chce rozchodit. Nic jiného nezabírá. A snaž se chodit rovně, žádné hrbení a choulení se nad břichem. Pomáhají stahovací kalhotky nebo pásy aby bříško drželo.

    Nošení na rukou je určitě náročnější. Takže nosit v šátku se dá začít hned jak se člověk cítí. U každého je to jinak. Tak přeju aby to bylo co nejdřív :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam