• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    SANCHA: hmm, to by možná šlo:)
    MORPED
    MORPED --- ---
    potrebovala bych poradit uvaz na zada..dcera jeste nechodi,treba bude brzo anebo taky ne,ale na brise je to nahouby,bome boli me pak zada. Nosim ji v nositku,ale uprimne mi moc nositko neni pohodlne a hlavne mi musi nekdo vzdycky pomoct. A taky se chci zeptat,ci jste si nekdo predelaval bundu kabat na nosici bundu kabat. Mam takovy stary,chtela bych to na zadech nejak vymslet tak,aby mala pekne videla,ale moc si nevim rady. Diky moc.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: botky mam na suchac...a zimni mam uz zavazane a nandavam lzici..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: ruzne velikosti jsou..na tlusty satek bych brala velikost L...coz je tech 8,5 cm...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JANISKA: Já přes dítě v dřepu nebo s nohou na botníku. V šátku to s větším miminem docela jde, i když chvíli visí hlavou skoro dolů. Jinak se často obouvám předem, bordel v bytě moc neřešíme :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JANISKA: Nenosím boty na tkaničky :) Ale jednou jsem to nevychytala a měla boty s páskem přes kotník na sucháč a zapínal mi je ani ne tříletý syn :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JANISKA: mam boty na prasaka, tedy zavazane a obouvam lzici. druha moznost je treba tohle http://www.shoeps.cz/
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KLEVKA: Tohle vypadá super, mám teď Natibaby starry night se lnem a dva uzly jsou fakt masivní - pod mikinou na nošení to vypadá, jako kdybych měla na zádech desetikilovej nádor. Je potřeba si při nákupu kroužku dát na něco pozor? Dělaj se třeba různý velikosti, používaj se různý materiály...? Na první dobrou jsem narazila na tohle: http://www.branakdetem.cz/krouzky-na-ring-sling.htm , je v pohodě?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Tak jo, pitomej dotaz, ale... jak si obouváte boty s tkaničkama, když máte dítě v šátku (na břichu)? :) Bydlíme v domku v patře a malou si vždycky navazujem nahoře; je to pohodlnější, protože ji můžeme na chvíli položit na deku, gauč... dolů už pak jdeme s navázanym děckem a obouváme se v předsíňce s botníkem. Zkoušeli jsme už snad všechny polohy, ale nakonec stejně skončíme u toho, že ten, kdo nese dítě, si musí nechat zavázat tkaničky od někoho jinýho. My s mužem to tolik neřešíme, ale už je třeba lehce trapný, když obouvám tchyni, případně je blbý, když jsem sama doma (zatím jsem to řešila nazouvacíma balerinkama, ale na ty bude za chvilku zima.
    ADD
    ADD --- ---
    KYO: Zkuste manducu, ta má dost rezervu. Zkoušeli jsme teď Ergo a to můj o 30 kg lehčí muž zapnul tak tak přes triko.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JAZZ: mam bouli pod bundou :-) Spis mi to vadilo pod baglem, tak jsem ho vazala vic na boku a hodne plochej. Ty krouzky chci taky vyzkouset, protoze ted mam zase uzel pod zadkem ditete a nevim, jestli ji netlaci.
    KYO
    KYO --- ---
    HYSTERIA:
    KOTENCE: Ok. Vezmu 5, a na zimu si jeste vezmu nositko :D

    Pro muze teda cerny, jiny nechce, no ozelim barvy :)
    Hoppediz HOP-TYE Kapstadt - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/nositka/1666-hoppediz-hop-tye-kapstadt.html
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Nosítkem :) Ale líbilo se mi tu to video s Ring Sling kroužkem, to by mohlo být řešení.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jak řešíte v zimě zadní uzel a bundu?mj.a co batohy?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KYO: mám 38 a šátek vel.6 se mi na mě zdá dlouhý... na úvazy na záda teda 100%...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KYO: Já mám základní šátek na miminko 4.6 a na záda jeden 3.6, ale i z toho kratšího uvážu kříž na břicho. Velikost přes prsa většinou 40 a vážu často přes mikinu. Teď jsem za ten kratší ráda, protože batole navazuji často až venku a necourám tolik po zemi.
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: hmmm, 38 pres prsa casto i 40
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: kolik mas konfekcni velikost obleceni?
    KYO
    KYO --- ---
    Mam jen jeden lneny, a asi koupim tu bavlnu... a ted kolik tech metru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam