• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Půjdu vsadku vrátit a tentokrát vezmu s sebou i ten kabát a třeba tam něco vymyslíme. Z druhý ruky asi samotnou vsadku nekoupím, kdo by to prodával? Ale fakt to nepochopím, že tam začnou dávat o čtvrt centimetru jinak dlouhej zip a díky tomu k sobě ty modely nejdou...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: budes to teda reklamovat...? treba by se dalo koupit druky nebo nejake patentky a dat to tam nejak...nebo koupit pasujici zip a nasit ho nad ten nepasujici...? nebo nechat presit u svadleny... nic jineho me nenapada...no je to teda na prd...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak jsem pěkně zklamaná! Objednala jsem si těhotenskou vsadku do nosícího kabátu Liliputi a ona nepasuje :-( Asi mám moc starý model nebo co, ale je tam jinak dlouhej začátek zipu a nejde to zapnout. Achjo. V bráně k dětem mi vrátěj peníze, ale já teď nevím, kde sehnat pasující... (a břicho mam už teď obrovský, za chvíli to nezapnu)
    ADD
    ADD --- ---
    ADD: Něco tedy mám, ale kdyby někdo věděl, kde na netu najít kreslený postup (čistá černobílá kresba), bylo by to asi přehlednější - ty fotky z černobílé kopírky nebudou úplně ono. :-(
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: na podzim ma byt veselo (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ADD: ja nemam tiskarnu ani skener...brozuru ti rada poslu...ale az za tyden zitra jedem na tyden pryc...nebo bych ti to leda odeslala z pece pod snezkou....(+:
    kdyby jsi si to na kopirce zvladla udelat z obou stran tak to bude na jednu A4....
    ADD
    ADD --- ---
    KLEVKA: Pokud nějaký jednoduchý návod v té knížce je a oskenovala bys mi ho, budu moc vděčná.
    ADD
    ADD --- ---
    KLEVKA: Brožura je moc, potřebuju, aby to byla jedna A4.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: skvely barvy, jste jak lentilky :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    INDAJANI till orandz (Inda Jani orange tilli/herringbone)

    O této firmě už zde padlo mnoho vět... Proto jen rychle zrekapituluju, kdyby to náhodou někomu uteklo...
    Šátek po zanošení pěkně změknul, váže se sním o poznání lépe, není to úplně deka ale svou vysokou gramáž (300g/m2) nezapře... Ponošení je to pro ramena moc příjemné... Úvaz díky vazbě neklouže a řádně drží....
    Zítra odjíždím provětrat šátky na vzduch Krakonošův, tak se tu mějte hezky a užívejte nošení...
    Spokojeným dětem a nošení zdar (+:



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ADD: nebo z te moji anglicke by to mohlo jit oskenovat a namnozit...ale to musis ty ja doma nemam tiskarnu...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ADD: muzu ti venovat jednu celou brozuru v anglictine...jinak pokud chces nakoupit vetsi mnozstvi tak mrkni sem

    NoseniDeti.cz - Brožura Vázání pevných šátků na nošení dětí
    http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/177/NavodyND/Brozura-Vazani-pevnych-satku-na-noseni-deti/

    ovsem asi to bude v cestine...
    ADD
    ADD --- ---
    Prosím Vás, je někde na netu jednoduchý návod jak uvázat nejjednodušším způsobem dítě do šátku? Jde o to, že uprchlíci nejsou z žádných civilizací nepolíbených oblastí, doma měli kočárky, a šátky vázat neumějí, tak by bylo fajn jim dodat k šátkům nějakou pomůcku. Video nepomůže, musí to být pár jednoduchých obrázků, které se vejdou na A4. Pokud popis, tak v angličtině. Díky moc.
    MORPED
    MORPED --- ---
    KLEVKA: diky moc,zlata!
    RYNA
    RYNA --- ---
    JANISKA: haha, taky to řeším :) když jsem sama, většinou obouvám předem, když jsme dva, tak zapíná muž (mám kotníkové tenisky na boční zip). Jinak ale to jakž takž jde i o samotě, ideálně, když si nohu třeba opřu o židli nebo nějaký jiný kus nábytku.
    Další výzva bylo chození na záchod, ale to už jsem celkem zmákla :)
    KOTENCE: taky mám bouli pod bundou a taky mi vadí pod batohem .) Mám ale z rkoužků trochu strach, určitě to nemůže sklouznout?
    KYO: dej kdyžtak vědět, jak ti ta pětka sedne. Já jsem velká dost, nosím oblečení 44 (takže podle tabulek bych měla mít šátek č. 7), ale i šestka je mi megadlouhá a obvykle mi zpod kabátu ještě čouhá modrý ocásek .)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Když se blíží ta zima, tak proč se trocha nerozveselit letní mořskou...


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MORPED: zakladni uvaz na zada doporucuju ucit batoh....je nejjednodussi a naucis se manipulovat s ditkem na zadech, pak muzes pokracovat double hammockem a pak mas v maliku zaklad a muzes jet dal christinas ruckeles, batohkapsa....co te napadne...

    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A

    tady vychytavka na batoh...roztahnout pruhy...plus , kdyz to ukoncis na tibetana da se hovorit o pohodlnem uvazu

    https://www.youtube.com/watch?v=MCuUyZZKyDs

    https://www.youtube.com/watch?v=RaUFZiyLkKw

    s renovaci bundy bohuzel neporadim...
    tady odkaz na blog jak to resi zena vepredu...
    http://backontrees.blogspot.cz/2015/10/noseni-deti-zateplovaci-vsadka-do-kabatu.html
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    SANCHA: hmm, to by možná šlo:)
    MORPED
    MORPED --- ---
    potrebovala bych poradit uvaz na zada..dcera jeste nechodi,treba bude brzo anebo taky ne,ale na brise je to nahouby,bome boli me pak zada. Nosim ji v nositku,ale uprimne mi moc nositko neni pohodlne a hlavne mi musi nekdo vzdycky pomoct. A taky se chci zeptat,ci jste si nekdo predelaval bundu kabat na nosici bundu kabat. Mam takovy stary,chtela bych to na zadech nejak vymslet tak,aby mala pekne videla,ale moc si nevim rady. Diky moc.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: botky mam na suchac...a zimni mam uz zavazane a nandavam lzici..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam