• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    RYNA
    RYNA --- ---
    KYO: Souhlasim s tim, co pise Daleen - nejde ti vic podsadit zadecek a roztahnout kolinka? Ten muj ma zada v satku tak kulata, ze by se myslim takhle propnout nezvladnul, ani kdyby chtel.
    KYO
    KYO --- ---
    btw. ta lytka, to delam, ale ona ma silu a jak sebou jako sije, tak si to stahne k zadku. Jako kdyby se v tom satku chtela postavit.
    KYO
    KYO --- ---
    DALEEN: podle me je ten satek spatnej... nebo proste nevyhovujici... kdyz byla malinka, tak to nevadilo, ale ted mi ten len vadi, ze vubec nepruzi a nemuzu ji tam poradne utahnout. prijde mi, ze prostredek tela ma utahlej az az a strany vubec a vic se s tim udelat neda.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KYO: Já bych řekla, že vzít za lýtka, roztahnout nožky a podsadit zadek a pokud se v tom zvládne takhle prohnout tak a si víc přitáhnut šátek.
    Mě tohle dělá dcera v nosítku, zaklání se.... ale v šátku ne.
    KYO
    KYO --- ---
    chci se zeptat, co s timhle... 3 mesicni dcera se jako v satku furt namina a prohyba, viz foto. je hrozne zvedava a furt zveda hlavu, jako kdyby pasla konicky vertikalne. nemuze to byt zdrave pro pater, tak se chci zeptat, co delam spatne, nikdy s timhle uvazem problem nebyl, ale ted furt jenom sebou sije...

    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JAZZ: Jestli to nejak vadi? Spis naopak, mnohem lip se mu dycha svisle a jeste ho hrejes. Ale budes mit nudle ve vystrihu.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    co nošení a rýma dvouměsíčníka? máte zkušenost?dík
    ADD
    ADD --- ---
    PETPET: Na druhou stranu v tý poloze často nosím dítě na rukou... tak asi to jde.
    PETPET
    PETPET --- ---
    ADD: tyjo uvaz budha je teda silenej...
    ADD
    ADD --- ---
    PETPET: Díky. Kamarádka mi mezitím poslal tenhle odkaz, taky hezkej: http://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2012/03/17.pdf
    PETPET
    PETPET --- ---
    ADD: nasla jsem tohle- http://www.google.cz/...tku+jednoduchy+navod&tbm=isch&ei=gZoqVoeYF4aNUfiuuOgE&start=180&sa=N#mhpiv=2
    Ale jen pres telefon tak kvalitu a velikost obrazku netusim...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    RYNA: na margo nosici bundy, dala jsem si usit tenhle kabat:
    http://img1.etsystatic.com/000/0/6051634/il_fullxfull.196965981.jpg

    vybrala jsem softsell a vychazi na nejake necele 2000. Myslim, ze nechat si usit neco takoveho vyjde levneji.
    ADD
    ADD --- ---
    MULTICAT: Díky, zkusím.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ADD: nekde jsem cetla, ze snad didymos vydaval neco prave pro uprchliky v arabstine, tak mozna zkontaktovat primo didymos?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: Půjdu vsadku vrátit a tentokrát vezmu s sebou i ten kabát a třeba tam něco vymyslíme. Z druhý ruky asi samotnou vsadku nekoupím, kdo by to prodával? Ale fakt to nepochopím, že tam začnou dávat o čtvrt centimetru jinak dlouhej zip a díky tomu k sobě ty modely nejdou...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: budes to teda reklamovat...? treba by se dalo koupit druky nebo nejake patentky a dat to tam nejak...nebo koupit pasujici zip a nasit ho nad ten nepasujici...? nebo nechat presit u svadleny... nic jineho me nenapada...no je to teda na prd...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak jsem pěkně zklamaná! Objednala jsem si těhotenskou vsadku do nosícího kabátu Liliputi a ona nepasuje :-( Asi mám moc starý model nebo co, ale je tam jinak dlouhej začátek zipu a nejde to zapnout. Achjo. V bráně k dětem mi vrátěj peníze, ale já teď nevím, kde sehnat pasující... (a břicho mam už teď obrovský, za chvíli to nezapnu)
    ADD
    ADD --- ---
    ADD: Něco tedy mám, ale kdyby někdo věděl, kde na netu najít kreslený postup (čistá černobílá kresba), bylo by to asi přehlednější - ty fotky z černobílé kopírky nebudou úplně ono. :-(
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: na podzim ma byt veselo (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ADD: ja nemam tiskarnu ani skener...brozuru ti rada poslu...ale az za tyden zitra jedem na tyden pryc...nebo bych ti to leda odeslala z pece pod snezkou....(+:
    kdyby jsi si to na kopirce zvladla udelat z obou stran tak to bude na jednu A4....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam