• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Testování Omnifera Wings of Desire Prototype
    100% bavlna

    Jak rychle křídla přiletěla, tak už jsou zase pryč a dělají radost jinde...Za sebe, mohu své dojmy shodnotit, jako dokonalou symfonii barvy, vzoru, látky...
    Šátek byl jemný, měkký, nadýchaný...Přitom lehce pružný, na ramenou ovšem neřezal. Troufám si říct, že byl velmi pohodlný.
    Vystouplý vzor zajišťoval, že v úvazu byl velmi pevný a držel...Zpět ke vzoru, ten hodnotím nejvíc kladně, je nesmírně elegantní...
    Skvělě se mi dotahovalo, šátek tvořil malý uzel...Ve všech úvazech, které jsem zkoušela (DH, christinas ruckeles, KsK) , jsem cítila pohodlí a velmi dobře se mi dotahoval úvaz...
    Sečteno a podtrženo : je to hudba budoucnosti, ale pokud se podaří mít ještě jedno dítě, tak tohle je asi šátek číslo jedna, který mě bude hodně zajímat...(+:
    Spokojeným dětem a nošení zdar...

    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KYO: pche, ja si ji chtela jen zkusit a tu, co mi podali, jsem si nakonec rovnou koupila :D, a to jsem ultrasetriva a vsechno tisickrat promyslim, zvazim... a tahle proste byla "jasna" :D
    KYO
    KYO --- ---
    MULTICAT: zajimalo by me, proc je ten tvuj vzor drazsi? to je nova kolekce nebo co? taky hezkej:]
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KYO: tula je super, mluvim z vlastni zkusenosti. A ja mam vzor folk art, mam rada vysivky. Balon byla moje druha volba. Ten tvuj vzor je taky krasnej.
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: Akorat by teda meli zamakat na vzorech... nic moc :] nejlepsi bylo tohle a pak jeste s balonem, jinak takove podivne vzory.....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: KRÁSNÁ, super volba...tula je moc pohodlna...
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: zkusim tu Tulu, lidi mi taky rikali, ze je dobra. :)
    Rostouci ne. Pohodlnou, ne teplou, rychle hotovou - ne dlouhe vazani. Objednala jsem pres satkomanii, tak snad to bude ok :)

    tohle:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: zima je v pohode...hrejete se navzajem a vzdycky muzes jednu vrstvu obliknout....v lete je to ve vedru a v dusnu dle meho min komfortnejsi....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: kibi, noiga, tula, manduca, beco, bluebear, skaldino, kokon, lenny lamb, fidela...Je toho spousta na vyber, zalezi co od nej cekas....chces rostouci, nebo radeji pohodlnejsi....uplne nejlepsi je si vyzkoouset na vlastni kuzi co sedi tobe, protoze co sedi tobe nemusi jinemu....doporucuju kamenny obchod...nevim, okdud jsi...v praze napr, letna - dite v satku, brana k detem....potom pres satkomanii by si se snad s monikou taky domluvila, bydli nedaleko prahy....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    výlet s omniferou....



















    KYO
    KYO --- ---
    Koupila jsem si to nositko Hoppediz, ale je to vicemene hodne podobne satku - to uvazovani je na dlouho a taky je docela teple, takze se moc nehodi na doma. Poradite mi nejaky ergo nositko, co je jen klasicky na presky, cvak cvak a ne dlouhe uvazovani, protoze v tomhle se mi casto nastve, ze to trva moc dlouho.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jsem zvědavá na zimu:)jak to zvládneme
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pooodzim...

    OXIS
    OXIS --- ---
    JANISKA: čepice mi nejde nasadit ani na velkým..asi jsem málo hadí žena :))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JANISKA: cepici zkus kuklicku, ta nespadne, ale dudlik nevim, ja jej nepouzivala...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A jak se u úplně malých mimin na zádech řeší, když jim třeba vypadne dudlík, nebo spadne čepice? Je na to nějaký trik?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Zkusila jsem včera dát na záda půlroční dceru do dvojitého hammocu a musím říct, že jsem z toho volného dítěte na zádech neměla úplně dobrý pocit a bylo to celé takové kostrbaté. Ale úvaz je to pohodlný a dcera vypadala spokojeně, dokonce si i zdřímla :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ja taky tak nejak myslim...(+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: dik za to vysvetleni k satku a miminu. ja si prokopa troufla nahodit na zada, kdyz mu bylo asi pet mesicu...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Indajani Binni Violeta

    Indajani Binni Naranja

    Omnifera Wings of Desire Prototype (testování)

    Natibaby oxytocin Navy (na prodej)

    Didymos Lisca Himbeer (testování)

    Pěkně se to tu sešlo...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam