• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: zima je v pohode...hrejete se navzajem a vzdycky muzes jednu vrstvu obliknout....v lete je to ve vedru a v dusnu dle meho min komfortnejsi....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jsem zvědavá na zimu:)jak to zvládneme
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pooodzim...

    OXIS
    OXIS --- ---
    JANISKA: čepice mi nejde nasadit ani na velkým..asi jsem málo hadí žena :))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JANISKA: cepici zkus kuklicku, ta nespadne, ale dudlik nevim, ja jej nepouzivala...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A jak se u úplně malých mimin na zádech řeší, když jim třeba vypadne dudlík, nebo spadne čepice? Je na to nějaký trik?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Zkusila jsem včera dát na záda půlroční dceru do dvojitého hammocu a musím říct, že jsem z toho volného dítěte na zádech neměla úplně dobrý pocit a bylo to celé takové kostrbaté. Ale úvaz je to pohodlný a dcera vypadala spokojeně, dokonce si i zdřímla :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ja taky tak nejak myslim...(+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: dik za to vysvetleni k satku a miminu. ja si prokopa troufla nahodit na zada, kdyz mu bylo asi pet mesicu...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Indajani Binni Violeta

    Indajani Binni Naranja

    Omnifera Wings of Desire Prototype (testování)

    Natibaby oxytocin Navy (na prodej)

    Didymos Lisca Himbeer (testování)

    Pěkně se to tu sešlo...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    satek pro mimina do 4 mesicu, protoze je lepe a pevne obemkne a citi se v nem bezpecneji..lip se prizpusobi telu, tim padem docilis lip ergo polohy...
    a mimco se da hodit i na zada, kdyz se pekne dotahne okolo hlavy a dodrzi se podsazeni a kulata zada tak ok...akorat si myslim ze si na to prvomatka hned netroufne...ja si taky netroufla hned s miminem...ale s druhym si myslim, ze uz mi to takovy problem delat nebude....
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DALEEN: :( nestiham reagovat vcas. ja si myslim, ze je to jedno. vnimam tady u nas, ze je sposuta smeru a nazoru, jako treba ta kolibka - nekdo ji doporucuje, nekdo vubec a to jsou to vsechno odbornice :)
    ja ji nikdy nevazala, prisla mi strasne neprijemna a neprirozena, jak pro dite, tak pro me. dokonce jsem z ni mela strach.
    a s temi nositky je to same, nedoporucuje se do ctyr mesicu nosit jinak nez v satku, proc se teda delaji novorozenecke vsadky a pod? znate nekdo duvod, proc nenosit driv? pokud jsou dodrzena podsazena kolena a kulata zada, tak je to snad je cajk i na zadech (?). si myslim ja.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    satek - pelicano baby

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KLEVKA: To je krása :) Takhle jsem mívala vyskládaná sárí.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro La Vita Autumn Rainbow - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/bavlna/1986-yaro-la-vita-autumn-rainbow.html#/delka-42_m

    tak uz je tenhle krasavec na isatkach....ach
    KYO
    KYO --- ---
    DALEEN: Hoppediz :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    podotykam neni to satkovy obchod...

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Jinak já dítě oblíkám jako sebe, tedy body, punčochy/legíny/tepláčky/dupačky, maximálně slabounkou miniknu, na nohy fleece capáčky a přes obě mikina a bunda. A je nám fakt vedro.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Moira dělá první vrstvu i por miminka a malé děti.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: copak to je za znacku?nemuzu to vylustit z fotky...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: dite mas pod bundou? pokud jo tak mi to prijde ok...ja kdyz dite zbytecne naoblikam tak vidim jak se poti...tak by jsi to taky poznala...se znackou termopradla bohuzel nevim..nepouzivam..zkousela jsi omrknout sportisimo nebo decathlon? nebo ja osobne teda chodim do sekace na floru, kdyz neco nutne potrebuju...(+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam