• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KYO
    KYO --- ---
    Koupila jsem si to nositko Hoppediz, ale je to vicemene hodne podobne satku - to uvazovani je na dlouho a taky je docela teple, takze se moc nehodi na doma. Poradite mi nejaky ergo nositko, co je jen klasicky na presky, cvak cvak a ne dlouhe uvazovani, protoze v tomhle se mi casto nastve, ze to trva moc dlouho.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jsem zvědavá na zimu:)jak to zvládneme
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pooodzim...

    OXIS
    OXIS --- ---
    JANISKA: čepice mi nejde nasadit ani na velkým..asi jsem málo hadí žena :))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JANISKA: cepici zkus kuklicku, ta nespadne, ale dudlik nevim, ja jej nepouzivala...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    A jak se u úplně malých mimin na zádech řeší, když jim třeba vypadne dudlík, nebo spadne čepice? Je na to nějaký trik?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Zkusila jsem včera dát na záda půlroční dceru do dvojitého hammocu a musím říct, že jsem z toho volného dítěte na zádech neměla úplně dobrý pocit a bylo to celé takové kostrbaté. Ale úvaz je to pohodlný a dcera vypadala spokojeně, dokonce si i zdřímla :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ja taky tak nejak myslim...(+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: dik za to vysvetleni k satku a miminu. ja si prokopa troufla nahodit na zada, kdyz mu bylo asi pet mesicu...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Indajani Binni Violeta

    Indajani Binni Naranja

    Omnifera Wings of Desire Prototype (testování)

    Natibaby oxytocin Navy (na prodej)

    Didymos Lisca Himbeer (testování)

    Pěkně se to tu sešlo...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    satek pro mimina do 4 mesicu, protoze je lepe a pevne obemkne a citi se v nem bezpecneji..lip se prizpusobi telu, tim padem docilis lip ergo polohy...
    a mimco se da hodit i na zada, kdyz se pekne dotahne okolo hlavy a dodrzi se podsazeni a kulata zada tak ok...akorat si myslim ze si na to prvomatka hned netroufne...ja si taky netroufla hned s miminem...ale s druhym si myslim, ze uz mi to takovy problem delat nebude....
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DALEEN: :( nestiham reagovat vcas. ja si myslim, ze je to jedno. vnimam tady u nas, ze je sposuta smeru a nazoru, jako treba ta kolibka - nekdo ji doporucuje, nekdo vubec a to jsou to vsechno odbornice :)
    ja ji nikdy nevazala, prisla mi strasne neprijemna a neprirozena, jak pro dite, tak pro me. dokonce jsem z ni mela strach.
    a s temi nositky je to same, nedoporucuje se do ctyr mesicu nosit jinak nez v satku, proc se teda delaji novorozenecke vsadky a pod? znate nekdo duvod, proc nenosit driv? pokud jsou dodrzena podsazena kolena a kulata zada, tak je to snad je cajk i na zadech (?). si myslim ja.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    satek - pelicano baby

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KLEVKA: To je krása :) Takhle jsem mívala vyskládaná sárí.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro La Vita Autumn Rainbow - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/bavlna/1986-yaro-la-vita-autumn-rainbow.html#/delka-42_m

    tak uz je tenhle krasavec na isatkach....ach
    KYO
    KYO --- ---
    DALEEN: Hoppediz :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    podotykam neni to satkovy obchod...

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Jinak já dítě oblíkám jako sebe, tedy body, punčochy/legíny/tepláčky/dupačky, maximálně slabounkou miniknu, na nohy fleece capáčky a přes obě mikina a bunda. A je nám fakt vedro.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JAZZ: Moira dělá první vrstvu i por miminka a malé děti.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: copak to je za znacku?nemuzu to vylustit z fotky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam