• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: pak úvaz na bok, pokud se necítíš na záda je taky hodně jednoduchý....
    Poppin´s hip carry
    https://www.youtube.com/watch?v=aovcmgXdk0k
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: batoh je nejjednodušší úvaz na záda, který je dobré se naučit. Já se naučila dle tohoto videa...
    Batoh
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    tybrďo, to tak na jaře..tak já to zkusim "mechanicky"..podržim hlavu rukou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: zkus úvaz na bok, či na záda...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    tak už je to i u nás, zaklánění v šátku, co s tím? je na zaklánění lepší nosítko nebo šátek nebo je to jedno?
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: ten oranzovej je super! Yarous se teda rozjel!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA:vatanai maruyama.
    Ten obrazek na jejich strankach, kde je v tom uvazana velka holcicka, je ale sci-fi. Jak mela L. 4.5-5 kg, tak jsem ho musela odlozit.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: copak to je za šátek?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    neco z leta
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SANCHA: Asi vis, ale kdybys chtela vyzkouset, tak brana k detem tulu ma a pujcuje. Taky nad ni uvazuju, ale syn je jeste malickej a navic jsme dostali beco.. Tak uvidim, jak bude sedet.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MULTICAT: Nosíme ho jen občas. On toho docela dost ujde, ale právě když někam vyrážíme na celý den a víme, že nebude mít šanci po obědě spát nebo když ho už bolí nožičky. A je tam vážně spokojený. akorát tedy v tom zimním oblečení se tam upíná trochu hůř :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DALEEN: predpokladam, ze ve trech budu taky stale nosit... prokop ted na zadech neusina. No, nebo mu spis nedavam sanci, mam pocit, ze bez prsa neusne. Ale zkusim zase nekdy uspat na zadech.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SANCHA: ta je bozi!!!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SANCHA: stejne, at jdou doktori s tema svejma tabulkama do pr...e, pardon. Vsichni mi rikali, jakej je nas kluk obr, vsechno je tak relativni!
    Jemnostpan, ale myslim to hezky ;) u kdyz nekdy i potouchle, pravda...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SANCHA: Beco Butterfly II. a pro syna mám k tomu rozšiřovací popruhy od Tula, aby se mu líp sedělo. Má ve třech letech 14kg.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SANCHA: Mám pocit, že spal snad hned jak jsem ho zacvakla :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam