• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: a ac to bude znit divne, v horkem letu Jsem mela moznost zkouset yarouse s vlnou a bylo to super..zaroven je pekne nosny, unese fakt dost ja po nem momentalne prahnu ale nevysly penize....a i ted v zime ho ocenis. s cenou jsi stale do 3000.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: v lete ti bude vedro tak jak tak, ikdyz je fakt ze bavlnu jsem v lete nesnesla...mrkni teda na YARO s konopim ci lnem, jsou to cenove dostupne primesy, na leto muzes i buretove hedvabi, jsou to tensi nosne satky....
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: děkuju..včera jsem na něj koukala,ale zas se bojim aby pak v něm v létě nebylo velký vedro :D no jestli najdu šátek, který hledám, tak se sama pochválim :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    asi jsem se zamilovala (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NICKIE: kdyz tchyne pritlaci par stovek tak muzes mit krasne rostouci kvalitni nositko, nastavitelne, s odvetravanim na zadech na leto pecka....
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KLEVKA: diky...ona to bude asi rychla nakupni akce jak je znam, prileti za nami jen n svatky tak musime mit predvybrano. Mrzi me akorat ze to neni ceska vyroba, ale zase je to polovicni cena..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    zkouška mikrofonu raz dva tri...(+: zkousime one bag, je to pecka....asi zacnem vic nosit venku na zadech...
    Anz posila usmev a mava vsem na pozdrav, prejem pekne Vanoce, poklidne a pronosene svatky...(+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: Aurora je krasna, tak ti premyslim co duhoveho je nosne, napada me girasol v batoleci vazbe...cena kolem 2 500....
    Šátky Girasol s dvojitou vazbou - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/161-satky-Girasol-dvojita-vazba
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NICKIE: mam ohromnou radost ze se Ninulce v satku libi !!!!
    A k nosítku, s touhle znackou nemam vubec zadnou zkusenost....mrkla jsem na odkaz, na pohled vypadaji fajn , cena je taky prizniva, ergo budou urcite, klidne bych zkusila...A kdyz nebude vzdy se da prodat a poridit jine...Jinak jeste bych ti doporucila se v dobe, kdy budes chtit porizovat, treba se zase semnou domluvit a vyrazit na srázek a nejake nosidla si primo zkusit.....
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Tak pro velky uspech satku, chce tatinek od tchyne k vanocum nositko aby mohl na jare taky nosit.. Ja se v nich ale jeste nestihla zorientovat. Nemate nekdo zkusenost s Ilove mum? Libi se mi ty vzory a ceny... http://www.babywearing.cz/nositka/eshopproductscbm_155816/10/
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: Děkuju moc. Tu tulu si zkusíme půjčit.

    Nicméně jsem se zamilovala do aurory, ale ta asi nebude moc komfortní, předpokladam :( tak snad na něco narazim
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tula Baby Carriers | Baby Wraps — Wrap Conversion Standard
    http://www.babytula.com/collections/wrap-conversion-standard-live

    mate nekdo navic 500 ecek? takovato tula by se mi líííbila (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pěkné kabatky na zimu vetsi velikosti....

    Oblečení made by Kakadu | Vel. 44/46 | Kakadu fabrics
    http://www.kakadufabrics.cz/Vel-44-46-c20_34_3.htm
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Naskladnily isatky. ty novinky od didymosu ach muj boze kraaaasa....

    New products - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/new-products
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro mastí novinku, prý vlna....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: z LF doporučuju LF echo, krásný šátek s nosností pro batole...cenově kolem dvou tisic.
    Indajani vlastnim - binni violetu, mam na 11 kil batole a chvalim si ji do nebes. jen pocitej s tim , ze indajani je trochu hutnejsi do ruky, dela vetsi uzel, takze velikost si vzit trochu vetsi....a chvilku trva nez se snim naucis vazat ale zadna hruza to neni, jen bych to nedoporucila zacatecnikovi. cenove se taktez vejdes kolem dvou tisic. dal je uzasny a krasny satek na tezsi ditko didymos sommerbrise. nosny a s uzasnym vzorem. cenove do tri tisic.
    ergobaby mi taky nesedlo, dlouho mi vyhovovalo napr kibi, ale myslim si ze tula je jeste pohodlnejsi, nejpohodlnejsi nositko co sem zkousela bylo Lenka nositko....
    KYO
    KYO --- ---
    MULTICAT: no, je dobra na upravovani pasu i rukavu, takze udelas i na malou postavu. Mam 165 cm a jeste je rezerva pro mensi :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KYO: no, ja mam 178, a tulu, takze nevim ;)
    Ja mela, za to, ze manduca je spis na mensi, vyskou to tedy asi nebude :(
    KYO
    KYO --- ---
    JAZZ: podle sebe Tulu :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj,potřebuju poradit. Mam oříšek od šanami a ráda bych koukla po novém šátku. Sice nějak extra nenosim (dlouho to nevydrzim) ale chtěla bych nějaký libivejsi. Oříšek je první šátek a líbilo se mi,že i pro začátečníka super. Takže bych chtěla nosnejsi šátek ( dcera 7měs. cca 8kg), libi se mi duhovky (třeba jako LF a Indajany) a cenove cca do 3000,- (čim min, tim lip ;)) poradite po cem koukat?

    A ještě k nositku. Máme půjceně ergobaby a čekala jsem od něj zázraky,ze bude komfortnejsi než šátek a tim pádem i dyl dokážu nosit,ale moc mi pohodlne není. Přitel po hodině nosení toho měl taky plny kecky,doporučíte jiné pohodlnější a nosnejsi nositko?

    Děkuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam