• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SNELA
    SNELA --- ---
    DALEEN: to asi nebude to pravy ořechový pro me. Já co mám sušičku,tak skoro nežehlim a asi by mi trvalo hodně dlouho zanosit. Jedině zanoseny
    SNELA
    SNELA --- ---
    SNELA: tak jsem včera asi blbe koukala je daleko levnější :) a má o trošku lepší gramáž jak aurora
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: jj to je favorit c. 2 jen je dražší
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KLEVKA: taky moc pekny.. zjistila jsem ze to Ilove mum ma v Rusku hodne dobrou povest a recenze tak uvidime co bude pritel chtit
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    je to bavlnak ale moc hezky....a yarous v bavlne pry taky dost unese...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: jasan (+: jj konopny yarous je ze zacatku hodne bestie....
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SNELA: Potvrzuju, že Yaro s konopím se musí zanosit. A chce ho po nošení poskládat aby nebyl zmuchlaný a nedělaly se na něm samovolně sklady pořád na stejném místě. Ale na léto byl skvělý a i v zimě je fajn :) A na zanošení hodně pomáhá opakované praní, žehlení a válení se po šátku (ideálně dát pod prostěradlo a nějakou dobu na něm spát).
    SNELA
    SNELA --- ---
    SNELA: navíc je u me problem, že jsem se zamilovala do aurory,jiný duhovky mi přijdou takový humpolacky proti ni.. :D
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: jasný děkuju. Zas jsem četla,ze konopí a len seuši hodně zanosit, což by asi vadilo,když zas tak moc nenosim. To hedvábí i merino zni fajn :) tak Já az si zas něco vyhlídku přijdu sem pro radu :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: a ac to bude znit divne, v horkem letu Jsem mela moznost zkouset yarouse s vlnou a bylo to super..zaroven je pekne nosny, unese fakt dost ja po nem momentalne prahnu ale nevysly penize....a i ted v zime ho ocenis. s cenou jsi stale do 3000.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: v lete ti bude vedro tak jak tak, ikdyz je fakt ze bavlnu jsem v lete nesnesla...mrkni teda na YARO s konopim ci lnem, jsou to cenove dostupne primesy, na leto muzes i buretove hedvabi, jsou to tensi nosne satky....
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: děkuju..včera jsem na něj koukala,ale zas se bojim aby pak v něm v létě nebylo velký vedro :D no jestli najdu šátek, který hledám, tak se sama pochválim :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    asi jsem se zamilovala (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NICKIE: kdyz tchyne pritlaci par stovek tak muzes mit krasne rostouci kvalitni nositko, nastavitelne, s odvetravanim na zadech na leto pecka....
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KLEVKA: diky...ona to bude asi rychla nakupni akce jak je znam, prileti za nami jen n svatky tak musime mit predvybrano. Mrzi me akorat ze to neni ceska vyroba, ale zase je to polovicni cena..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    zkouška mikrofonu raz dva tri...(+: zkousime one bag, je to pecka....asi zacnem vic nosit venku na zadech...
    Anz posila usmev a mava vsem na pozdrav, prejem pekne Vanoce, poklidne a pronosene svatky...(+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: Aurora je krasna, tak ti premyslim co duhoveho je nosne, napada me girasol v batoleci vazbe...cena kolem 2 500....
    Šátky Girasol s dvojitou vazbou - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/161-satky-Girasol-dvojita-vazba
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NICKIE: mam ohromnou radost ze se Ninulce v satku libi !!!!
    A k nosítku, s touhle znackou nemam vubec zadnou zkusenost....mrkla jsem na odkaz, na pohled vypadaji fajn , cena je taky prizniva, ergo budou urcite, klidne bych zkusila...A kdyz nebude vzdy se da prodat a poridit jine...Jinak jeste bych ti doporucila se v dobe, kdy budes chtit porizovat, treba se zase semnou domluvit a vyrazit na srázek a nejake nosidla si primo zkusit.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam