• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    RYNA: já užití u miminka pochopila teď na horách u sjezdovky, jsem právě zvyklá dávat jen flaušovou, tak jsem jí dala i do kočárku, a jak mu koukala z fusaku půlka těla ven jen ve flauši byla mu kosa..
    RYNA
    RYNA --- ---
    JAZZ: ja bych dala jen flausovou... ta normalni mi prijde vubec az pro deti, co chodi do snehu, uziti pro miminka jsem nejak nepochopila. ale ja vubec oblekam dite docela malo, kdyz srovnavam s temi snehulaky, co potkavame u doktora...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    tak opět dotaz k zimě, dáváte teď v mínusových teplotách okolo -4 kombinézku flaušovou nebo normální, na sobě mám ještě nosící bundu-softšelku
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: to bude asi idealni pro me... musim nekdy nekde vyzkouset!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: dekujem (+: je to ultra jednoduche...jen zatahnes za pruhy a je to....nemusis dotahovat cely uvaz jako u satku...
    KYO
    KYO --- ---
    NICKIE: to mi zacala delat cca ve 3-4 mesicich i nase Anna. Takze to vyresilo nositko Tula, kde to nedela. Asi ji je stahovani taky neprijemny. Nektere deti nejsou satkove.
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: moc pekny! A ten uvaz-nadhera, moc vam to slusi holky! Je s nim jednodussi uvazat na ty zada? Sama to s satkem fakt nedavam...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Didytai
    Testování nás zastihlo opět v období nemoci, takže jsme testovaly jen doma a krátce. Ale i chvilka mi stačila, abych pochopila, že tohle je přesně ono. Rychlá manipulace a pohodlí šátku...
    Na menší děti to bude určitě perfektní pomocník. Nemusí se složitě dotahovat jako u šátku, což určitě ocení maminky začátečnice.
    Kdybych jednou malého nošenečka měla tak didytai si asi pořídím....
    Nošení a spokojeným a hlavně zdravým dětem zdar...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    JANISKA: Potvrzuju - merino vlna a bylo to mnohem příjemnější než čistá bavlna nebo bavlna s hedvábím (i když nejlepší byl na léto len, v té vlně bylo v tropech přeci jen větší vedro, ale možná to bylo pocitově tou "dekovitostí" proti tenkému lnu).
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VENIKA: tak zatina se nam taky hlavne pri zvedani a spi dost zaklonenatak to poresim priste s doktorkou radsi
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Ad hypertonie - ted s doktorkou resime, ze k tomu syn ma sklony. U nej je teda hlavni poznavaci znak to, ze se celej jakoby napina a zatina, miva uplne zatnuty nozicky par cm nad matraci. Pak se pozoruje casty zaklon, zatate rucicky a paseni koniku. Pry tim zatinanim reaguji obecne na nejakou nepohodu (brisko atd) nebo naopak velke nadseni. Pokud je podezreni, pediatr posila k neurologovi.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SANCHA: to na me vypadlo pri googleni https://www.modrykonik.cz/hypertonus/
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SANCHA: ted vzdycky.. Doufam ze to neni ten hypertonus..v klubicku nikdy byt nechtela a na brise taky nechce
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SANCHA: je prebalena. A posledni dobou uz teda neblinka ani nekrka.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    OXIS: mrkni se jeste sem...
    šátky s vlnou - Nosící šátky
    http://nosicisatky.cz/18-satky-s-vlnou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: parada...Tak Peti doraz ve čtvrtek na sraz do oc hostivar a mrknem na ten DH....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    OXIS: ty yarouši jsou hned pryč...Zkus ale napsat mejl Monice na šátkomanii a udělá ti předoobjednávku, případně se nějak domluvíte...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    tak nevim co delam posledni dobou spatne, ale kdyz vezmu napapanou, prebalenou a usmevanou Ninu a chci ji navazat do satku, zacne boj jak s tygrem. Potrebovala bych asistenci aspon dvou lidi aby kazdej drzel jednu koncetinu.. cela se uplne prohne do zaklonu a protahuje nohy dolu a rve. Uz jsem prisla na to, ze si musim dat pozor aby ji nezustali ruce na podepreni pred telickem aby se nezaklanela tolik a ze musim utahovat na vicekrat furt dokola. Kdyz uz ji tam navazu tak po chvili usne. Je neco co bych mela delat nebo delat jinak?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    PETPET: jo, DH je mnohem pohodlnejsi. Ja ho nosim nejvic, s kratsim satkem osizenej a zavazanej jen vzadu pod nozickama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam