• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: moc ti gratuluju, to je supr...(+: Pokud mala dovoli, jemnym tahem, nozky zkusit dat od sebe a rovnou ze satku ven, ve vertikalni poloze (+: Anýzka jsem tak vazala taky hned jak to slo....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak mame druhou holcicku a chtela bych ji hned vazat.
    Budu asi vazat kriz s kapsou uvnitr, to mam nacviceny. Kdyz to poradne utahnu a ohlidam zakulaceny zada a podsazenej zadecek, tak v pohode nebo mam sledovat jeste neco? A nozicky jsem davala vzdycky ven, ale mozna je to lepsi nejak pod sebe, ze?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Klevka: presne! Ja u kolibky mela furt poci nedokonalosti ulozeni ditete. A i L.tam byla jakasi vyhukana.
    Janocka: nech caboo na dva mesice veku (nevim jak stare dite mas) a pak ho tam dej na vertikaly. Ono v tom veku L.stejne v satku jenom spala. No a to cabok na tohle bylo super.
    Nejak mi to tu neodpovida....novy telefon. Pardon. :-)
    MORPED
    MORPED --- ---
    KLEVKA: dik!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MORPED: Kdyz to uvazes jako klasicky batoh jen na rychlovku (bez roztazenych popruhu a bez ukonceni na tibetana), tak to bude super...je to jednoduchy uvaz a je s nim bleskova manipulace.....jen je dobre na batoh mit silnejsi satek aby te nerezal do ramen, nebo nejaky satek s primesi lnu nebo konopi, ktery bude nosny pro batole....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: tak už ho nabízím, když se zadaří prodat, líbí se mi tenhle http://www.satkomanie.cz/cs/zakarove-satky-lennylamb/1239-lennylamb-mint-lace.html
    MORPED
    MORPED --- ---
    KLEVKA: je toz takovy nejaky uvaz si predstavuju na jaro,at krasne vidi a ja mozu utikat za starsim brachou!Prosimte jen jeslti se z toho dobre dostava?Bo ona asi bude chtet drandim aj s nim?!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro vlna
    úvaz : batoh s roztaženými pruhy, ukončený na tibeťana
    velikost šátku : č.4
    Šátek je jemný, nadýchyný a přitom dostatečně nosný, umím si ho představit i na miminko, je moc příjemný. Svou šířkou nadchne pro vázání batolat na záda, díky své šířce je zakapsování opravdu pohodlné. Tento Yarouš mírně pruží, do úvazu pěkně v klouzne a drží jako přibitý...
    Dvěma slovy můžu shrnout. Jsem okouzlená...(+:
    Nošení a spokojeným dětem zdrar...! (+:


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    u nás to vypadá na Yaro mánii....

    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    KLEVKA: dekuju. Ale to je pro me na uplne druhym konci Prahy a jsem ted bez auta :( Ja zkusim potrenovat doma a kdyby to furt neslo, tak napisu a stavila bych se.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANOCKA: no tak to je super....ve ctvrtek jak jsem psala i Jazz te rada potkam v OC HOstivar v prvnim patre za kinem je kavarna Banny, od jedne nebo druhe hodiny se tam schazime s nosicima holkama...ukazuju a upravuju uvazy....tak vem caboo sebou a mrknem na to...muzes si tam zkusit i klasicky satek a uvidis co vam bude delat lip....
    pokud nejsem ja nebo dcerka nemocna tak vcelku ty ctvrtky chodime stabilne....
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    KLEVKA: jj, praha 5
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: prodej alberta (+: ten je na miminka....
    Vlna- nosna, termoregulacni(vhodna i na leto), bezudrzbova, nemacka se , nezehli se...
    Konopi-nosne, v lete chladive, satek je diky nemu tensi a nosny, je potreba ho zehlit a preskladavat aby se netvorily sklady...ale kdyz se zanosi tak je ten satek jemny....ale trva to...
    Len-v podstate podobne jako konopi
    Bambusove vlakno-nosne, idealni na leto, zalezi na tloustce satku
    Bambusova viskoza-z te byvaji satky pro miminka...
    Repreve-jsou to umela vlakna, satky z nej jsou extra nosne....
    Sice jsem se ptala Janocky ale to neva, kdyz jsi z Prahy, tak se muzes zastavit ve ctvrtek do OC Hostivar do kavarny Banny v prvnim patre, byva tam sraz nosicich holek, muzes si ozkouset satky a rozhodnout se jaky chces....podivame se na uvaz, treba neco vypilujes, muzem mrknout na tuu manducu...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    díky moc za rady!!z Prahy..u té příměsy je co za finesy..horší péče? že bych prodala alberta?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANOCKA: jsi z Prahy? nebo okoli...?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: Manduca ma tu vyhodu , ze se daji popruhy krizit mezi lopatkama. co si pamatuju....Tak to muzes zkusit...Jinak ten popruh mezi lopatkama se zapina tak, ze si povolis sponu u spodniho popruhu , tim ti to vyjede vys , zapnes a zase utahnes ten popruh....
    jinak nosnejsi satek nad 8 kil, ja jsem ted ovlivnena a ohromena znackou Yaro- presne s primesí vlny, uzasny satek, mekky nadychany, nosny, ja nosim 10 kil ve predu bez roztazenych pruhu a na zadech v batohu a pohodicka, dal nosne a krasne jsou satky lenny lamb, little frog rada echo, zalezi kolik chces investovat, zdali chces primes...?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: no, zapinam zespodu, misto zvrchu pres krk. Nevybavuju si, jak mi to slo s manducou... mam tulu, a tam mi to jde ok, popruh mam co nejniz to jde...
    S nosnejsim satkem ti poradi Klevka ;)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    syn má teď osm kilo
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jaký by byl nosnější šátek? mám alberta od storen...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MULTICAT: hmm, já si ten zadní pásek neumím zapnout, když je níž, musím ho mít právě až pod krkem, jak se to dělá?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam