• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SANCHA: vysitko zn. womar. Ja to ulovila v sekaci za 250,- neznajic, ze toto je vysitko. No jak jsem do toho malou strcila, tak bylo jasne, ze tudy cesta nevede. Pritel v tom mel dceru asi 2krat celkove 30min(?).
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Prisla jsem na to, co s touto hruzu:

    udelam z ni polstarek do jidelni zidlicky. Prodavat to, nemam svedomi a na ten polstarek to staci.
    Ja mam takovou radost, z tehle recyklace!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    a nakonec i vytuh, po dlouuuhe dobe (+:


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Pro uplnost, Any se nechala navazat na zada, tak jedna rychlofotka Kaštánka....Je to laska...

    OSNOVA - 100% egyptská česaná bavlna
    ÚTEK - 70% baby alpaka 30% hedvábí

    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    FRENNET: Budou mu ted 2. O vikendu jsem to zas vyzkousela a uz v tom vydrzel skoro 20 minut. Ale o usnuti zatim nemuze byt vubec rec. On chce hlavne koukat. V podstate jaky jakykoli noseni toleruje jen diky tomu, ze je vejs a muze koukat :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    díky
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: jo klidne je krasnej, Lenny Lamb jsem zkousela s Any ma 10 kilo a byl mi pohodlny...na jaro supr, no a v lete uvidis no...Ja bavlnu v lete nezvladam ale kazdy to ma jinak...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: Yaro bud vlna, nebo konopi...LF duhovy myslis asi agatu, ta je spis na mensi mimina....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: albert má kupce, já jdu nakupovat, jak jsi mi prosím doporučovala yaro nebo little frog, který je podle tebe lepší na těžší mimino a jaro léto? yaro se mi líbí zelení s lístky frog ten duhový..díky moc za radu
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Oba jsou krasni....ten kastanek je hnedo zeleny....zelenou miluju...

    Zapomela jsem dodat velmi dulezitou vec...

    Oba skvosty jsou z dilny FENIX, ktere moc dekuji za moznost testovani...!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Rychloreport ze Záběhlic (+:

    Přistály tu dva krasavci, na fotce pouze jeden jménem červánek, bohužel světlo nic moc...Lepší foto bude koncem týdne z pořádného foťáku (+: + recenze samozřejmě...
    Takže jen na navnadění čtenářů :

    Ručně tkaný šátek - Červánky
    OSNOVA I ÚTEK - 100% mercerovaná bavlna

    Ručně tkaný šátek - Kaštánek
    OSNOVA - 100% egyptská česaná bavlna
    ÚTEK - 70% baby alpaka 30% hedvábí


    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Diky, tak nihy dam ven :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ((((((((((+: ty male níhy...(+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: nohy ne nihy ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: moc ti gratuluju, to je supr...(+: Pokud mala dovoli, jemnym tahem, nozky zkusit dat od sebe a rovnou ze satku ven, ve vertikalni poloze (+: Anýzka jsem tak vazala taky hned jak to slo....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Tak mame druhou holcicku a chtela bych ji hned vazat.
    Budu asi vazat kriz s kapsou uvnitr, to mam nacviceny. Kdyz to poradne utahnu a ohlidam zakulaceny zada a podsazenej zadecek, tak v pohode nebo mam sledovat jeste neco? A nozicky jsem davala vzdycky ven, ale mozna je to lepsi nejak pod sebe, ze?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Klevka: presne! Ja u kolibky mela furt poci nedokonalosti ulozeni ditete. A i L.tam byla jakasi vyhukana.
    Janocka: nech caboo na dva mesice veku (nevim jak stare dite mas) a pak ho tam dej na vertikaly. Ono v tom veku L.stejne v satku jenom spala. No a to cabok na tohle bylo super.
    Nejak mi to tu neodpovida....novy telefon. Pardon. :-)
    MORPED
    MORPED --- ---
    KLEVKA: dik!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MORPED: Kdyz to uvazes jako klasicky batoh jen na rychlovku (bez roztazenych popruhu a bez ukonceni na tibetana), tak to bude super...je to jednoduchy uvaz a je s nim bleskova manipulace.....jen je dobre na batoh mit silnejsi satek aby te nerezal do ramen, nebo nejaky satek s primesi lnu nebo konopi, ktery bude nosny pro batole....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam