• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: skoda,ze repreve,nevim proc,ale mam k nemu nejake vyhrady,ani jsem ho v ruce nemela
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PŘEHLED TESTOVACÍCH ŠÁTKŮ MOISHA
    Monili zeleno/šedý
    36 % repreve, 64 % egyptská bavlna (šedé vlákno Giza 45)
    Vazba: soft triweave
    Šířka: 68 cm
    Zatím vítěz testovacích recenzí. Plastická vazba, příjemně se dotahuje, silný tak akorát, pohodlný, nosný, neprokluzuje, neprověšuje se. Vyžaduje minimální zanošení, po vyprání měkký a poddajný, vhodný na malá miminka i větší batolata. Jednoduché i vrstvené úvazy nedělají tomuto šátku problém.
    Tuto vazbu jsme zvolily pro všechny šátky ze série Monili 03/2016.

    Monili modrý
    36 % repreve, 64 % egyptská bavlna
    Vazba: soft triweave
    Šířka: 68 cm
    Stejné vlastnosti jako viz výše.
    Testován: Senica SK, Frýdek Místek, Nový Jičín


    Monili Petrol 1
    100 % egyptská bavlna (petrol vlákno Giza 45)
    Vazba: soft triweave
    Šířka: 63 cm
    Stejná vazba jako u zeleno-šedého, použití 100 % egyptské bavlny způsobilo větší pevnost a počáteční tuhost šátku. Po vyprání se zatáhne vazba více než u repreve, šátek tak působí trochu hutnějším dojmem, vykazuje vynikající nosnost a je třeba jej jen velmi krátce zanášet.
    Celobavlněným šátkům se tedy po velmi dobrých zkušenostech z testování také nebudeme bránit.
    Testován: Bejbáč Orlová, Praha

    Monili Petrol 2
    36 % repreve, 64 % egyptská bavlna (petrol vlákno Giza 45)
    Vazba: dense triweave
    Šířka: 68 cm
    Šátek díky použití jiné vazby působí tužším dojmem, vyžaduje trochu delší zanášení, je však výborně nosný, pevný a přesto velmi pohodlný, především na větší a těžší děti.
    Testován: Olomouc, České Budějovice

    Monili Pink
    57 % repreve, 43 % egyptská bavlna
    Vazba: dense triweave
    Šířka: 70 cm
    Náš zatím nejpevnější šátek, je to „držák“, super nosný, vynikající pro batolata. Vzhledem k jeho počáteční tuhosti a delší době pro zanášení jsme se rozhodly tuto vazbu, ani poměr repreve zatím nevyužít pro běžné série a ponecháme si jej k dalšímu zkoumání…
    Testován: Olomouc, Brno

    Pěkný přehled, co všechno a v jakém složení se chystá...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ani se neptej....ta růžová verze v pětce(velikosti) skoro čtyřku, ale ta je s příměsí repreve a ty jsou vždy dražší.... Tyhle dva smaragdový a zelený ještě nejsou k prodeji, zatím.... Ale dám pak vědět, taky mě to moc zajímá....(((+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: jo asi všechno prodám a jdu do toho...počkej jdu ti ukázat ještě jednu barvu, která se chystá.....mrkej...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: jaký šátek? ukaž (+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: ten je teda taky krasnej!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prototyp Moisha Monili č.3, typ vazby: Dense Triweave
    Modrá...? Zelená....? Přemýšlím a je to asi něco mezi....Smaragdová...
    Krásná, chladivá barva. Vážu DH. Strukturový vzor šátku je mi příjemný, stejně jako jeho jemnost. Na ramenou už se rychle a úhledně skládá. Aný po dlouhé době spolupracuje. Jsem v šátkovacím nebi. Tuhle chvilku si nesmírně užívám, ona snad také. Utahuji a dolaďuji poslední úpravy v dokonalý, padnoucí a hlavně pohodlný úvaz. Ramena už jsou jako v sametu, rychle pořídit alespoň pár fotek. Houpu se, poskakuji ale i přes mou snahu Aný hlásí dolů. A já ji pokorně spouštím a do hlavy ukládám tuhle další zkušenost.
    Moischa č.3 je středně tlustý šátek, unese určitě s přehledem ještě víc než 11kil.
    Děkuji za možnost testování u nás v Praze. Nošení a spokojeným dětem zdar. (+:




    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: jj taky. tak paj poreferuj ;) po vyzkoušení kokadaka se hodne obavam,ze budu muset dat sbohem aurore :(
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KLEVKA: Dneska mi přišel obal na nošence, tak jsem na to zvědava. Vypadá schopne, tak doufám, že to bude dobré i s mými kabáty.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: to jo, to by ti ladilo, ten vzor mi prijde hodne podobny s tim kokadi....
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: je bozi,hned bych ho pribalila k nam :D
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nošení dětí je návykové! Mělo by se to psát na každém obalu šátku a prodejci by na to měli upozorňovat :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Vcera mela L a jeji o hodku mladsi kamoska K rok. Rano po oslave bylo tezke a obe chteli byt na rukou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Mám velkou radost, tak se jdu s vámi podělit...Nesmírnou náhodou ke mě na testování doputuje další novinka na českém trhu...Značka Moisha...Je to protoyp, ještě přesně nevím jaká bude barva a složení, ale alespoň bude překvápko.
    Dál se těším na testování Yaro s repreve, ring sling AYU Estrellita, Lily Sling Halif Lukum, Natibaby Fumus Vanilla...
    Snad se mnou bude mít Any ještě chvilku trpělivost a bude mi modelkou...(((+:

    MONELLE
    MONELLE --- ---
    SANCHA: a děti jsem tím taky nakazila, už od 3 let zvládali v horách kolem 20 km denně nachodit, pejcha :D
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    SANCHA: mi povídej, měsíčně ted nachodím přes 80 km a to jsem pokročile těhotná a musím dojíždět autem z vesnice, přesto se snažím tu chůzi zařazovat jak to jen jde.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ženy z Prahy, kdo mate ve ctvrtek cas a chut, tak od cca 13-14 hod bude nosici sraz v OC Hostivar, 1.patro, v kavarne u Bannyho...Tak kdo si chcete osahat satky, skonzultovat uvaz, nahodit na zada, tak jste srdecne vitany...Budem tam ja, Multicat a dalsi mile zeny. Tesime se na vas...!
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    SANCHA: rozumím, ale 17 km denně do školky mi děti neujdou :) zas mi v autě hezky usnou - tedy i ve věku, kdy už samy by nechtěly, ale aspon nebyly v pozdním odpoledni tak protivné - unavené. V autě pouštím audio-pohádky (frčíme Krakonoše) nebo nějaké ty Hurvínkovy písničky zpíváme, máme v autě moc příjemný společný čas.
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    SANCHA: ale vždyt to mimino se snad nenosí nonstop ne? musí se někdy taky naučit přetáčet a lézt, posazovat se, snad si někdy taky hraje na dece, nějaké to zrcátko nebo blikadlo, které ho zaujme a kam by se rád dostal.. já teda nosila transportně a abych měla volné ruce na nákup - vozík a práce v domácnosti, na zem ale taky jsem je dávala, at prozkoumají svět a svá tělíčka (jak je bavilo si okusovat nohy v půlroce, sunadavaĺy si pusou ponožky furt :D )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam