• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    1TERESKARASTY1: to by mě taky zajímalo...
    SNELA
    SNELA --- ---
    tak to jsem tam kde jsem byla. Mala ma nakonec jen 9kg a 72cm a aby nevidela, to by nedala :(
    KYO
    KYO --- ---
    SANCHA: ja zase dost resim to, ze mala se hrozne zaklani... tedy z baby. nevim, jestli to muze necemu vadit, ale nejaka opora by mi tam nevadila, kdyby teda i zaroven videla ven
    KYO
    KYO --- ---
    SNELA: mam tulu baby a asi bych se nebala koupit toddler... to je to takovy hrozny rozdil ve velikosti?
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: dekuju moc. Uz mesic a po druhy cekam na půjčení z brány,ale asi se nedočkám :( Takhle to bude sazka,jestli nam sedne. Chtela jsem Lenka nosítko, ale ma stop stav.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA:
    Size:

    Baby - From 7 kg - 20 kg
    • Panel: 39 cm tall (15,5") & 37 cm (14,5") wide
    • Hip belt: 12 cm (5") height and 70 - 140 cm (28" - 55") length
    • Weight of the carrier - 0,80 kg (2 lbs)
    • Shoulder straps:

    The baby carrier's strap is 50 cm (20") when not expanded and 58 cm (23") whenexpanded. The webbing attached to the strap is additional 70cm (29") long.

    Toddler - From 11 kg - 22 kg
    • Panel: 45cm (18") tall & 48 cm (19") wide
    • Hip belt: 12 cm (5") height, 70 cm - 140 cm (28"-55") length
    • Weight of the carrier - 0,80 kg (2 lbs)
    • Shoulder straps:

    pokud mas nositko tak si to zkus premerit, jinak kdyz si koupis baby verzi, tak k té jsou k dostání rozsirovace sedu....jinak, bych se nebala koupit baby a pak kdyztak prodat a koupit toddler...
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, nemate nekdo tulu baby? Chtela bych ji asi koupit,ale nevim jestli male bude, ma 10m a cca 9,5kg. I kdyz pisou, ze je do 20kg, tak jsem cetla, ze z daleka nevydrzi a toddler by byl moc velký. Diky
    MORPED
    MORPED --- ---
    OXIS: ja to druhe nosila hlavne doma,kdy jsem potrebovala volne ruky,jinak venku byla mala dost v kocarku,spala a ja se tak mohla venovat starsimu. no vypadato,ze velke noseni prinde na radu zas ted,kdy nechce byt ani za boha v kocarku,ale tesim se nato,ovsem vubec nevim,jak budu nosit vsechny ty potrebne veci?!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: staci povolit horni spony a utahnout ty spodni, a ta prezka se dostane do oblasti mezi lopatkama, mozna ti to bude pak jeste pohodlnejsi... jinak souhlas se Sanchou, mala je krasna (+:
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: vubec... ale vypada to divne co? nejak mi to neprislo... :))
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: krasna jarni fotka....jen dotaz, je ti to tak pohodlne, ta prezka hned za krkem..?
    KYO
    KYO --- ---
    Sněženky :))

    OXIS
    OXIS --- ---
    Já jsem asi stará nebo co. Prvního syna jsem až do golfek téměř jenom nosila, tak jsem si říkala, že druhého budu jenom nosit a kočár nepořídím. Jenže! Mě všecko strašně bolí. A to má tři a půl kila to dítě. Možná je to tím, že nosím hodně věcí okolo, se starším tak nějak popocházím nebo postávám na hřišti. No ale jsem z toho rozpačitá, protože vím, že jsem s prvním měla pocit, že je v tom kočárku nesnesitelně daleko, ale fakt jsem teď po celým odpoledni venku zničená.
    Jsem se potřebovala svěřit .))
    RYNA
    RYNA --- ---
    KLEVKA: ano, něco takového
    KLEVKA: děkuju moc!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nejlepší občerstvovací stanice, na mámě (((+:
    Posílám velkou podporu všem ženám, matkám, těm co nekojí, ale i kojí . Občas je to fakt náročné, ustát si to svoje, ale tyhle chvilky za to stojí...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RYNA:
    https://www.facebook.com/groups/519840121418990/
    tady je nosime deti, musi ji tam nejprv prijmout, inzerovat se smi pouze v albu na to urcene, ne na zdi....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RYNA: neco jako bazarek hleda?
    RYNA
    RYNA --- ---
    Zdravím, kamarádka Polka by ráda zkusila prodat své šátky přes nějakou českou facebookovou, na šátky zaměřenou skupinu. Poradíte mi prosím nějaké? Vůbec se neorientuji.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Novinka na šatkomanii, šátky Daiesu, stopro bavlňáci a ta gramáž (320 g/m2) a hlavně cena...
    Za velikost 6 je to 1850,-
    To je fakt pecka....

    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KLEVKA:
    RYNA:
    LENZIE:
    moc vam vsem diky! Rano jsem se uz domluvila s Multicat. Doufam, ze treba behem tydne si potvrdim, ze je to ok, a pak si koupim svuj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam