• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: Uz je pryc :/ tak číhám dál
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: Tak hod otazku do plena, ze ho chces po novose a ze bys rada nazory. Je tam spousta zen, tak snad nejaka bude mit zkusenost...
    SIG
    SIG --- ---
    SIG: Jako nyla nych ochotna dat asi do trojky, ale vic si fakt nemuzem dovolit a tohle je takova zlata stredni
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: Prave ho prodava holka tam. Ale podle popisku to vypada ze ho jen parkrat navazala a posila dal..ale jak rikam v prijatelne cenove relaci a vzhledu je asi jedinej
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: Mrkni jeste na bazarove, novy satek se musi ruzne dlouho zanaset, tak bys ho mohla mit jak levnejsi, tak uz zanoseny.... Uz te pridali do te nosici skupiny na FB, nebo porad nic?
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: jako cenově oproti jiným téže značky je fakt jinde, tak to mě trochu jako zarazilo...
    Požadavky si myslim že nemám nijako náročné chci něco pro sebe i muže na novorozence a aby to nebylo úplně černý abysme se v létě neupekli...a nestálo to majlant... takže říkáš že by to šlo jo ? :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: je krasny , hodne mi pripomina muj indajani binni violet...takze me se libi moc...(+: a fidella jsou hodne kvalitni znacka, vubec bych se nebala jit do nej....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: gratuluju (+: k narozkam i k budoucimu satkovemu prirustku do rodinky (((+: pak klidne nafot a napis dojmy budu moc rada...
    SIG
    SIG --- ---
    Ahoj... tak už se několik dní prodírám nabídkou... Tabby ví ;) a jsem z toho fakt div živá, když už někde zastavím, že "tenhle by se mi líbil" tak je za 4500+ a to je prostě nad naše možnosti (aspon momentálně) ted jsem ale zakotvila u http://www.satkomanie.cz/cs/satky-fidella-bavlna/3173-fidella-simply-diamond-purple.html tohohle.... co mi na to řeknete?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Ok. Tak ja si koupim darek k narozeninam ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: pokud mas tluty satek tak urcite velikost L....ja myslim ze ten eliean bude supr....batoh se da i vylepsit roztazenymi pruhy a ukoncenim na tibetana....ty pruhy sou roztazene jen pres dupku ditete, takze to zpevni uvaz....pak ten batoh bude urcite pohodlny i na delsi ponoseni....
    TABBY
    TABBY --- ---
    Jeste prosim te nazor na te krouzek pro meho tlustocha: velky?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Kdyz odhlednu od te teploty, byl by ten mix s hedvabim na batohac hodne spatky napad?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: asi te zklamu, potit se proste budes v lete ve vsem. Jen je rozdil jestli te ta latka navic hreje, nebo ne...Doporucuju ti primes konopi, ovsem s tim ze se musi denne preskladavat a minimalne jednou tydne prezehlovat.. coz ale asi znas, kdyz mas len.. ja byla spokojena s natibaby oxytocinem, nebyl uplne z nejtensich ale ani deka...a v srpnu se v nem dalo uspat a nakojit dite....
    Jinak osobne, na leto jsem nejvic ocenila nositko...
    jinak didy je dle me spicka stale, jen na zakapsovani vetsiho ditete je to nic moc tech 60 cm....na 5 mesicni ti to asi zatim staci...ja osobne preferuju na batole 70 a vic cm....sirky..
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Asi jo. Tenky a nosny. Taky bych se v nem nemusela potit jak dvere od chliva :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Aha? A na co se teda ten satek hodi? (Btw, pred temi lety to byla satkova spicka, ehm, casy se meni :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: sirka 60 cm je na zada zalostne malooo
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: takze hledas krataska na batoh...?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    RS Jetelinka ve stínech (délka 2,10m, 100% mercerized cotton)
    HOPITY
    Jetelinka je vskutku svěží kráska, perfektně se hodící do časného jara. Barvy jsou laděny harmonicky a černá lemující jeden okraj podtrhuje zajímavý vzor. O nosnosti se asi nemusíme ani bavit. 11 kil naprosto v pohodě na jednom rameni.
    S Any tuhle návštěvu velmi oceňujem, dýchla na nás láska s kterou bylo dílko tvořeno...A i když už toho momentálně mnoho nenanosíme, potulily jsme se a nechtělo se nám balíček balit do obalů a nést na poštu...
    Mnohokrát děkuji za možnost tohoto testování a zkušenosti, kterou opět radostně ukládám do své paměti...
    Nošení a spokojeným dětem zdar...(+:

    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: No to by mne taky zajimalo, co to vlastne je ;) Kupovano pred 6 lety z druhe ruky, faktura k tomu neni. Bavlna, barva prirodni, delka 3,6, sirka 60 (koukala jsem, ze ted jsou India siroka 70) a ma gramaz 300 (pocitala jsem to). Toci mne ten uzel, jak je velkej, kdyz se snazim o Poppin's Hip Carry. Jinak jsem se satkem spokojena. Asi to vyresim ringslingovvymi krouzky. (Asi ty nejvetsi, co myslis?)

    Potom mam jeste Indio bavlna len, gramaz 180, delka 4,2. Ten je o hodne tenci, vazala jsem s nim dopredu novorozence. Akorat ze pro pohyb doma jsou uvazy na bricho k nicemu, takze davam batoh s vyse popsanym tlustochem. Na ven beru Ergo a nosim na brise, male je 5 mesicu.

    Prave nevim, jak dal, jestli ji budu tahat v Ergu na brichu do roka a pul jako starsi deti (akorat ze Ergo je na tohle uzke). Do Kibi ci jineho nositka pro batolata se mi investovat nechce, protoze jsou na vylet neprakticky velka (kdyz clovek nevi, jestli to dite chuzi da, nebo budu potreba poponest). Takze zvazuju nejaky tenky nosny satek v batohove delce, co by se proste slozil do zavazadla a hotovo. Laka mne to hedvabi, akorat ze cena je sklicujici. Eileen s hedvabim se mi moc libi, akorat bych teda nerada investovala do satku, ktery se nakonec ukaze v provozu horsi nez to Indio, co uz mam.

    Budu vdecna za nazor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam