• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MISERY
    MISERY --- ---
    TABBY: Prosím dej, ještě chci zkusit oslovit Jantar (Back on Trees), potkala jsem jí onehdá na veletrhu u stánku Bamboolik a byla mi maximálně sympatická, ale kdyby náhodou nemohla nebo mohla až za dlouho, tak bych zkusila ten tvůj kontakt :-)

    Ještě jedna věc, zkusila jsem malou nacpat do Manducy, ale nejsem si jistá tou hlavičkou. Ve videonávodu tu hlavu nějak neřeší, vzhledem k tomu, že tam maj starší dítě. Můžete mi to někdo zkouknout a zkritizovat a případně mne okamžitě zastavit, pokud jsem to udělala nějak špatně? :D Díky!




    TABBY
    TABBY --- ---
    MISERY: Znám holčinu, co dělá kurzy v Bráně. Chceš kontakt? Je příjemná, bystrá a empatická. Za individuální lekce bere cca 500 Kc, coz si myslím není zadna tragedie, a pokud si na manipulaci s ditetem netroufas, tak se odborna pomoc vyplati.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak bych už chtěla vyzkoušet poprvé ten šátek, ale nějak nemám odvahu na to, zkoušet to sama. Dceři je 14 dní. Mám raději sehnat nějakou instruktorku?
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    NEELLA: připojila bych se s dotazem na nosítko hopediez, zda ho nekdo ma a je ok?

    Doporuceni na nositko s sirokými ramen. popruhy? mám ted na malého storchenwiege, ale uz mi prestává být pohodlné, hlavne ty uzke popruhy jak jsou blizko ke krku v kombinaci s tím jak je kluk tezsi a tezsi (uz ma 7,5kg a 4m zadny drobecek). Rikala jsem si, ze se sirokym popruhem tj. satkovym by to mohlo byt prima. Ale nemela jsem moznost vyzkouset.)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: Asi bych měla, ale nedělám to. Jen ho většinou složím a uhladím. Zrovna teď lítá sušičkou, poprvé, tak jsem zvědavá co to sním udělá.
    TABBY
    TABBY --- ---
    DALEEN: Jak je na tom s udrzbou - musis ho zehlit po kazdem pouziti?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Dneska jsem po dlouhé době vyrazila s dcerou v šátku na delší procházku (cesta do školky se synem a zpátky - což je pro mě delší úsek) a musím říct že to Yaro s konpím fakt miluju. Čím dál tím lepší a lepší :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    Zdravím po dlouhém usilovnem vybíráni nosítka jsem došla k závěru a vybírám mezi dvěmi

    Bondolino Slim-fit Denim stars nosítko - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/bondolino-slim-fit/1533-bondolino-slim-fit-denim-stars-nositko.html

    Hoppediz HOP-TYE Los Angeles turquoise - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/nositka/1674-hoppediz-hop-tye-los-angeles-turquoise.html

    Malému je měsíc, jaké jsou rozdíly mezi těmito nositky? Diky
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    KLEVKA: Děkuju moc, zkusm jiné úvazy. Šátek noname, málonošený pevný.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: podle fotky mi to prijde v pohode...mozna si muzes navazat ditko trochu vys, lepe se pak snasi ta vaha, teda me....jinak myslim, bud zvolit jiny uvaz, nebo satek nebo obe dokupy....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: nebo vyzkouset batoh ale s roztazenymi pruhy a s ukoncenim na tibetana, tyto vymozenosti dokazi z batohu udelat pohodlny uvaz, jinak batoh hodnotim jen jako zacatecni uvaz, ktery te nauci manipulaci na zadech. pohodlnejsi jsou mi jine uvazy...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: a copak to mas za satek? me reze z batohu na ramenou, kdyz mam tenky-malo nosny... Nebo vyzkousej jiny uvaz, ktery se rozklada ve vice vrstvach. Treba double hammock, batoh kapsa, christinas ruckeles....
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    Před časem sem se tu ptala ale neměla jsem fotku. Ahoj, takhle vážu dceru na záda a po čase mě začnou řezat "popruhy" v podpaží a na ramenou. Jak to napravit?

    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Kdybyste měl někdo zájem, prodávám novou, jen vyzkoušenou Manducu.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: NOVÁ Manduca / Praha, Velké Popovice / 2500 CZK ]
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: No krasa!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    momentalní Lenka toddler u nás na návštěvě na hory, pak napíši jak obstála při výšlapu na Sněžku.....
    Jinak úplného novouška bych si nechala v šátku, do nosítka až třeba od půl roku.....

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jo tp je to, co jste tu řešily
    SNELA
    SNELA --- ---
    JAZZ: ma několik verzi standart, zvetseny standart, meziverzi a toddler
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    a dají se v něm nosit i novorozenci? vypadá fakt super, že bych ještě vyměnila manducu?:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: v létě jsem ho testovala na 20 km procházce a nemohla jsem si ho vynachválit...Tady to je z šátku Diva Essenza Celeste.
    Má supr bederák a ramenní popruhy, vůbec jsem cestou nic necítila...Teď už má prý i nově možnost křížit ramenní popruhy na zádech, tím to dotáhla do dokonalosti....
    Jen má Lenka delší čekací lhůtu...Nosítka jdou na dračku a nestíhá šít ((((+:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam