• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Zni to skoro jako to hedvabi od Vatanai, po kterem porad touzim ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: Odhod predsudky....
    recyklovane pet lahve jsou pecka, nosne, na udrzbu paradni, ten satek se vubec nemacka, tim jak je tenky a nosny mi oporavdu sedl i ted v teple....a hlavne je tak jemnounky a tak perfektne se s nim vaze na zada , ze je to proste zase od Yara skveli pocin...v tom satku nejde vubec citit zadna umelina, nic podobneho...Je to jemna, tenka, leskla, moc prijemna tkanina....
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Ty jo, repreve, ja porad nevim, co si o nem mam myslet. Preci jen je to recyklovana PET lahev. Chci to v satku?

    Jinak mne prekvapuje tve doporuceni do teplych dnu, protoze zatim veskere recenze na repreve znely, ze je vyhrevne. Ocividne je to materialy zajimavych kvalit...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Yaro La Vita Purple Natural Repreve

    Ooo ten je tak tenký. První myšlenka, která mi letí hlavou. Ten nám už nebude....Navazuji a pomalu si mě tenhle Yarouš podmaňuje, jak je jemný a kluzký, jako ještěrka. Něco na tom bude, mění se na světle jako chameleon. Škoda, že fotka neumí zvěčnit jeho odlesky fialové. Nádherná hra barev.
    Jaké překvapení, že je mi na ramenou pohodlný. Příměs repreve, tohoto pocitu, zřejmě bude viníkem....
    Toto Yaro klidně začátečníkovi a klidně do teplých dnů...
    Mnohokrát děkuji za možnost zkoušky tohoto fialového gentlemana.
    Nošení a spokojeným dětem zdar...!

    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    TABBY: U me taky bez.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TABBY: Díky :-) Bez dětí, alespoň u nás teda byla bez dětí :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: Tak jo....Jeste tam asi pojedem v dohledne dobe...(+:
    TABBY
    TABBY --- ---
    MISERY: Krasnej satek, krasne mimino, poveeny uvaz = idylka :)

    Jantar jezdi s detmi, nebo bez?
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: az budes priste v cernosicich tak se ozvi :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak u nás byla Jantar (Back on Trees), tak už šátkujeme! :)


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: delku mam 3,9m....ale na nauceni pohodlne je dobra tak velikost 5, to je 4,2m....
    Jo byli jsme vcera na Paruce, zakoncovali jsme tam vylet do Černošic, zastavkou za kamaradkou co bydli na Šiškově (+: Je tam velke hriste....Byla jsi tam tez? Mohla jsi me oslovit (+:
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: a délku šátku máš jakou prosím? mj. nebyli jste včera na Parukářce?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: uvaz je christina....posilam videjko s duhovkou , je mi to nejak pohodlnejsi nez batoh a nespotrebujes u toho tolik satku jako na DH....
    Christina's ruckless with a size 5 woven wrap
    https://www.youtube.com/watch?v=icN-gMrDw_8
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: gratuluju! K obnovenemu noseni i satku!
    Co to je za uvaz btw? Slusi vam to!
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    JANISKA: Já bych řekla, že sušička dělá lnu dobře. Ono obecně cokoliv co prošlo sušičkou je mnohem jemnější a takové měkoučké. Třebas pleny ze sušičky jsou nepřekonatelné a to i Haipa Daipa Pastelky, které jen vyprané a usušené byly jak brusný papír. Ze sušičky jsou krásně nadýchané.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    (Jedna známá mi radila, že mám míň často prát, ale můj muž se celkem dost potí, takže pereme fakt nejmíň jednou za týden, někdy častěji.)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    DALEEN: Jo, my jsme taky vybírali šátek, aby ladil s malou, se mnou i mužem (nosíme oba). Vzali jsme takovej elegantní šedej a nestěžuju si, zatím to šlo vždycky nakombinovat slušně :)
    A ještě dotaz k sušičkování: jak je to se sušičkou a lnem? Vždycky, když totiž ten náš šátek se lnem vyperu, vytuhne skoro do počátečního stavu, ve kterym jsme ho koupili. Po pár nošeích je zase měkčí, ale ta první navazování po praní mě fakt nebaví.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kaštánek Fénix
    Osnova: Egyptská mercerovaná bavlna
    Útek: Alpaka 70% / 30% hedvábí
    Délka: 3,59cm
    Šířka: 65cm
    Gramáž: 334g
    Třikrát volám hurá, hurá, hurá. Nosící krize je za námi a pohled do pozitivních, nových zítřků plných nošení, se přede mnou právě odvíjí, jako nit v nekonečném příběhu života. Nečekané se stává skutečností a Aný neomylně každý den, vztáhne ruku a prstem ukazujíc na náš nový šátkový přírůstek naznačuje , že se chce nechat zamotat na záda do tohoto jemňounkého skvostu jménem Kaštánek.
    Vítej ve svém novém, láskyplném domově a střež a ochraňuj naše kroky ať už vedou kamkoli.

    LENZIE
    LENZIE --- ---
    DALEEN: Mám to stejně. Zatím do šátku nevážu, neb do porodu spousta času, ale už teď jsem vybírala zavinovací svetr podle toho, co asi tak bude nosit dítko a pak jsem koukala do šatníku, jestli tam vlastně budu mít k tomu něco, co bych si mohla vzít na sebe, aniž bych musela vyrazit na nákupy nového oblečení :D
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: Dost to komplikuje odchody z domova :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam