• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: kdysi kolem osme, devate, pak holky nadavaly ze je to pozde a mam pocit ze na posledni testovani sem zapisovala uz kolem seste...to je naprd , prave ja mam naplanovanou navstevu u kamaradky a taky nevim uplne presne kdy to zacne....vetsinou jsem byla doma a mela cas to kontrolovat....jojo v tom prispevku to pujde do komentaru, tak si zapni sledovani....presne odkaz na formular tam bude....
    ucastnila jsem se minuleho giveaway a uz me to nebavi, neco vymyslet a je to k prdu...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: V kolik hodin to asi tak vypukne, resp. kdy to vypukalo v minulosti? Plus teda jakym zpusobem to probehne, v pripnutem prispevku se objevi linky na zapisovani? A to je do Google Forms, nebo jak?
    (Dikes.)

    P.S. Giveaway od Vatanai: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1168703353173123&id=184529824923819
    (Ty jejich nazvy jsou tak uchylne, ze jsem s cimkoliv, co vymyslim, uplne ohne sance.)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: jo tak...ono se muzes najednou prihlasit myslim jen na dve veci ale nechci kecat ...radejc si precti ty pravidla (+: ja mam z tehle stejne jen dva favority na ktere bych sla a to je mokosh a vatanai (+: a prave kdyz si vyberes predem a mas jen omezeny pocet tak jak to rychle vypises tak se urcite dostanes...me se vzdy povedlo....co jsem si predem urcila to jsem stihla....za zkousku nic nedas...(+:
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Omezenim myslim toto: "budeme v tuto chvíli brát 50 účastníků ke každému šátku či nosítku." Jako abych neprisla s krizkem po funuse jako 51. :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: rado se stalo (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: Natibaby Le Warrior Creed se lnem vel. 4 od isatky.cz
    Didymos Iris vel.6 od Didymos.cz
    Didymos Lisca Himberee vel.6 od Didymos.cz
    Diva Milano Essense Celeste vel. 6 od isatky.cz
    Fidella Outer Space Neptun vel.6 od isatky.cz
    NatiBaby Colibri - Kolibříci fialoví se lnem vel. 4 od isatky.cz
    Mokosh-wrap Girih v.2 White clover - 30% burette silk velikost 3
    Vatanai Syringa - 48% high quality combed cotton, 8% natural bamboo, 14% linen, 30% viscose - velikost 6 od fa Vatanai
    Nosítko GUSLJONOK od kokon.cz
    Kindred Wrap Paia Lilac s tenclem vel. 6
    - výhra do skupiny - tzn. hlásit se mohou jen ti , kteří se o výhru zasloužily - seznam likujících máme grin emoticon
    MeiTai Soul - Soul Slings Garnet on Maroon Soul Tai (cotton) - výhra pro skupinu - tzn. hlásit se mohou jen ti , kteří se o výhru zasloužily - seznam likujících máme grin emoticon

    je toho mraky ver ze se dostanes , kdyz si predem projdes co presne chces...jake omezeni myslis...? nejak ted nevim co presne myslis...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Vim o tom a planuju to zkusit. Ovsem s tim mnozstevnim omezenim.... no, bude to o stesti...
    P.S. Dík, ze sis vzpomenula....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: ahoj Tabby, ve čtvrtek se bude na ND zapisovat do novych kol testovani, ja nebudu doma ale ty to treba stihnes....
    https://www.facebook.com/...93261544&ref=notif¬if_t=group_comment_reply¬if_id=1462863995369405
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: Naprosto dokonalý materiál. A ta barva.... taková jemně zlatavá. Mám ty šaty pořád, nechala jsem si k nim udělat barevné doplňky a jsou z nich plesové. Tím že nejsou čistě bílé tak to nevypadá divně.
    TABBY
    TABBY --- ---
    DALEEN: Luxusní, opravdu...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: No ty jsou krásné, na cenu radši koukat nebudu :)
    Já právě měla šaty z tohohle materiálu http://www.amwa.cz/katalog/cz/zbozi/diy---bio-material/mirumilovne-hedvabi
    TABBY
    TABBY --- ---
    TABBY: Na druhou stranu ovsem:

    "Despite claims that tussah silk is a wild silk, most tussah silk that is for sale comes from commercially bred caterpillars. They are not as domesticated as mulberry silkworms and can survive in the wild if they escape. Some cocoons are still collected from the wild, usually after the moths have hatched, but this is becoming rarer as it is not commercially viable."

    A na treti stranu - Ahimsa silk. Zarucene cruelty free. Pouziva Omnifera. Dobra zprava je, ze je to ceska firma. Spatnou zpravou jsou ceny: http://omnifera.eu/portfolio1/kolekce-satku/
    TABBY
    TABBY --- ---
    DALEEN: Je to tussah. Jakoze ten druh hedvabi.

    "... k textilnímu zpracování hodí tzv. planá hedvábí (asi 5-10 % celkového množství), z nichž nejznámější je tussah (lat.: Antheraea). Housenka tohoto druhu se živí hlavně dubovým listím, vlákno se získává z kokonu po vylíhnutí motýla."

    Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99%C3%ADrodn%C3%AD_hedv%C3%A1b%C3%AD
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: Fakt existuje šátek z mírumilovného hedvábí? Měla jsem z toho materiálu šaty, nebarvené surové hedvábí.... Dokonalejší materiál jsem v ruce nikdy neměla (a to mi toho rukama prošlo dost). Takže u takového šátku by bylo dost velké nebezpečí, že ho asi chci :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Ne nutne. Dela se i z tech kokonu, ze kterych uz bourci odesli. Tzn. cruelty free.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: specielne tenhle satek vyhrala skupinka diky lajkum na fb, ten kdo dal lajk tak se mohl ucastnit testovani, jinak taky sleduji testovani na skupince nosime deti....ale ja jsem blazen do satku takze to sleduji velmi peclive a vzdy nejake to kolo testovani stihnu zapsat. Jinak taky chodim na srazy a zkousim satky tam a nekdy nekdo satek pujci na chvilku domu....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: vidis a hedvabi se zase vyrabi z broucku, to by taky nekomu mohlo vadit....
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Mimochodem, jak se dostavas k tem testovacim satkum? "Nosime deti" sleduju velmi pilne, proklamovane vyzvy k testovani, na ktere je potreba promptne zareagovat, jsem vsak zatim nezaznamenala.
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Zni to skoro jako to hedvabi od Vatanai, po kterem porad touzim ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: Odhod predsudky....
    recyklovane pet lahve jsou pecka, nosne, na udrzbu paradni, ten satek se vubec nemacka, tim jak je tenky a nosny mi oporavdu sedl i ted v teple....a hlavne je tak jemnounky a tak perfektne se s nim vaze na zada , ze je to proste zase od Yara skveli pocin...v tom satku nejde vubec citit zadna umelina, nic podobneho...Je to jemna, tenka, leskla, moc prijemna tkanina....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam