• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: No, muzes sehnat bud nejakou zazracnou bavlnu, nebo smes - bavlna + len nebo bavlna + bambus. Oba jsou na leto vhodné - len je ale potřeba často žehlit a bambus zas neni moc nosny.
    Jaké využití šátku plánuješ? Vázat dopředu, nebo na záda? (S dítětem na zádech se da celkem v pohode vařit či uklízet.)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TABBY: ted hledam jak to vlastne funguje. vzdycky jsem si myslela,ze je jedna velikost. takze nepruzny satek, bavlna nebo ty "letni" slozeni. delka je asi podle velikosti moji?tak vyska 175 a sirka aktualne nejake L(42).
    o cene nemam moc predstavu,protoze zatim jsem videla same kolem dvou tisic a to mi prijde moc.
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: No a jakou mas o satku predstavu? Delka, material, cena?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    neprodavate nekdo satek? nevim jestli ho moc vyuziju, mame manduca nositko. ale premyslim nad nim. mrne ma mesic a nositko zatim zkousela parkrat po kuchyni a celkem dobry.
    jen resim,ze mi hlavou dost tlaci na hrudni kost a nevim co s tim
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jop, taky se toho chci účastnit, tak snad se podaří :-) Akorát přemýšlím, jak dlouho může trvat, než se ten případnej šátek dostane ke mne, vzhledem k tomu, že bude 50 účastnic testování x 3 dny... tak snad nebudu 50. :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA:

    TABBY: to je napínák, ať vám to dopadne ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Oukej :-)

    Mam jeste dotaz do plena: jak dlouho vam trva naucit se uvaz, resp. kolikrat ho podle videa vazete, nez jste plus minus spokojene?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: vznesla jsem dotaz a odpoved je tahle....
    Zitra podvecer, jak pise Vivi, driv nez v 5 ale ne....
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Sledovani zapnuto, uvidime...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: kdysi kolem osme, devate, pak holky nadavaly ze je to pozde a mam pocit ze na posledni testovani sem zapisovala uz kolem seste...to je naprd , prave ja mam naplanovanou navstevu u kamaradky a taky nevim uplne presne kdy to zacne....vetsinou jsem byla doma a mela cas to kontrolovat....jojo v tom prispevku to pujde do komentaru, tak si zapni sledovani....presne odkaz na formular tam bude....
    ucastnila jsem se minuleho giveaway a uz me to nebavi, neco vymyslet a je to k prdu...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: V kolik hodin to asi tak vypukne, resp. kdy to vypukalo v minulosti? Plus teda jakym zpusobem to probehne, v pripnutem prispevku se objevi linky na zapisovani? A to je do Google Forms, nebo jak?
    (Dikes.)

    P.S. Giveaway od Vatanai: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1168703353173123&id=184529824923819
    (Ty jejich nazvy jsou tak uchylne, ze jsem s cimkoliv, co vymyslim, uplne ohne sance.)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: jo tak...ono se muzes najednou prihlasit myslim jen na dve veci ale nechci kecat ...radejc si precti ty pravidla (+: ja mam z tehle stejne jen dva favority na ktere bych sla a to je mokosh a vatanai (+: a prave kdyz si vyberes predem a mas jen omezeny pocet tak jak to rychle vypises tak se urcite dostanes...me se vzdy povedlo....co jsem si predem urcila to jsem stihla....za zkousku nic nedas...(+:
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Omezenim myslim toto: "budeme v tuto chvíli brát 50 účastníků ke každému šátku či nosítku." Jako abych neprisla s krizkem po funuse jako 51. :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: rado se stalo (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: Natibaby Le Warrior Creed se lnem vel. 4 od isatky.cz
    Didymos Iris vel.6 od Didymos.cz
    Didymos Lisca Himberee vel.6 od Didymos.cz
    Diva Milano Essense Celeste vel. 6 od isatky.cz
    Fidella Outer Space Neptun vel.6 od isatky.cz
    NatiBaby Colibri - Kolibříci fialoví se lnem vel. 4 od isatky.cz
    Mokosh-wrap Girih v.2 White clover - 30% burette silk velikost 3
    Vatanai Syringa - 48% high quality combed cotton, 8% natural bamboo, 14% linen, 30% viscose - velikost 6 od fa Vatanai
    Nosítko GUSLJONOK od kokon.cz
    Kindred Wrap Paia Lilac s tenclem vel. 6
    - výhra do skupiny - tzn. hlásit se mohou jen ti , kteří se o výhru zasloužily - seznam likujících máme grin emoticon
    MeiTai Soul - Soul Slings Garnet on Maroon Soul Tai (cotton) - výhra pro skupinu - tzn. hlásit se mohou jen ti , kteří se o výhru zasloužily - seznam likujících máme grin emoticon

    je toho mraky ver ze se dostanes , kdyz si predem projdes co presne chces...jake omezeni myslis...? nejak ted nevim co presne myslis...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Vim o tom a planuju to zkusit. Ovsem s tim mnozstevnim omezenim.... no, bude to o stesti...
    P.S. Dík, ze sis vzpomenula....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: ahoj Tabby, ve čtvrtek se bude na ND zapisovat do novych kol testovani, ja nebudu doma ale ty to treba stihnes....
    https://www.facebook.com/...93261544&ref=notif¬if_t=group_comment_reply¬if_id=1462863995369405
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: Naprosto dokonalý materiál. A ta barva.... taková jemně zlatavá. Mám ty šaty pořád, nechala jsem si k nim udělat barevné doplňky a jsou z nich plesové. Tím že nejsou čistě bílé tak to nevypadá divně.
    TABBY
    TABBY --- ---
    DALEEN: Luxusní, opravdu...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TABBY: No ty jsou krásné, na cenu radši koukat nebudu :)
    Já právě měla šaty z tohohle materiálu http://www.amwa.cz/katalog/cz/zbozi/diy---bio-material/mirumilovne-hedvabi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam