• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: Já bych řekla, že "nejriskantnější" je právě to zvednutí, nesení samotný už tolik ne.
    To víš, ty první týdny jsou nejistý, ale to i bez nošení.
    RYNA
    RYNA --- ---
    KOTENCE: ok, děkuju. já jsem šátek s přechodem na nosítko zcela odložila, ale možná se k němu teda ještě zkusím vrátit.
    dítě sice každou chvilku tahám na rukách, ale jsou to jenom krátké okamžiky při popocházení po domácnosti, rozhodně ne desítky minut jako při nošení v šátku/nosítku. nevím, zda nošení neminimalizovat alespoň do konce prvního trimestru, mám kolem sebe tolik ženských, co v těch prvních týdnech o dítě přišly, že mám trochu strach riskovat, těhotenství je tak křehká věc.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: Ale satek mi prisel pohodlnejsi, protoze nema ten bederni pas, muzes ho vazat nad bricho az do konce. Nositko jsem odlozila brzy.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: muj gynekolog to nezakazal, rekl, ze je to zatezovy test. Nosila jsem cca 12kg, na brise dokud me netlacila a pak na zadech DH. Stejne to dite porad zvedas a tahas na rukach, ten satek nebo nositko aspon spravne rozlozi vahu.
    RYNA
    RYNA --- ---
    Ahoj, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s nošením v těhotenství. Jsem na samém začátku druhého těhotenství, už teď je mi ale nošení subjektivně docela nepříjemné, nehledě na to, že bych dle rad lékaře samozřejmě neměla nosit nic těžkého. Nosím dítě v nosítku a stále na břiše.
    Dítě je stále malé (9,5 m) a ten kontakt mu dělá dobře (mně taky), takže bych se ho nerada vzdávala, ale taky nechci ohrozit svoje současné těhotenství.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: presedlala bych az bude tula baby tve holcine mala...Az nebude latka od kolinka ke kolinku....ty kila jsou hodne individualni, jde spis o proporce tela ditka...
    KYO
    KYO --- ---
    KLEVKA: Tula Toddler?? Kolik ma mala kilo, kvuli tomu, kdy mame presedlat :]
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETUL_KA: Ja myslim, ze je to jedno...(+: Zkusila bych oboje, kdyz mas tu moznost,at vis co ti sedi lip....
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    V cem se lip zacina s nosenim na zadech, s Manducou nebo s KiBi nebo je to jedno?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: nakonec Tula...
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: krasny nositko! Co je to zac?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA:
    Tak jen pro ilustraci přidávám, jak se "na lehko"cestuje přes republiku vlakem na víkend (((+:

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Jwko uz od unoru pouzivam nositko o, ale ten satek dneska ....no vypadalo to hezky ...lepe nez nositko.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nechystate se nektera na tanec v trave dance4mom? nechce se mi samotne. chci kouknout jak to vypada a okouknout vázání na zivo.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: ne (+: u nas doma (+: vylety uz zacaly byt neunosne jen s satkem, chtela stale nahoru, dolu, chodit, jak to nebylo hned byl vztek...vypadalo to tak, ze jdu s omotanym satkem kolem sebe a ditetem stejne na rukou ci ramenou. Takhle jsem zakopla, no nastesti se nic nestalo, zatla jsem vsechny svaly v tele a ji udrzela na ruce, ale bylo to fakt o fous a to me probralo, ze tak uz dal fakt ne...Uz mame konecne nositko co vsem vyhovuje a je klid...haleluja.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    jinak jo no, satek je satek...ale zas nositko pro vetsi deti uz nutnost...teda u nas....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    a na zada batoh s roztazenymi pruhy a muzes ukoncit na tibetana, jednoduche a velmi pohodlne...
    batoh roztažené pruhy
    https://www.youtube.com/watch?v=MCuUyZZKyDs
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    se 4 ti pujde dobre jednoduchy kriz s krouzkem, dobry uvaz na leto....
    Jednoduchý kříž s RSkroužkem
    https://www.youtube.com/watch?v=Ue-jTMT_GKI
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Mam tady na testovani LL 4. DH na zadech neuvazu, je kratky. Zkoušela jsrm ruksak, ale ten mi nesedi. Mam i ring-sling kroužky, tak mozna bude dobre neco zkusit i s nima.
    Btw, znovu laska k satku se objevila. To nositko je super, no takove ....neosobni?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Ja to chapu, jasně, spíš mi jde o to, abych něco neprosvihla, a nepridelala tim těm báječným ženám práci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam