• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: treba bouldr na skale (+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: jo, repka byla narocna... priste vymyslime neco pohodoveho!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: to jo a to tahle fotka je jeste takovy softik oproti zazitkum te chvile budoucim....dobrodruzna prochazka na vlak (((+: řepka forever in my mind...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Cross country s detmi na zádech... Klevka a Multicat v plnem nasazeni :)

    KYO
    KYO --- ---
    S hobbitem na zadech :D

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: a dobre na nem je, ze ta vrchni vrstva, kdyz ti tam mala usne jde rozvazat uzel a povolit tu latku a pretahnout az pres hlavicku a tim ji upevnit....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: rado se stalo a moc rada jsem te po dlouuhe dobe videla (+: jasan, DH bude asi pohodlnejsi...
    Basics: Double Hammock
    https://www.youtube.com/watch?v=JMLpRjMHpoY

    21/30 Double hammock
    https://www.youtube.com/watch?v=WtiAMFOC53M
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Zkousela jsem na prochazce znova batoh s miminem a bolej me z toho zada stejne s sestikilovou jako s dvanactikilovou. Asi to neni uvaz pro me. Diky Klevce za pomoc s prvnim nahazovanim, zacnu trenovat dalsi uvazy :-)
    KYO
    KYO --- ---
    zacina mi byt v te Tule se zvysujicimi se teplotami vedro. Neco jako tahle proklimbavaci sitka na cele dite asi neni, co? :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: uhackovat UJACKOVAT sitku! Tojsi mi nemela ukazovat/psat! Zase mam co delat, novy projekt.
    Díky!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: protiklimbaci sitka

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: takhle uchytis hlavicku ditete, ma ji pekne nahoru, neklimba a vklidu se vyspi na zadech...nebo si muzes uhackovat protiklimbaci sitku....

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KOTENCE: jako vadi/nevadi. Maji hlavu v pomeru k telu onrovskou a nema jim to vadit? No nevim, nevim. Kdyz si predstavim sama sebe, tak mne z toho boli za krkem.
    Oka, diky za tip, zajistim dalsim satkem :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    FRENNET: podchytit jeste jednim satkem (normalnim). Cetla jsem i nazor, ze to detem, stejne jako opicatkum, nevadi. Ale me to taky znervoznuje.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ja ted po testovani LL vytahla znovu satek. Mala v nem zaspala okamzite, coz v nositku nee. Tam je to tak na 5-10min. V satku odpadla temer okamzite.
    Teď dotaz. Uvazala jsem ji na zada do kapsy uvnitr s roztazenym křížem(?). Jak posleze zabranit tomu aby mela hlavu v zaklonu? V nositku je tam ta kapucka, no v satku...nevim...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: tak to musim jeste vymyslet. Zrovna v jednu starsi obedva a pak vetsinou chodi spat. Ale budu ve strasnicich, rada bych dorazila.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: jé, škoda, že už nejsem z Prahy, na gutovku bych šla... ale my se uvidíme o víkendu! ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: to je ofiko, ale klidne muzu i driv ....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: v jednu....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: v kolik? Potrebovala bych malou uz dostat na zada :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam