• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KYO
    KYO --- ---
    zacina mi byt v te Tule se zvysujicimi se teplotami vedro. Neco jako tahle proklimbavaci sitka na cele dite asi neni, co? :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: uhackovat UJACKOVAT sitku! Tojsi mi nemela ukazovat/psat! Zase mam co delat, novy projekt.
    Díky!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: protiklimbaci sitka

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: takhle uchytis hlavicku ditete, ma ji pekne nahoru, neklimba a vklidu se vyspi na zadech...nebo si muzes uhackovat protiklimbaci sitku....

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KOTENCE: jako vadi/nevadi. Maji hlavu v pomeru k telu onrovskou a nema jim to vadit? No nevim, nevim. Kdyz si predstavim sama sebe, tak mne z toho boli za krkem.
    Oka, diky za tip, zajistim dalsim satkem :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    FRENNET: podchytit jeste jednim satkem (normalnim). Cetla jsem i nazor, ze to detem, stejne jako opicatkum, nevadi. Ale me to taky znervoznuje.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ja ted po testovani LL vytahla znovu satek. Mala v nem zaspala okamzite, coz v nositku nee. Tam je to tak na 5-10min. V satku odpadla temer okamzite.
    Teď dotaz. Uvazala jsem ji na zada do kapsy uvnitr s roztazenym křížem(?). Jak posleze zabranit tomu aby mela hlavu v zaklonu? V nositku je tam ta kapucka, no v satku...nevim...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: tak to musim jeste vymyslet. Zrovna v jednu starsi obedva a pak vetsinou chodi spat. Ale budu ve strasnicich, rada bych dorazila.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: jé, škoda, že už nejsem z Prahy, na gutovku bych šla... ale my se uvidíme o víkendu! ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: to je ofiko, ale klidne muzu i driv ....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: v jednu....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: v kolik? Potrebovala bych malou uz dostat na zada :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ženy z Prahy, zítra razím na sraz do parku Gutovka, pokud vše klapne jak má, znáte to... Půjde někdo semnou? (+:
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    RYNA: ja nosila normalne az tusim do 5-6m a pak uz mi to bylo neprijemne a v tom druhem trimestru mi paradoxne vic vyhovovalo nositko, preci jen dite uz bylo velky a satek na nej pomalej, ale to je hodne individualni. pas jsem nosila nad brichem, dite tedy na zadech (ale to uz i netehotna od jeho pul roku...)
    TABBY
    TABBY --- ---
    RYNA: Hele, kdyz to ma odejit, tak to odejde. Zrovna noseni ditete zadna extra rizikovka neni.

    Aby ti to neslo pres bricho, zkus uvazy na bok (mozna rovnou RS?) a na zada. Plus teda z vychytavek onbuhimo.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: Já bych řekla, že "nejriskantnější" je právě to zvednutí, nesení samotný už tolik ne.
    To víš, ty první týdny jsou nejistý, ale to i bez nošení.
    RYNA
    RYNA --- ---
    KOTENCE: ok, děkuju. já jsem šátek s přechodem na nosítko zcela odložila, ale možná se k němu teda ještě zkusím vrátit.
    dítě sice každou chvilku tahám na rukách, ale jsou to jenom krátké okamžiky při popocházení po domácnosti, rozhodně ne desítky minut jako při nošení v šátku/nosítku. nevím, zda nošení neminimalizovat alespoň do konce prvního trimestru, mám kolem sebe tolik ženských, co v těch prvních týdnech o dítě přišly, že mám trochu strach riskovat, těhotenství je tak křehká věc.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: Ale satek mi prisel pohodlnejsi, protoze nema ten bederni pas, muzes ho vazat nad bricho az do konce. Nositko jsem odlozila brzy.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    RYNA: muj gynekolog to nezakazal, rekl, ze je to zatezovy test. Nosila jsem cca 12kg, na brise dokud me netlacila a pak na zadech DH. Stejne to dite porad zvedas a tahas na rukach, ten satek nebo nositko aspon spravne rozlozi vahu.
    RYNA
    RYNA --- ---
    Ahoj, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s nošením v těhotenství. Jsem na samém začátku druhého těhotenství, už teď je mi ale nošení subjektivně docela nepříjemné, nehledě na to, že bych dle rad lékaře samozřejmě neměla nosit nic těžkého. Nosím dítě v nosítku a stále na břiše.
    Dítě je stále malé (9,5 m) a ten kontakt mu dělá dobře (mně taky), takže bych se ho nerada vzdávala, ale taky nechci ohrozit svoje současné těhotenství.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam