• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: krásné jste...!!!
    SIG
    SIG --- ---
    KYO: :D treba ji to nebude bavit... naivka ja vim
    KYO
    KYO --- ---
    SIG: Tak od trech mesicu doporucuji sundat krouzek z nosu :D Jinak nadhera :)))
    SIG
    SIG --- ---
    bozkost... dnes poprve (uz dvakrat v ramci treninku) a aaaaaaaach :) miluju to a miniatura zrejme taky

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: Kindred Wrap Paia Lilac zatim otevren...z tech novych...
    co sem tam objevila, tak pdfko respektovat a byt respektovan, to se taky hodi ((((+:
    TABBY
    TABBY --- ---
    To testovani furt nic, co?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KYO: jo je to super...svet se k lepsimu obraci (+: my dnes na prochazce Prahou potkaly asi 10 nosicich z toho i nosici tatinek...nadhera...(+
    KYO
    KYO --- ---
    Dneska jsem sla po ulici, Anicka cela zarila a hazela usmevy. Nejaka cizi maminka s chlapeckem ke me sla a rika: jeee, vy mate taky Tulu, ja mam taky, to je nadhera, co, jak jsou hned spokojene :))

    Bylo to moc mile :)))
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pobavilo (((+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: ono to je jak kdy, treba vcera jsme byli vsichni doma, byla tu navsteva, Any neusla doma, tak ji kamoska vzala do nositka a usla az venku na prochazce kolem potoka...Asi je to tak nejak indiviualni, podle situace...(+: To ti asi moc nepomohlo viď....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SANCHA: u nas se to s vekem zmenilo smerem k zadnymu odpolednimu spani mimo domov. Ze zacatku to bylo pitomy, protoze nezvladala celej den v kuse, ale ted uz je to vetsinou spis vyhoda a nemusim podle toho planovat.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: na místním gauči (+:
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SANCHA: bez kocaru v pujceny posteli nebo casteji v satku. Cim starsi, tam vic vubec.
    MISERY
    MISERY --- ---
    SANCHA: Naše spí s náma doma v posteli, takže když jsme teď byli v kempu v chatičkách, tak s náma spala v posteli i tam :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SANCHA: i s kocarem, mala na navsteve spi v postylce u navstevy, nebo posteli co maji k dispozici. Ja ji všude s sebou taham spaci decku, at ma jistotu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: boulder s detma na zadech, hehe...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: treba bouldr na skale (+:
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: jo, repka byla narocna... priste vymyslime neco pohodoveho!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: to jo a to tahle fotka je jeste takovy softik oproti zazitkum te chvile budoucim....dobrodruzna prochazka na vlak (((+: řepka forever in my mind...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Cross country s detmi na zádech... Klevka a Multicat v plnem nasazeni :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam